Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że w tym roku PO jednak nas ominą bo to jedyna szansa by w Chicago coś się zmieniło, tylko czy temu jebanemu skąpcowi będzie się chciało tak radykalnie zmienić organizację, przynajmniej w kwestii front office. By w Bulls coś się zmieniło Paxson i Forman muszą wylecieć na zbity pysk a w ich miejsce przyjść ludzie kompetentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówcie, że GM Bulls trejd zrobili. Coś podobnego.

Chyba im musiał Jerry gnata do łba przestawić.

Gary Paxson to Beton. Skoro uważali, że ten skład jest oki tylko thibs zawadzał to zmienili thibsa.

Głowki do góry jak to nie wypali to chyba nawet  Reinsdorf nie wytrzyma i skończy erę Paxsona w Bulls tak jak skończył Hinricha.

A może wypali i jest tak jak mówi Forman: Injury!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick gra z grubsza podobnie od jakiegoś czasu, na moje tak od stycznia tylko do tej pory te jego rzuty nie wpadały, wykręcały się z kosza. Teraz wpadają i statystycznie wygląda lepiej. Ciekawe jak długo Doug i Portis utrzymają fajną formę. Brooks może nie trafia ale fajnie rozkręca towarzystwo i nadaje tempo. Cieszy też Moore. Zobaczymy co to będzie jak Jimmy i niko powrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowałem się na brazylijski pojedynek tytanów jako przedsmak przed letnim Rio i nie zawiodłem się.

Rose palnął "fell like a'm back" i faktycznie -ławka. poczuł to.

Widział kto dwie "wsadki" Douga MC w meczu? ja dzis widziałem. i to jakie.

Józek mowił ja że moore się nadaje? dać mu minut i się chlop ładnie odwdzięczy.

na brooksa z kolei w tym sezonie nie moge patrzec. jego trzeba było do hawks spakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol zagrał jak profesor w tym meczu. Przypomniały mi się czasy z Noahem, kiedy każda niemal akcja była grana przez niego. Wczoraj było podobnie z Pau, no podobał mi się w tym meczu. Trzeba też ukłonić się w strone McDermotta i Moora, bo to oni w 4q wygrali to spotkanie. Byłem pewny przed meczem, że nie uda się ugrać zwycięstwa, a tu taka miła niespodzianka. Nawet Snelu miał pierdolnięcie za łuku. :DD

 

Co do Wizards, to chyba powinni zastanowić się nad zmianą trenera. Niech biorą Tibsa i z miejsca stają się drugą siłą na wschodzie.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może ostatnie 3 mecze bulls określą ich kierunek ktorym beda chcieli podazac do konca sezonu. 88 asyst i 3 mecze - robi wrażenie, do tego skuteczność na poziomie +50%, a to dzięki temu że rozgrywanie piłki przechodzi przez wysokich a to skutkuje bardzo dobrym ruchem piłki. Gasol ~8 asyst na mecz, Gibson 4.

 

Ciekawy jest ten Felicio, może nie gra duzo ale widac ze nie jest glupi. Nie jest drewniakiem, konczy pnr i czasem są to naprawde trudne technicznie rozwiazania, widzi i rozumie co sie dzieje na parkiecie. Na pewno lepszy upgrade niż ten Bairstow.

https://www.youtube.com/watch?v=R7kK5VRF3hw

 

Czuje że jako kibic Bulls bedzie troche ból dupy bo Kevin Martin to najlepsze co może spotkać Douga McLetsGoHome a pewnie Cavs zgarną najlepsze kąski z buyouts. Doug ostatnie gra lepiej, pewniej, ale dalej ma tą wadę, że często biega bez celu w HC tak jakby chciał jak najszybciej dostać pilke. Martin moglby mu przekazac wiedze jak efektywnie poruszac sie po parkiecie, jestem przekonany że pomogło by to McDermottowi w rozwoju.

 

Chce dalej oglądać Bulls z rozgrywajacym Gasolem. Kto wie może to przyniesie w końcu jakas stabilizacje. Po powrocie MDJ i ewentualnym dodaniu Martina(ehh) nagle robi się bardzo dużo miejsca bo nareszcie ma kto stać w rogach i sciagać obrońców przez co projekt Rose-Butler może w końcu wypali. Ogólnie pod względem offensywy moore+mdj+martin+doug+mirotic+portis i w zapasie snell+brooks to świetne uzupełnienie tej pary bo jest tu mnóstwo spacingu, nie mówiąc o Pau. 

 

Powiem tak, jeśli zdarzy się tak że:

1) Bulls dodadzą Martina - który DLA BULLS jest wzmocnieniem

2) Nie będzie większych niespodzianek jeśli chodzi o kontuzje

 

i Bulls mimo to dalej będą grać piach jaki grali dotychczas i skonczą sezon poza PO/na pierwszej rundzie PO to w lato konieczne będzie wyjebanie wszystkiego i budowanie od nowa(patrz mój ostatni post).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.