Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W poprzedniej edycji też sobie nieźle poczynałem, ale zacząłem grać po nowym roku. Teraz założyłem konto tylko po to by mieć VC w grze, ale w piątek trochę spokoju w robocie i ponownie się wkręciłem. Narazie latam po drużynach bo ciężko stwierdzić gdzie się trafi na aktywną paczkę.

Trafiałem już w miejsca gdzie było jedno wolne miejsce, a wchodząc na czat widać, że ci co trzeba nie odzywają się już np parę tygodni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powiesz na czym polega blacktop? Czy tam by coś ugrać trzeba mieć konkretną ekipę? Zdarzyły mi się 3 rundy, że wygrałem wszystkie mecze z osobą co dawała mi najwięcej pkt. W pozostałych dwóch meczach po 1 porażce, a finalnie ledwie 5 miejsce.

Jakim cudem są osoby po 1 rundzie z 7 pkt, kiedy ja mogę wykonać max 5 meczy?

 

W których trybach najłatwiej o dobre karty? W RTTC zatrzymałem się na Gasolu ponieważ mam dopiero ultra ++. Nie wyrobiłbym raczej tych 200 z hakiem porażek. ;)

W Rival Clash udało mi się kiedyś być w top 20 (ale to chyba ze dwie edycje temu). Czy tutaj najłatwiej o dobre karty?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

 

Rttc.

 

Najlepsze karty w grze.

I dodatkowo możesz je zgarnąć dwie więc aby zrobić z nich pro potrzebujesz star contract.

 

Tu oczywiście jest problem gdyż można sc zdobyć tylko na dwa sposoby.

 

Kupić pack za twarda gotówkę w foil za 3000 z mvp lub za 2500 cr lub zwykły foil epic za 500 credits

 

W taki sposób zdobyłem tylko 2 sc a wydałem sporo kasy.

 

Drugi sposób to być w drużynie która w całości wygra x15 ostatnia kartę.

 

Ekipa musi być mocna bo aby zdobyć kartę KG obecnie to trzeba mieć tier leg i to najlepiej z 10-12 leg pro!!!

 

Karty końcowe są tak silne że ja mimo mega mocnej tali ostatnia grałem +5/10 a nie +7/14.

 

Aby do niej dojść nie możesz tracić impulsów czyli gier odnawialnych co 15 minut i cóż co 1 i 15 m w nocy trzeba najlepiej wstać i te 5 gier o 70 punktów zagrać.

 

Teraz margines jest spory jeszcze i pod koniec soboty wygrywać mogę ostatnia kartę ale tylko jak kupie hot streak za 48 k i potem parę mniejszych paczek.

 

W twoim przypadku musisz grać tyle ile dasz radę obliczania czy potrzebujesz wydać na hot streak

 

Mogę to policzyć kiedyś.

Tu słabość twojej talii sprawi że długo do końca nie dojdziesz.

 

Btc

 

Lepsza opcja dla ciebie bo zrownuje szansę i możesz nawet wygrać tu a zbierając punkty i komponenty dobrać potem coś dobrego. Ale tu lis plus skrupulatnie wypełnienie misji wraz z maksymaluzacja procentu.

 

W moim przypadku nie wierzę że jestem w stanie złapać co miesiąc ( potem są znowu inne karty) duplikat tej najwyższej bo tylko takich potrzebuje więc gram nie i nagrody tylko aby w 20 minut wygrać rozgrywkę i mieć 120 kart że stołu.

 

Mając iPhone karty bez bonusów abilities i ustawione w złej pozycji np c na pg możesz zmieścić się w 7 meczach na rundę.

 

Wygrywając 1 rundę 3 i 5 a mając słabszy wynik w 2 i 4 wygrasz.

 

Po słabszej rundzie spadając w hierarchii za drobne zwycięstwo rośnie ci mnożnik.

 

Musisz pokombinować ale też micno walić w ekran skrawające czas gry każdej karty.

 

To typowa gra na czas.

 

Rc

 

Najlepsza opcja dla ciebie bo gdy znajdziesz swoje ustawienie w qg Quick games na +5 to grając bardzo dużo wygrasz łatwo kartę legendary. ( top 4000)

 

Wejdź na operationsport.com

To forum maniaków i jest tam sporo tabel.

 

Tu rc ważne aby nie do końca czasem wystawić 5 najmocniejszych kart tylko takich co dają ci łatwo wygrywać +5

 

Przykład.

Jak wstawiłem 5x leg pro to dużo przeciwników byli podobnych i wygranych miałem 70 procent co nie robi mi wyniku

 

Ale jak dałem 3x pro i dwa dobre ale pojedynczych rttc Parker to nagle okazali sue że po pierwszym celowym przebraniu okresem w 1Q idzie dużo łatwiej.

 

Grając o stawkę niestety pytasz do końca w nocy 2 w niedzielę bo przez godzinę snu możesz spaść mocno.

 

Dziś skup się na wykonywaniu zadań dziennych bo za 5-8000 rp możesz dziennie już kupić dobra kartę.

 

Więc przy regularnych to nie problem u ciebie dojść do epic tier.

 

Pamiętaj tylko aby zawsze się trzymać tieru najwyższego abyś nie gubi resets czyli kasowania stołu co jakiś czas nie rare ale twoim terem czyli ultra.

 

Napisz tu jakie nasz karty to sprzedam ci może coś dobrego za minimum.

 

Graj w rttc tyle ile dasz rady

Czasem warto nawet przegrywać za 1 punkt aby dojść do dobrej karty

Dziś ceny są niskie i możesz upolować sortuj Ac ceny dobre karty.

 

A w btc graj pi 9 rano

USA śpi i jest mało dobrych przeciwników.

Ta gra ma tyle smaczków że szok.

 

Jeżeli nie nasz iPhone wyłącz jakość grafiki u dźwięku i zobacz czy pokazać palcem ciągle w prawym dolnym tagu z kartami out of position dasz radę 7 razy.

 

6 to minimum a w 5 nigdy nie wygrasz.

Ja odpuszczam ci drugi weekend rc i gram tylko w rttc w zespole dającym mi szansę w 2 godziny poprzez goidagent na star contracts.

 

Dziś o 5 rano bo mamy międzynarodowa ekipę próbuje

No i sezony wygrywać regularnie warto bo w legendary 4 najlepszych co 4 dni dostaje leg card a wygrywając 4000 rp plus mvp.

Najlepiej wchodzić sezon o 13:oo

Mało USA wtedy i czasem grasz z kompem tylko i wygrasz łatwo

Choć najlepsze talię mają chińska ekipa za gotowje

Choć najlepsze talię mają chińska ekipa za gotowje

Choć najlepsze talię mają chińska ekipa za gotowje

Choć najlepsze talię mają chińska ekipa za gotowje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam 18 kart UR w tym 5 wpadło mi dziś na qg. Za godzinę odpadnę w półfinału w lidze i zwolnią mi się dwie karty to wtedy będę miał trzeciego UR pro. Mam dwóch SR pro i liczę, że może odblokuje mi się epic. Udało mi się w ciągu ostatniego tygodnia bodajże (bo miałem szczęście, że znów się pojawiło) zaliczyć 2x500 gier, tak więc trochę gotóweczki wpadło. Dziś kupiłem 2x centra UR bo był względnie tani, a chciałem koniecznie pro by jak najszybciej mieć epic.

 

Wcześniej tylko klikałem dla VC, tak więc pierwszy epic wpadnie dopiero 25 listopada. Powinno to jednak ruszyć z kopyta zaraz przy takiej intensywności. W RC postaram się pocisnąć bo już pamiętam, że wygrywałem na hardzie spokojnie mecze jak się ustawiło odpowiednio skład. Legend pierwszy powinnien wpaść właśnie po RC.

 

Dlaczego niekiedy tak wielkie są ceny w różnicach kart tego samego koloru?

 

ps. Nie spodziewałem się aż tak rozbudowanej wypowiedzi. Na pewno pomoże - tym bardziej, że już kiedyś styczność z tą grą była. Kart legendary też było kilka sztuk, ale nigdy z nikim nie wymieniałem doświadczeń a i wtedy gra ta była uboższa.

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica cen

 

Suma punktów oraz prawidłowe spec.

Mimo wszystko karty jak lbj maja ciut więcej w stat

 

Pg ze zbiórka to slabszy pomysł niż z on

 

Moda.

Harden zawsze będzie droższy niż rahim

 

Czasem to jest śmieszne.

 

Rondo ma niskie staty a sprzedałem go drożej niż innego a lepszego gracza.

 

Ale najważniejsze jest łatwość dupp.

 

Karty które są do zdobycia w Rttc są droższe.

 

Zobacz ceny za leg alenna

Wielu ma ich 2 z rttc Wiec karta z 100k poszybowała na 260 k

Tu nawet info z insta dzień przed oficjalnym info z gry o rttc daje przewagę bo potem ceny rosną lub wiesz czego nie sprzedawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...

 

freebie to pierwszy reset od razu najwyższy...

 

potem wypada losowo ale każdy tier ma swoje wartości I plusy to lekko poprawiaja ale olejne freebie bedzie w LEG dopiero


wiec epic + niczego nie zmienia poza lepszym ratio o ciut

 

chyba 80 resetów wtedy to maks ale losowo mozesz miec nawet z rzędu...


znaczy że teraz w kazdej chwili dostaniesz kolejnego epica.... warto grać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestuj tylko w PRO epica...

 

kogo dostałeś? jaka spec I ile slotów?


w RC postaraj się być w TOP 4000 I wtedy karta LEGENDARY plus za dwa tygodnie KOLEJNA z epikiem PRO I dwoma UR PRO powinna dać Tobie LEG Tier 


2600 punktów to 32 punkty na każdą godzinę eventu!

 

tak abys miał przegląd oto wyniki ostatniego:

 

 

top #50 I 3x LEG RC                   24700

top 500 x2   RC                           7200

top 1000 x2 Leg                          6300

top 2000x1 foil                            3400

top 4000 x1                                 2616


kiedys zrobiłem 17.000 ale teraz chyba nikt mnie na to nie namówi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.