Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Debiut w łapu capu, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale korzystając z okazji to pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.

 

 

 

Sprzedam Opla, tanio.

 

Ja też zadebiutowałem, choć nie bardzo wiem dlaczego. Nie mniej też chcę pozdrowić tego co mnie wrzucił czyli rw30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut w łapu capu, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale korzystając z okazji to pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.

 

 

 

Sprzedam Opla, tanio.

 

 

nie no, śmiesznie zripostowałeś mr. Obviousa, także to nie takie typowe Ł-C  że ktoś jebnął coś głupiego, wręcz przeciwnie, ale że bardzo się uśmiałem to wrzuciłem

 

wszystkie posty przed Twoim wrzucone żeby postronny user poznał całą rozmowę która do riposty doprowadziła, był tam też dobry post Wyparły w tym wszystkim

Ja też zadebiutowałem, choć nie bardzo wiem dlaczego. Nie mniej też chcę pozdrowić tego co mnie wrzucił czyli rw30.

dałbym Ci serduszko, ale nie ma tutaj serduszek, więc pozdro dla Ciebie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ai3, dnia 25 Marz 2018 - 20:42, napisał:snapback.png

Zajrzalem przez przypadek na temat bo rzadko siedze w tej salce, ale troszke jedziecie ze Smokiem jak z dzieckiem a ktos tu nie splacil zakladu ktos tu ma wyjebke na konkretne argumentation, zolta karta na social life ode mnie
I ssijcie jaja was dotyka , robicie se jaja,
Troche tak jak wujek mojej zony ktory siedzi za alimenty i wszyscy mowia ze to cioci wina bo wyjebala kase ,
Kpina troche

 

 

o k****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje Phila zaplaci frycowe i Heat ich spakują MAX w 5 spotkaniach. Jeszcze, żeby było śmieszniej czuje w kościach, że Miami po dwóch spotkaniach będzie miało 2-0. Tutaj więcej niż jedna wygrana Phily nie przewiduje.  Dzisiaj dostaną w cymbał i daje sobie rękę uciąć, bo kasa na wygrana (i to nie mała) Heat w dzisiejszym spotkaniu postawiona. 

 

Może z jedną ręką będzie mniej pisał, wszystkim to na dobre wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.