Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

^^Niestety powyższy post jest dowodem, że ignore nie działa najlepiej. Podobnie jak tego, że Ely3 śledzi nie tylko każdy mój post, ale i każdy mój like. 

 

Jak się czyta posty hurtem, to czasami nie widzisz kto pisze i potem dostajesz raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

* abstrahując już w sumie od tego, że ignore'y to dziwna idea, bo przecież spokojnie można olewać coś co osoba mi niepasująca pisze 

 

Niby można, ale czasami grzeje się pod kopułą od mimowolnego czytania takich czy innych treści. Wiesz: Zen i te sprawy, ale czasami po prostu coś w człowieku pęka. Wówczas ustawiasz ignora i po sprawie. Szkoda tylko, że jeżeli inna osoba zacytuje takiego ignorowanego delikwenta to widzisz co ten napisał. Ale nie można mieć w życiu wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nazywa jednodniowa blokada i tyle - nie za bardzo wiem co tu kogos śmieszy poza może tym że co niektórzy na dźwięk Ely3 dostają spazmów i biegną lajkować do popadnie ( a podobno mają na mnie ignora - ot taki paradoks)

 

Jeśli ludzie mają Cię na ignorze, to nie widzą tylko Twoich postów. No chyba, że chciałbyś dostawać lajki od ludzi, którzy mają Cię na ignorze. To byłby dopiero niezły  paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli uważacie że moja e-nba arytmetyka była tak całkiem na serio?

W sumie zalapalem się do ł-c. Sukces osiągnięty.

Nie uważam ziomek żeby to było całkiem na serio ale to nie ma znaczenia, zostałem rozje***y na łopatki i z tego co widzę, to nie tylko ja. Pomysł tak abstrakcyjny, że aż śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako ciekawostke dodam, że ta sama osoba decyduje o tym, czy ktoś ma dostać warna/bana czy nie (jak było w moim przypadku) Czy to jest poważne forum ?  :grin:

 
 
prawdziwa ciekawostka jest taka, że dalej nie wiadomo o kogo chodzi - bo jest dwóch równie podejrzanych o tego kwiatka  :tongue: (chociaż - fragment mówiący o tym, że dostałeś bana jednak naprowadza :D)
Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

Dalej nie ogarniasz, że Gar dostał to co chciał? Wolves słono przepłacili, tak jak miało być. Przecież 3,5 mln piechotą nie chodzi a Jimmy jest warty może 1,49 mln.

 

 

 

 

Widzę dalej nie dociera, że Gar dostał za Butlera to co chciał OD Minnesoty. Co do #38, to 3,5 mln piechotą nie chodzi i są to duże pieniądze jak za 2rnd pick, a przypuszczam, że z ligi letniej wybiorą jakiegoś gracza.

 

 

ps. Cieszę się, że Semi trafił do Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.