Jump to content
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Recommended Posts

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja wcale nie twierdze ze nim jest. Ja tylko twierdze ze na wklejonym filmie gada jak ruski agent. 

Masz do tego prawo, ale twoje twierdzenia nie muszą stanowić prawdy objawionej na szczęście :) 

Teraz, Cardi napisał:

Jeżeli Braun to debil to źle świadczy o większości pozostałych posłów w parlamencie.

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

Braun to miażdży całą scenę polityczną.

Pomyśleć, że kiedyś PiSowscy go cenili za doskonałą twórczość filmową, a teraz wyzywają od debili, mimo od lat tych samych poglądów.

• Like 2

4 minuty temu, fluber napisał:

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Braun to miażdży całą scenę polityczną.

Przepraszam ale czym?

1 minutę temu, Cardi napisał:

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

Toc wrzucilem dzis filmik gdzie forsuje rosyjska racje stanu a nie polska:)

Teraz, fluber napisał:

Przepraszam ale czym?

dykcja i emisja glosu chociazby :)

5 minut temu, fluber napisał:

Toc wrzucilem dzis filmik gdzie forsuje rosyjska racje stanu a nie polska:)

w którym fragmencie, bo nie chce mi się 14min oglądać.

3 minuty temu, fluber napisał:

Przepraszam ale czym?

Wiedzą historyczną i wyobraźnią, rozumieniem geopolityki.

• Haha 1

54 minuty temu, RappaR napisał:

Nie boisz się, że Koelner powie, że masz z nami czworokąt?

to już orgia 

Braun przynudzał tak że odpływałem myślami do testów z koła fortuny

Ładnie mówi ale przynudza i treści w tym żadnej 

Gadać o dupie Maryny w komisji? Po co?

Zaczął ładnym "skromnym" nie znam się a pozniej gadał i gadał i gadał

To jak z rozprawką

Stawiasz tezę (nie znam się) i później ja udowadniasz

Dobry z niego polonista i tyle

Edited by josephnba

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wiedzą historyczną i wyobraźnią, rozumieniem geopolityki.

Jak sie objawia ta wyobraznia i rozumienie geopolityki?

45 minut temu, Cardi napisał:

w którym fragmencie, bo nie chce mi się 14min oglądać.

Jego cala wypowiedz odnosi sie do tego zeby nie wprowadzac w Polsce 5g.

Godzinę temu, josephnba napisał:

Braun przynudzał tak że odpływałem myślami do testów z koła fortuny

Ładnie mówi ale przynudza i treści w tym żadnej 

Gadać o dupie Maryny w komisji? Po co?

Zaczął ładnym "skromnym" nie znam się a pozniej gadał i gadał i gadał

To jak z rozprawką

Stawiasz tezę (nie znam się) i później ja udowadniasz

Dobry z niego polonista i tyle

posłuchaj jeszcze raz, bo jego teza była inna.

7 godzin temu, fluber napisał:

Pomijajac drobny szczegol ze gdybym byl szefem rosyjskich sluzb i chcial zainstalowac agenta w polsce to ten agent mowilby mniej wiecej to samo co braun w powyzszym monologu.

zarzuty o sprzyjanie rosji są typowe dla pisowskiej narracji (TvPis mocno to forsowała przed wyborami, wiedziała bowiem, że konfederacja jest zagrożeniem). oni sobie zdają sprawę, że sami tacy są - choćby zmarły już Morawiecki (był jakiś większy rusofil w 3/4RP?) przebijał w tej kwestii nawet Korwina, a Macierewicz to na tacy wydał polskich agentów. w normalnym kraju już by siedział, no ale tacy np. francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

• Like 1

19 minut temu, lorak napisał:

posłuchaj jeszcze raz, bo jego teza była inna.

zarzuty o sprzyjanie rosji są typowe dla pisowskiej narracji (TvPis mocno to forsowała przed wyborami, wiedziała bowiem, że konfederacja jest zagrożeniem). oni sobie zdają sprawę, że sami tacy są - choćby zmarły już Morawiecki (był jakiś większy rusofil w 3/4RP?) przebijał w tej kwestii nawet Korwina, a Macierewicz to na tacy wydał polskich agentów. w normalnym kraju już by siedział, no ale tacy np. francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

jara mnie moment przejścia od raportu WSI Macierewicza do protestów we Francji :) 

no ale wszystko jest usprawiedliwione kiedy ostatecznym celem jest napisanie o Polakach robakach.

Polska Winkelriedem narodów

lorak testovironem e-nba!

Edited by julekstep

Godzinę temu, julekstep napisał:

jara mnie moment przejścia od raportu WSI Macierewicza do protestów we Francji

w sumie trochę zawaliłem, bo powinienem był wspomnieć o czymś poważniejszym:

Lepsze pincet, niż Igrzyska w postaci:  Greta, tęczowe Dni, Weekendy, tygodnie, godziny, akrty lgbt itd.

A już szczytem jest tzw. troska o naturalne środowisko, która sprowadza się wyłącznie do walki z "opresyjnym patriarchatem". Cyrk.

Ten wywiad to tak przestaje istnieć średnio co kilka miesięcy. Seversky potwierdzi :)

@lorak słyszałem to już kilka dni temu, bo krąży po YT. 

Niestety ja po raz kolejny nie widzę w jego wypowiedziach żadnej treści nic nowego i odkrywczego. Pierdoli te swoje teksty o szacunku szczęść Boże itp ale trudno oczekiwać od niego więcej ponad gadki o wiecznym spisku, zdradzie, patriotyzmie i jeszcze kilka wytartych frazesów 

Dla mnie to żadna odmiana od narracji narodowców z tym że w lepszym opakowaniu bo zdolności krasomówcze ma wybitne na tle pozostałych członków "koła"

10 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Ten wywiad to tak przestaje istnieć średnio co kilka miesięcy. Seversky potwierdzi :)

Aż dziw że czytamy te same książki...

Edited by josephnba

12 godzin temu, lorak napisał:

w normalnym kraju już by siedział,

Co to normalny kraj i gdzie takie są?

12 godzin temu, lorak napisał:

francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

Jak się zmieniły zarobki we Francji przez 20 ostatnich lat, a jak w Polsce?

18 godzin temu, julekstep napisał:

Wydanie kasy na nowa strone dla garstki dziwakow >>> wydanie kasy na zepsucie istotnej dla mieszkancow najwiekszego miasta w PL strony internetowej

Heh, tylko problemem w przypadku Puszcza.tv nie jest to, że w ogóle wydano na nią kasę (choć to też niezły absurd), tylko to, że jest ona ordynarnym skokiem na kasę. Za usługę wartą kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy złotych, zapłacono 7 milionów (!). Jeżeli Twoim zdaniem większym problemem jest w tym zestawieniu strona ZTM-u, to mam nadzieję, że w pracy nie zajmujesz odpowiedzialnego stanowiska.

Edited by Hoolifan

16 minut temu, Hoolifan napisał:

Heh, tylko problemem w przypadku Puszcza.tv nie jest to, że w ogóle wydano na nią kasę (choć to też niezły absurd), tylko to, że jest ona ordynarnym skokiem na kasę. Za usługę wartą kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy złotych, zapłacono 7 milionów (!). Jeżeli Twoim zdaniem większym problemem jest w tym zestawieniu strona ZTM-u, to mam nadzieję, że w pracy nie zajmujesz odpowiedzialnego stanowiska.

Lepiej marnotrawić pieniądze na rzeczy neutralne niż na psucie czegoś co było dobre.

Nie jestem lekarzem / ratownikiem medycznym etc, więc generalnie nie zajmuję odpowiedzialnego stanowiska - możesz spać spokojnie :) 

14 godzin temu, fluber napisał:

Jego cala wypowiedz odnosi sie do tego zeby nie wprowadzac w Polsce 5g.

i jak to się łączy z rosyjską racją stanu?