Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

A co to za uczelnia, gdzie tak to wygląda?:)

Obstawiam, że każda 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, jack napisał:

Obstawiam, że każda 🙂 

Ale ja pytam o te na ktorej sluchasz glupot:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, fluber napisał:

Ale ja pytam o te na ktorej sluchasz glupot:)

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

Doktorat to stosunkowo łatwa droga do zarabiania całkiem niezłych pieniędzy na grantach lub dość prosty sposób wzbudzenia podziwu, wśród osób postronnych, którym się wydaje, że taki doktor to nie wiadomo Jaka persona. Nie jest to niestety tytuł, który wymaga jakiś nadzwyczajnych umiejętności. Ot, jedna z opcji dla solidnego magistra. 

Edytowane przez jack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, jack napisał:

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

Doktorat to stosunkowo łatwa droga do zarabiania całkiem niezłych pieniędzy na grantach lub dość prosty sposób wzbudzenia podziwu, wśród osób postronnych, którym się wydaje, że taki doktor to nie wiadomo Jaka persona. Nie jest to niestety tytuł, który wymaga jakiś nadzwyczajnych umiejętności. Ot, jedna z opcji dla solidnego magistra. 

tylko potwierdzasz doktorat mojej siostry :) ona też miała bekę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, jack napisał:

Prosty widz, dlatego, gdy ja potrafię wyłapać błędy niestety muszą to być błędy dość oczywiste 🙂 

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

Może jeszcze CV Ci wyślę? 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jack napisał:

Może jeszcze CV Ci wyślę? 😛 

A co mnie interesuje Twoje CV. Temat tyczy się obron doktoratów i ciekawi mnie na jakiej podstawie zaklasyfikowałeś 200 tys dr a Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

A co mnie interesuje Twoje CV. Temat tyczy się obron doktoratów i ciekawi mnie na jakiej podstawie zaklasyfikowałeś 200 tys dr a Polsce :)

Naprawdę jest ich aż tylu? Wyjątkowo mądry Naród. 

Poza tym nie klasyfikuję wszystkich. Napisałem tylko, że każdy rozgarnięty magister a nawet Patryk Jaki może zostać doktorem jeśli miałby taką ochotę. 

Edytowane przez jack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, jack napisał:

Prosty widz

oj już sobie nie odejmuj

przecież wszyscy wiemy, że jesteś 'ponadprzeciętnie inteligentny' 😘 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

oj już sobie nie odejmuj

przecież wszyscy wiemy, że jesteś 'ponadprzeciętnie inteligentny' 😘 

Kiedy człowiek jest naprawdę dobry w jakiejś dziedzinie, nigdy się za bardzo nie pcha - po prostu nie musi.
Buziaczki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

@jack

Musisz na nich uważać, to 'elita' tego tematu, a dyskusja z nimi niekiedy do niczego nie prowadzi. 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

@jack

Musisz na nich uważać, to 'elita' tego tematu, a dyskusja z nimi niekiedy do niczego nie prowadzi. 😂

Spokojnie, znam swoje miejsce 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, jack napisał:

Kiedy człowiek jest naprawdę dobry w jakiejś dziedzinie, nigdy się za bardzo nie pcha - po prostu nie musi.

Masz na myśli historię o tym, jak pewien user wszedł do tego tematu przedstawiając się jako ekspert w danej dziedzinie po czym napisał coś co się kompletnie nie sprawdziło?

7 minut temu, eF. napisał:

@jack

Kwestia dyskutantów. W Twoim przypadku faktycznie tak było :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

Masz na myśli historię o tym, jak pewien user wszedł do tego tematu przedstawiając się jako ekspert w danej dziedzinie po czym napisał coś co się kompletnie nie sprawdziło?

Masz na myśli tego, który picie kawy uważa za oznakę homoseksualizmu a sam raczy się drinkami z palemką? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jack napisał:

Masz na myśli tego, który picie kawy uważa za oznakę homoseksualizmu a sam raczy się drinkami z palemką? 

Skąd wziąłeś fragment o drinkach z palemką? (co do pierwszej części to oczywiście zgoda).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
8 minut temu, julekstep napisał:

Kwestia dyskutantów. W Twoim przypadku faktycznie tak było :) 

Tak, masz rację. Tylko nie wiem czy to ukryty autodiss, czy może trzeźwe spojrzenie na sprawę.

A tak poza tym to - śmiechom nie było końca. Pisz wincyj. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

Tak, masz rację. Tylko nie wiem czy to ukryty autodiss, czy może trzeźwe spojrzenie na sprawę.

A tak poza tym to - śmiechom nie było końca. Pisz wincyj. 😄

To miłe co napisałeś. Cieszę się, że mogłem Cię rozbawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, jack napisał:

Podniecać się doktoratem mogą osoby, które nigdy nie były na obronie doktorskiej. A to często bardzo żenujące widowiska, gdy przyszły doktor plecie bzdury, bo mówić wypada a reszta udaje, że nie słyszy bo nie wypada ośmieszać kolegę, który za chwilę i tak zostanie doktorem nauk. 

Skąd pomysł, że udaje, że nie słyszy? Skoro sami obronili doktorat to pewnie prezentują ten sam poziom, co broniący się kolega i wiedzą tyle co on:)

2 godziny temu, jack napisał:

Wystarczy zresztą posłuchać wypowiedzi doktora Jakiego by wyrobić sobie zdanie na temat tytułu, który posiada. 

Tak samo jak tytuły magistra różnych uczelni nie są sobie równe, tak samo i tytuły doktora. Zwłaszcza te " z wolnej stopy", czyli opłacone. Tutaj mamy kombo w postaci jakiejś dziwnej uczelnie i doktoratu z wolnej stopy, więc nie traktowałbym Jakiego jako kogoś, kto jest reprezentatywnym przykładem doktora nauk w Polsce:)

1 godzinę temu, jack napisał:

No jeżeli to jedna uczelnia, to na pewno za mała dawka, niezależnie od tego, co napiszesz, ale jestem ciekawy, gdzie doktoranci plotą takie bzdury:)

Godzinę temu, jack napisał:

Napisałem tylko, że każdy rozgarnięty magister a nawet Patryk Jaki może zostać doktorem jeśli miałby taką ochotę. 

Nie na każdej uczelni, ale ogólnie to prawda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Koelner napisał:

jeszcze napisz nam tutaj i objaw prawdę ,że Gdynia , Gdańsk ,kopalnia Wujek czy też nawet Radom to Podkarpacie.

Pisałem o latach 40-tych, Ty wspominasz strajki z lat 70-tych I 80-tych. Z tego co wiem to radomskie I Gdańsk w89 roku mocno odrzuciły liste krajową PZPR. 

Szczeciny, Zielone Góry, Gorzowy to już jednak wstyd. Dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, fluber napisał:

Bardzo prosto, jeden z nich do doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a drugi to niedoszły absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej:)

poślednia inteligencja pana doktora w tym się zawiera, że nie umie łamać konstytucji w sposób dyskretny, lecz widoczny z przestrzeni międzygalaktycznej

poza tym, przyznawanie tytułów naukowych za umiejętne korzystanie z bibliografii, to coś porównywalnego z dyplomem ASP za sprawne rozwiązywanie zadania z cyklu : pokoloruj oznaczone pola według legendy i też zostań Rembrandtem

moimi osobistymi ulubieńcami są księża udzielający się katolickich mediach, z wywieszkami w podpisie : "ksiądz profesor doktor zrehabilitowany docent nadzwyczajny", przypominają radzieckich generałów obwieszonych kilogramami medali

Matka Boska dała znak, ale coś mi się wydaje, że Radio Tadzio nie ma anteny do odbioru :

http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/ojciec-tadeusz-rydzyk-nie-dotarl-na-urodziny-radia-maryja/j35ch0v

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.