Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Cardi napisał:

Zawstydziłby Biedronia płaczącego na obradach PE że mu nie wolno w Polsce do kilku miejsc wchodzić, chociaż sam nie wie do jakich.

bo Biedroń jest pasywny 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

bo Biedroń jest pasywny 

Cóż... wierzę :) Nie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Cardi napisał:

Cóż... wierzę :) Nie pytam.

Ziobro mi mówił ciiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Koelner napisał:

bo Biedroń jest pasywny 

jkm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w Polsce można wystrugać z banana prezydenta jak Dudę ale o co chodzi z tym Hołownią? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe kulisy ataku w Londynie:

Cytat

Merritt, podobnie jak druga ofiara śmiertelna 23-letnia Saskia Jones, był jednym z organizatorów piątkowej konferencji o rehabilitacji więźniów. Według wstępnych ustaleń mediów, w przeszłości pracował bezpośrednio ze sprawcą piątkowego ataku, 28-letnim Usmanem Khanem, kiedy ten został osadzony – wraz z ośmioma innymi osobami – za planowanie stworzenia obozu szkoleniowego dla terrorystów i zamachu na londyńską giełdę.
Według doniesień mediów, pracownicy i wolontariusze organizacji "Learning Together" zorganizowali nawet zbiórkę pieniędzy na laptopa dla niego, aby – pomimo ograniczeń nałożonych na niego przez służby więzienne na czas warunkowego zwolnienia z zakładu – mógł kontynuować swoją nową pasję – pisanie.

"Nie mogę odpowiednio podziękować całemu zespołowi Learning Together i tym, którzy wspierają tą wspaniałą społeczność" – pisał Khan w liście dziękującym za podarunek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś szczytem bezczelności było narobić komuś na wycieraczkę i poprosić go o papier, ale prezes TVP przesuwa granice w rejony nieznane ludzkiej percepcji :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezes-tvp-jacek-kurski-w-wywiadzie-dla-sieci-to-tvp-pograzyla-banasia/1qhvbn3

2 godziny temu, fluber napisał:

Ciekawe kulisy ataku w Londynie:

we wczorajszych "Wiadomościach" stwierdzono, że Polak "powalił terrorystę", a ci dwaj pozostali "pomagali mu", czyli generalnie tak jak w czasie II wojny światowej : myśmy gonili Niemca, Ruskie glansowali nam buty, Jankesi przyszywali guziki, a Angole trzymali piwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, quevas napisał:

we wczorajszych "Wiadomościach" stwierdzono, że Polak "powalił terrorystę", a ci dwaj pozostali "pomagali mu", czyli generalnie tak jak w czasie II wojny światowej : myśmy gonili Niemca, Ruskie glansowali nam buty, Jankesi przyszywali guziki, a Angole trzymali piwo

no niezupelnie. przeciez wiadomo nie od dzis, ze to armia czerwona wyzwolila polske spod okupacji 'nazistow'...

9 godzin temu, Koelner napisał:

w Polsce można wystrugać z banana prezydenta jak Dudę ale o co chodzi z tym Hołownią? 

gdyby choc mial zone, zydowke...

W dniu 1.12.2019 o 18:30, Koelner napisał:

bo Biedroń jest pasywny 

w sensie, jest tym 'dajacym'?!...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

Oezu obrzydzaja seks 9 latkom! Skandal!

że co, że jak??

Przecież tu nie chodzi o obrzydzanie seksu 9 latkom, tylko o to, że żaden 9 latek o seksie nie myśli, a te pytania są podsycone erotyzmem, i zalatują mi tu po prostu pedofilią. O czym Ty człowieku piszesz?? Śmieszki heheszki są tutaj niewskazane, bo to jest dla mnie szokujące, że ludzie akceptują tego typu praktyki. Przykład - Czy wykorzystywałem zdjęcia, filmy lub inne osoby do podniecenia się? - To jest k**** pytanie dla 9 letnich dzieciaków....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

że co, że jak??

Przecież tu nie chodzi o obrzydzanie seksu 9 latkom, tylko o to, że żaden 9 latek o seksie nie myśli, a te pytania są podsycone erotyzmem, i zalatują mi tu po prostu pedofilią. O czym Ty człowieku piszesz?? Śmieszki heheszki są tutaj niewskazane, bo to jest dla mnie szokujące, że ludzie akceptują tego typu praktyki. Przykład - Czy wykorzystywałem zdjęcia, filmy lub inne osoby do podniecenia się? - To jest k**** pytanie dla 9 letnich dzieciaków....

https://sjp.pwn.pl/sjp/podniecic-sie;2502453.html

tak ziom zdownvote'uj jezyk polski

brawo xD

• Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, eF. napisał:

że co, że jak??

Przecież tu nie chodzi o obrzydzanie seksu 9 latkom, tylko o to, że żaden 9 latek o seksie nie myśli

Cytat

Na tym polega zniewalanie tych małych ludzi, wmawianie im, że ich cielesność i myśli są grzeszne, że są istotami złymi i zbrukanymi, że są w szponach Szatana. A to jest tylko ich intymny świat, do którego mają prawo i jest normalnym etapem rozwoju.

Nawet w tym Twoim artykule chyba się nie do końca z tym zgadzają.

Standardy WHO jeśli chodzi o wychowanie seksualne dla dzieci lat 9:

Cytat

dzieci w wieku 9 lat powinny poznać sposoby radzenia sobie z presją grupy rówieśniczej oraz uzyskać informacje na temat skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. W tym wieku zalecana jest rozmowa na temat pierwszych doświadczeń seksualnych, przyjemności, masturbacji, orgazmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

Dzięki. Może Ty jesteś wyjątkiem i w tym wieku trzepałeś kapucyna pod "Czarodziejki z księżyca", tudzież łapałeś swoich 9 letnich kolegów za siurki, nie mi oceniać, ale jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej czasami odpuścić zamiast robić z siebie śmieszka. Być może masz szerszy obraz tego wszystkiego. Ja w tym wieku czekałem na "Wojownicze Żółwie Ninja" na dwójce i grałem w piłkę na boisku, a nie podniecałem się dzięki 'innym osobom'. 

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, eF. napisał:

Dzięki. Może Ty jesteś wyjątkiem i w tym wieku trzepałeś kapucyna pod "Czarodziejki z księżyca", tudzież łapałeś swoich 9 letnich kolegów za siurki, nie mi oceniać, ale jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej czasami odpuścić zamiast robić z siebie śmieszka. Być może masz szerszy obraz tego wszystkiego. Ja w tym wieku czekałem na "Wojownicze Żółwie Ninja" na dwójce i grałem w piłkę na boisku, a nie podniecałem się dzięki 'innym osobom'. 

Kurla, kiedys to bylo (i nawet w tamtych czasach juz jakos w 4 klasie przemycalem zdjecia golych dup z dyskietek kolegi do ukrytego kataligu na 386 mamy i podniecalem sie nimi, mimo ze nie wiedzialem nawet co znaczy 'trzepac kapucyna')!

Teraz jest troszke inaczej (mogles nie zauwazyc).

Czaje tez ze masz zakodowane kosciol = pedofilia. Wypada tylko ubolewac nad tym fantem (jakbym byl wierzacy to moze bym sie o to pomodlil xD).

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Nawet w tym Twoim artykule chyba się nie do końca z tym zgadzają.

Standardy WHO jeśli chodzi o wychowanie seksualne dla dzieci lat 9:

A to przepraszam. Jeśli takie są standardy to wszystko spoko. Myślę, że nauka o masturbacji czy stosunkach seksualnych dla dzieciaków w tym wieku to faktycznie dobra opcja. Szybciej ewoluują, szybciej się zapłodnią, szybciej dostaną 500+. I to wszytko przed 'dwunastką'. Git.

3 minuty temu, julekstep napisał:

Kurla, kiedys to bylo (i nawet w tamtych czasach juz jakos w 4 klasie przemycalem zdjecia golych dup z dyskietek kolegi do ukrytego kataligu na 386 mamy i podniecalem sie nimi, mimo ze nie wiedzialem nawet co znaczy 'trzepac kapucyna')!

Teraz jest troszke inaczej (mogles nie zauwazyc).

Czaje tez ze masz zakodowane kosciol = pedofilia. Wypada tylko ubolewac nad tym fantem (jakbym byl wierzacy to moze bym sie o to pomodlil xD).

4 klasa to 11 lat. 2 klasa to 9 lat. To jest różnica i to spora, szczególnie na tym etapie pojmowania świata. Btw, Nie mam zakodowane kościół = pedofilia, to tylko Twoje widzimisię, ale dla mnie kościół to powinien być już dawno temu opodatkowany, a ksiądz nie powinien być traktowany jak 'sługa Boży', który może więcej, i który uczy innych życia, bo prawdę mówiąc taki ksiądz c***a o tym życiu wie, skoro działa 'w ukryciu'. To nie przypadek, że pedofilii ciągnie do kościoła, tam mają o wiele łatwiej. Gardzę. Być może dlatego, że jestem ateistą, a być może dlatego, że fanatyczni katole niczym się nie różnicą od fanatycznych wyznawców Islamu. No może poza tym, że nie mają łatwego dostępu do wszelkiego rodzaju broni. A czy pedofilem jest ksiądz czy gwiazda Rocka to nie ma znaczenia. Jeden i drugi to śmieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, eF. napisał:

4 klasa to 11 lat. 2 klasa to 9 lat. To jest różnica i to spora, szczególnie na tym etapie pojmowania świata. 

Generalnie 9-latki to 3-4 klasa.

22 minuty temu, eF. napisał:

dla mnie kościół to powinien być już dawno temu opodatkowany

No i od dawna jest:)

24 minuty temu, eF. napisał:

Gardzę. Być może dlatego, że jestem ateistą, a być może dlatego, że fanatyczni katole niczym się nie różnicą od fanatycznych wyznawców Islamu. 

A być może jest jeszcze inny powód:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, eF. napisał:

4 klasa to 11 lat. 2 klasa to 9 lat. To jest różnica i to spora, szczególnie na tym etapie pojmowania świata. Btw, Nie mam zakodowane kościół = pedofilia, to tylko Twoje widzimisię, ale dla mnie kościół to powinien być już dawno temu opodatkowany, a ksiądz nie powinien być traktowany jak 'sługa Boży', który może więcej, i który uczy innych życia, bo prawdę mówiąc taki ksiądz c***a o tym życiu wie, skoro działa 'w ukryciu'. To nie przypadek, że pedofilii ciągnie do kościoła, tam mają o wiele łatwiej. Gardzę. Być może dlatego, że jestem ateistą, a być może dlatego, że fanatyczni katole niczym się nie różnicą od fanatycznych wyznawców Islamu. No może poza tym, że nie mają łatwego dostępu do wszelkiego rodzaju broni. A czy pedofilem jest ksiądz czy gwiazda Rocka to nie ma znaczenia. Jeden i drugi to śmieć. 

Nie ma obecnie wiekszych fanatykow religijnych niz 'ateisci'. Co widac w zalaczonym paragrafie.

A co do roznicy 2ga 4ta klasa - to przeciez tu chodzi o dostepnosc lol (pokazalem tylko, ze 'podniecalem sie' zdjeciami golych bab zanim dowiedzialem sie co to masturbacja - strzelam, ze nie jest to odosobniony przypadek). To co kiedys szlo od kolegi do kolegi (gdzie sporo osob nie miala nawet w domu kompa) dzis jest dostepne na 2 kliki.

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, fluber napisał:

Generalnie 9-latki to 3-4 klasa.

No i od dawna jest:)

A być może jest jeszcze inny powód:)

Generalnie, Julek miał na myśli swoje czasy, więc generalnie nie miał na myśli 9 lat. Z tym opodatkowanym kościołem to duży lol, a z tym innym powodem nie będę polemizował. Na pewno mnie oświecisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.