Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

A jak to dziala?:)

Organy ścigania muszą zweryfikować zawiadomienia obywateli zanim kogoś oskarżą.

Cytat

Kilka zarzutow udowodniono:)

Ale w kontekście tej całej gównoburzy to trochę słabo, nie uważasz? Przecież na początku Ziobro sugerował, że przyjęcie flachy po operacji (a nie przed) to również łapówka, że doktorek spowodował śmierć pacjenta, że wobec połowy pracowników szpitala stosował mobbing itp. 

Prawda jest taka, że gdyby doktor G. był od początku oskarżony jedynie o te kilka czy tam kilkanaście łapówek to byłby to duży news jedynie na tydzień, góra dwa i dzisiaj nikt by o tym nawet nie pamiętał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Troche mniej wiary w trolli Pisowskich a trochę więcej merytorycznej wiedzy

Radny Guzikiewicz z Pisu , który oskarżał Grodzkiego o branie łapówek już go przeprosił i stwierdził ,że wpis był satyryczny

Druga osoba to córka pacjenta . I ona łapówki nie wręczała ale twierdzi ,że jej ojciec wręczał

No rzeczywiście brzmi to mega powaznie i godzi w dobre imię Grodzkiego. Jak na razie to brzmi to rzeczywiście satyrycznie skoro po 10 latach ktoś zgłasza sprawę w której nie był stroną a tylko słyszał z opowiadań

Ojciec zmarł.. ciężko stamtąd zeznawać. Dlatego taki Cygan się powiesił :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Troche mniej wiary w trolli Pisowskich a trochę więcej merytorycznej wiedzy

Radny Guzikiewicz z Pisu , który oskarżał Grodzkiego o branie łapówek już go przeprosił i stwierdził ,że wpis był satyryczny

Druga osoba to córka pacjenta . I ona łapówki nie wręczała ale twierdzi ,że jej ojciec wręczał

No rzeczywiście brzmi to mega powaznie i godzi w dobre imię Grodzkiego. Jak na razie to brzmi to rzeczywiście satyrycznie skoro po 10 latach ktoś zgłasza sprawę w której nie był stroną a tylko słyszał z opowiadań

Ale flubi pisał o jakichś nowych osobach. Chyba, że faktycznie łyknął jakiegoś fake newsa. :) 

Ogólnie zgłaszanie po 10 latach jakiegokolwiek przestępstwa (pomijając zabójstwa) zawsze musi budzić podejrzenia co do intencji zgłaszającego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Troche mniej wiary w trolli Pisowskich a trochę więcej merytorycznej wiedzy

Radny Guzikiewicz z Pisu , który oskarżał Grodzkiego o branie łapówek już go przeprosił i stwierdził ,że wpis był satyryczny

Druga osoba to córka pacjenta . I ona łapówki nie wręczała ale twierdzi ,że jej ojciec wręczał

No rzeczywiście brzmi to mega powaznie i godzi w dobre imię Grodzkiego. Jak na razie to brzmi to rzeczywiście satyrycznie skoro po 10 latach ktoś zgłasza sprawę w której nie był stroną a tylko słyszał z opowiadań

Dzis czytałem artykuł na wirtualnej polsce w ktorym pisano o kilkunastu osobach.

O tym o czym piszesz czytalem kilka tygodni temu dlatego dzisiejsze info o "kilkunastu zgloszeniach" z wp bylo dla mnie nowoscia.

 

1 minutę temu, Artlan napisał:

 

Ogólnie zgłaszanie po 10 latach jakiegokolwiek przestępstwa (pomijając zabójstwa) zawsze musi budzić podejrzenia co do intencji zgłaszającego. 

Mam wrazenie ze czytalem podobne wypowiedzi formulowane przez najbardziej pierdolnietych obroncow ksiezy pedofili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Dzis czytałem artykuł na wirtualnej polsce w ktorym pisano o kilkunastu osobach.

O tym o czym piszesz czytalem kilka tygodni temu dlatego dzisiejsze info o "kilkunastu zgloszeniach" z wp bylo dla mnie nowoscia.

 

Mam wrazenie ze czytalem podobne wypowiedzi formulowane przez najbardziej pierdolnietych obroncow ksiezy pedofili:)

Kurczę ciekawe skąd kilkanaście dzieci 10 lat temu wzięło po 2 tysiące na łapówkę dla Grodzkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RappaR napisał:

Wrzuć zdjęcie swojej twarzy panie tak bardzo przystojniejszy od Ziemkiewicza :)

 

jakbyś był miły to bym się zastanowił .

9 godzin temu, fluber napisał:

Mam wrazenie ze czytalem podobne wypowiedzi formulowane przez najbardziej pierdolnietych obroncow ksiezy pedofili:)

niektóre profesje czy zawody mają już przyklejone łatki i najczęściej negatywne, teraz pytanie moralne czy warto brać w łapę jak wszyscy już i tak wiedzą ,że bierzesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Koelner napisał:

jakbyś był miły to bym się zastanowił 

Jakbym był miły, a Ty przystojny, to byś właśnie wtedy nie wrzucił, by nie wpędzać mojej ziemkiewiczowskiej mordy w kompleksy.
Ale że ja miły nie jestem, a Ty masz kononowiczowy wygląd, nie wrzucisz, by mi nie dać satysfakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Koelner napisał:

 

niektóre profesje czy zawody mają już przyklejone łatki i najczęściej negatywne, teraz pytanie moralne czy warto brać w łapę jak wszyscy już i tak wiedzą ,że bierzesz ?

To pytanie wiele mowi o Twojej moralnosci:)

Btw to pytanie jest idiotyczne:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Artlan said:

Ogólnie zgłaszanie po 10 latach jakiegokolwiek przestępstwa (pomijając zabójstwa) zawsze musi budzić podejrzenia co do intencji zgłaszającego. 

I całą narrację o pedofilii w Kościele Katolickim szlag trafił. 

Ciekawe czy Sekielski miał takie wątpliwości?

11 hours ago, Artlan said:

Świadkami nie byli, ale ,,przecież to oczywiste i tylko głupi nie wie jak było naprawdę". :) 

Ja nigdy nie byłem sam na sam z obcym dzieckiem dłużej niż dwie minuty. :) 

Kilka minut więcej wystarczyło, żeby oskarzyc Kardynała Pella. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przypomnijmy, że również kilka dni temu media opublikowały relację jednej z kobiet, która twierdzi, że jej ojciec wręczył profesorowi 2 tysiące złotych. - Wręczył w gabinecie prywatnym. Można w gabinecie też pracować dla idei, ale to nie było w szpitalu - tłumaczył Tomasz Grodzki.

 

- To nie ma znaczenia, czy wziął pieniądze w gabinecie czy w swoim mieszkaniu czy przy śmietniku. Ważne, że wziął pieniądze za operację, którą wykonał w publicznym szpitalu - komentuje Tomasz Duklanowski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi lekarze zaczynający pracę w XX wieku mieli wypłaty po 800 złotych.

Pytaniem nie jest czy Grodzki brał. Pytaniem jest dlaczego nikt nie oskarża Karczewskiego czy Radziwiłła(chociaż on w sumie mógł nie brać, dziedziczenie fortun to dla mnie najlepsze możliwe działanie antykorupcyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

To pytanie wiele mowi o Twojej moralnosci:)

Btw to pytanie jest idiotyczne:)

nie bardzo, masz talent do wyciągania błędnych wniosków. a nie ma złych pytań tylko są złe odpowiedzi.

 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Jakbym był miły, a Ty przystojny, to byś właśnie wtedy nie wrzucił, by nie wpędzać mojej ziemkiewiczowskiej mordy w kompleksy.
Ale że ja miły nie jestem, a Ty masz kononowiczowy wygląd, nie wrzucisz, by mi nie dać satysfakcji :)

nie wiedziałem ,że masz twarz jak Ziemkiewicz :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

musisz zmienić wygląd z typowego Ziemkiewicza

 

3 minuty temu, Koelner napisał:

nie wiedziałem ,że masz twarz jak Ziemkiewicz :o

 

Czyli ogólnie wyglądam jak Ziemkiewicz poza tym haczykiem, że nie wyglądam jak Ziemkiewicz.

Jak miło, że nie pomyliłem się w ocenie Twojej inteligencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Czy jak wszyscy sadza ze ksieza to pedofile to czy moralne bedzie zeby Twoj proboszcz posunal Twojego dzieciaka? Takie zadajesz pytanie. 

zbytnie się nie znam na tym powołaniu ale patrząc na działania kościoła i jak tym tematem się zajmuje to na to wygląda.

a pytanie oczywiście odnosi się do osób zainteresowanych , co ja tam mogę wiedzieć na temat moralności lekarzy? ja jako klient wolę dać łapówę i uratować zdrowie niż czekać 2 lata i mieć za darmo

12 minut temu, RappaR napisał:

 

Czyli ogólnie wyglądam jak Ziemkiewicz poza tym haczykiem, że nie wyglądam jak Ziemkiewicz.

Jak miło, że nie pomyliłem się w ocenie Twojej inteligencji :)

ale że ja domniemywam że tak wyglądasz nie oznacza że wyglądasz .

jesteś lekarzem ? dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.