Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fluber napisał:

1. Pedofilia to bardzo poważny temat a film dokumentalny o pedofilii to bardzo poważny film. Ze względu na delikatność tego tematu nie powinny sie w nim znalezc niepotwierdzone historie.

2. A jeżeli już wrzucamy niepotwierdzoną historię to autorem tej historii nie powinna być osoba skazana za oszustwo.

3. Nie twierdze ze ta osoba nie mowi prawdy, po prostu oczekuje od takiego filmu pewnych standardów

1. Osoba wierząca pisze o niepotwierdzonych historiach. :)

2. Jezus był też skazany.

3. Zaraz uznam Cię za racjonalistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

1. Osoba wierząca pisze o niepotwierdzonych historiach. :)

Co w tym zabawnego? Wybacz ale nie rozumiem co masz na mysli. Tzn obawiam sie ze rozumiem ale staram sie nie miec o Tobie takiego zdania...

7 minut temu, Koelner napisał:

 

2. Jezus był też skazany.

Przeciez nie za oszustwo. A zgodnie z moja wiara nawet wrecz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

 

Przeciez nie za oszustwo. A zgodnie z moja wiara nawet wrecz przeciwnie.

zachęcał do niepłacenia podatku i podawał się za fałszywego mesjasza, w dzisiejszych czasach byśmy go uznali za szarlatana stojącego na czele jakiejś popieprzonej sekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

O kurka!

Wydaje mi się ze pytanie czy to uraża uczucia religijne jest w tym przypadku dość trudne.

pies raczej nie podlega odpowiedzialności karnej

poza tym nikt się go nie pytał o zgodę, czy użyczy swojego zadka na potrzeby mistycznego objawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

pies raczej nie podlega odpowiedzialności karnej

poza tym nikt się go nie pytał o zgodę, czy użyczy swojego zadka na potrzeby mistycznego objawienia

Ale rozpowszechnianie tego zdjęcia może podlegać odpowiedzialności? Ciężka sprawa

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał:

o tym że nie powinny powstawać takie filmy :) i 11 mln ludzi w ciągu trzech dni stało się ofiarą manipulacji 

Ale kto to napisal? Sam informowalem o zbiorce na patronite tutaj i obejrzalem zaraz po premierze. Mam po prostu kilka krytycznych uwag i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Ale kto to napisal? Sam informowalem o zbiorce na patronite tutaj i obejrzalem zaraz po premierze. Mam po prostu kilka krytycznych uwag i tyle.

Jeżeli wpłaciłeś na zbiórkę, to masz prawo krytykować, gdyż w pewnym sensie zatrudniłeś Sekielskich. Ja nie dałem i nie mam żadnych krytycznych uwag , dobry film, świetna, rzetelna  reporterska praca całego zespołu, szacunek dla ofiar za odwagę i czekam na kolejne części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał:

Wpłaty na sfinansowanie filmu Sekielskich byly dobrowolne, a z kolei wpłaty na KK w Polsce są przymusowe

Jak tak podchodzisz do sprawy to na film sekielskiego tez sa wplaty przymusowe. Myslisz ze za czyje pieniadze zrobiono drogi ktorymi jezdzil po polsce podczas krecenia? 

Ale kompletnie nie wiem co ta wstawka ma do prawa do krytyki i do Ciebie generalnie skoro nie mieszkasz w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mayor napisał:

Wpłaty na sfinansowanie filmu Sekielskich byly dobrowolne, a z kolei wpłaty na KK w Polsce są przymusowe

Łapu-Capu ????

Stąd ten ciągły skowyt "zatroskanych" i czytelników "Bezbożnika"? Łazi im ksiądz po mieszkaniach i zmusza do skłądek na KK. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Albo wytłumaczenie jest bardziej przyziemne i facet z wyrokiem za oszustwo po prostu oszukuje.

myślę, że każdy z nas kiedyś skłamał, ale jednocześnie częściej mówimy szczerze, a zatem wcale nie jest bardziej prawdopodobne, że oszust ponownie oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

myślę, że każdy z nas kiedyś skłamał, ale jednocześnie częściej mówimy szczerze, a zatem wcale nie jest bardziej prawdopodobne, że oszust ponownie oszukuje.

Chyba czym innym jest klamstwo a czym innym karalne oszustwo? 

Mysle ze kazdy z nas uprawial kiedys seks ale jednak czesciej go nie uprawiamy, a zatem wcale nie jest bardziej prawdopodobne ze gwalciciel ponownie zgwalci.

Mniej wiecej takiego potworka logicznego wrzuciles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.