Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, darkonza napisał:

Nie ma racji bo i tak pedofile by robili swoje i tak.

A jeśli komuchy ukrywały takie wyczyny kościelnych to kościół nie był prześladowany za komuny tylko wręcz odwrotnie

"Pedofile" w przypadku księży to jest mocno chybione określenie, gdyż trudno jednoznacznie określić granice wieku ofiar ,która kwalifikuje sprawców w koloratkach do tego miana.Lepszym określeniem jest "zboczeńcy w sutannach" piętnowani przez lewackie media,wściekle walczące z kościołem przy użyciu dzieci. Kościół za nieboszczki komuny był prześladowany w krajach komunistycznych z wyjątkiem PRL.Komuchy niby formalnie walczyły z kościołem i vice versa, ale w rzeczywistości każdy sekretarz ,ubek, komendant MO brał po cichu ślub kościelny,wysyłał dzieci do komunii/bierzmowania i miał dostęp do najlepszych fantów z darów zagranicznych rozdawanych na plebaniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Wrzucasz najpopularniejszego mema  w tym temacie z ostatnich dni, którego widziałem już w kilkunastu różnych miejscach w Internecie i myślisz, że masz wyrafinowane poczucie humoru?:)

Gozdyra wczoraj użyła tego mema (słownie) jak argumentu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Panautobus napisał:

Płacisz komuś kilkanaście mln dolarów gdy nie jesteś winny. Też lubie jego muzykę 

dla świętego spokoju.

"Siedzi dwóch sędziów w pokoju. Wpada adwokat, do jednego krzyczy: Pies pana żony pogryzł psa mojej żony. Psa trzeba było operować, żona ataku dostała, albo zapłaci mi pan 10 tysięcy, albo składam pozew. Sędzia pomyślał chwilę, wyjął dziesięć tysięcy, zapłacił, adwokat wyszedł. Na to drugi sędzia pyta: Ty, czemu zapłaciłeś? Nie masz ani żony, ani psa. Na to sędzia odpowiada: Sam wiesz, sprawa do sądu trafi, różnie może być."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

ludzie nie grający w lola lub nie jarający się japońskimi bajkami niestety mają wyrafinowane poczucie humoru ;]

 

To miało mnie obrazić czy co?

 

36 minut temu, Koelner napisał:

jak go dyma ksiądz , nie ma. dlatego się nie rozumiemy.

 

A jak dyma ktoś inny to jest różnica czy nie ma?

Dlaczego wprowadzasz osobne zapisy do prawa karnego dla księży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

przeciętna osoba też nie rozumie różnicy między słownikowymi znaczeniami słowa debil, kretyn, idiota  ale takie różnice są.

rozumiem, że dla Ciebie jest znacząca różnica jakby dymał Cię ksiądz w wieku 12 lat niż w wieku 11.

Przeciez debil, kretyn, idiota to sa praktycznie synonimy.

Pedofilia a pederastia to dwie rozne sprawy (mozna co najwyzej powiedziec, ze pederastia pokrywa sie w jakims stopniu z pedofilia).

Dla mnie molestowanie przez osobe dorosla jest niesmaczne zarowno kiedy dotyka 11to, 12to jak i 16to latkow. Ba! Nie jest to nawet dla mnie zalezne od zawodu molestujacego.

Majac przed oczami dany problem warto chyba go jak najlepiej sprecyzowac (tu ofc mozna pytac skad Legutko wzial te procenty i weryfikowac zrodlo).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Koelner napisał:

 

 

jak go dyma ksiądz , nie ma. dlatego się nie rozumiemy.

 

Ksiądz w większości przypadków nie "dyma" ,gdyż ma słabo naostrzoną dzidę. Przeważnie wielebne usta siorbią siusiorki ministrantów ,albo obmacują dziewczynki . Lewackie media robią z nich potworów i gwałcicieli kiedy do klasycznego gwałtu dochodzi rzadko. Zresztą nawet jak twierdzi jeden z "antybohaterów" filmu Sekielskich  jak nie ma wytrysku to nie ma grzechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

dla świętego spokoju.

"Siedzi dwóch sędziów w pokoju. Wpada adwokat, do jednego krzyczy: Pies pana żony pogryzł psa mojej żony. Psa trzeba było operować, żona ataku dostała, albo zapłaci mi pan 10 tysięcy, albo składam pozew. Sędzia pomyślał chwilę, wyjął dziesięć tysięcy, zapłacił, adwokat wyszedł. Na to drugi sędzia pyta: Ty, czemu zapłaciłeś? Nie masz ani żony, ani psa. Na to sędzia odpowiada: Sam wiesz, sprawa do sądu trafi, różnie może być."

No tak, ta anegdota wyjaśnia całkowicie niewinność Jacksona. Lepiej podaj podobny przykład który się wydarzył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

udowodnić należy winę, więc ciężar spoczywa na tobie.

Michalel Jackson przez blisko 25 lat swojej pedofilskiej działalności zapłacił 200 mln dolarów dla kilkunastu rodzin. Z jednym chłopcem nawet miał ceremonię zaślubin. Chcesz mi wmówić że ktoś płaci takie pieniądze, bo nie chcę się tłumaczyć przed sądem że grał z nimi w Monopoly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Panautobus napisał:

Michalel Jackson przez blisko 25 lat swojej pedofilskiej działalności zapłacił 200 mln dolarów dla kilkunastu rodzin. Z jednym chłopcem nawet miał ceremonię zaślubin. Chcesz mi wmówić że ktoś płaci takie pieniądze, bo nie chcę się tłumaczyć przed sądem że grał z nimi w Monopoly 

na czym ty się w ogóle opierasz? tym zafałszowanym filmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

sędzia kradnie wiertło i spodnie - trzeba reformować całe sądownictwo. część milicjantów za komuny wsadzała opozycję solidarnościową  - trzeba obniżyć emerytury wszystkim pracownikom służby bezpieczeństwa w PRL. iks księzy molestuje i gwałci dzieci - ależ proszę nie utożsamiać tego z całym Kościołem !

Słuszna uwaga:)

@mayor czy to prawda że w alabamie bedzie ostrzejsze prawo aborcyjne niż w polsce a za aborcje będzie kara 99 lat więzienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Słuszna uwaga:)

@mayor czy to prawda że w alabamie bedzie ostrzejsze prawo aborcyjne niż w polsce a za aborcje będzie kara 99 lat więzienia? 

Technicznie wczoraj gubernator Alabamy podpisała wczoraj nowe prawo ,gdzie lekarz wykonujący zabieg będzie zagrożony dożywociem.Podobne akcje są także podejmowane w innych Stanach rządzonych przez czerwonych. W praktyce cały czas obowiązuje Roe vs Wade i obalenie tego prawa na poziomie federalnym wymaga tzw. overturn przez Supreme Court co najwcześniej może nastąpić latem przyszłego roku akurat w szczycie prezydenckiej kampanii wyborczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film sekielskiego robi rewolucje w polskim prawie. Pis zeby nie wyjsc na przyjaciol pedofilow ani na takich co chca ukrywac i nie mowic nikomu, uchwalaja wlasnie prawo zgodnie z ktorym lekarz bedzie musial zglosic kazdy wykryty przypadek seksu przed 16 rokiem zycia do prokuratury pod grozba wiezienia. Moze nastepnym razem ktos dwa razy sie zastanowi przed zrobieniem zadymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sebastian napisał:

90% młodych ludzi do więźnia pójdzie... (błąd celowy) W sumie ja też bym siedział ale już się chyba przedawniło. 

jak z księdzem to się nie bój

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Film sekielskiego robi rewolucje w polskim prawie. Pis zeby nie wyjsc na przyjaciol pedofilow ani na takich co chca ukrywac i nie mowic nikomu, uchwalaja wlasnie prawo zgodnie z ktorym lekarz bedzie musial zglosic kazdy wykryty przypadek seksu przed 16 rokiem zycia do prokuratury pod grozba wiezienia. Moze nastepnym razem ktos dwa razy sie zastanowi przed zrobieniem zadymy.

czyli wina „ zadymy” a nie PiSu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Koelner napisał:

jak z księdzem to się nie bój

 

czyli wina „ zadymy” a nie PiSu 

Znów ten wyrafinowany humor...

Te przepisy przeszly praktycznie jednoglosnie. Mamy w tej chwili prawo wg ktorego morderstwo sie przedawnia ale pedofilia nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.