Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pomyslal ze to jakis atak zwiazany z wosp natomiast wszystko wskazuje na to ze nie i troche bez sensu ta jego przemowa byla. Myslalem ze na takich imprezach sprawdza sie uczestnikow i jakas ochrona pilnuje sceny. W glowie sie nie miesci ze facet wbiega na scene, zadaje kilka ciosow nozem, biegnie na środek sceny, zaczyna tanczyc, biegnie do mikrofonu, zaczyna cos krzyczec i dopiero ktos ogarnia zeby go zatrzymac.

 

Oszalałeś ? Jak ich wszystkich sprawdzisz ? Kurde ten Adamowicz to mimo wszystko ma szczęście, ponoć powinien zgnić w więzieniu a został bohaterem narodowym.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszalałeś ? Jak ich wszystkich sprawdzisz ? Kurde ten Adamowicz to mimo wszystko ma szczęście, ponoć powinien zgnić w więzieniu a został bohaterem narodowym..

Wszystkich nie ale liczylem chociaz na ochrone sceny i kontrolowanie ludzi ktorzy na nia wchodza.

 

Ja bym nie chcial zostac takim bohaterem narodowym i adamowicz tez pewnie nie i podejrzewam ze Ty tez bys nie chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gosciu sam sie przyznal a teraz krzyczal ze sceny ze niewinny. Wypucili z pierdla psychola najwyrazniej.

A ja po przejrzeniu jego zdjęć (tego zamachowca), jeszcze mocniej uważam że serio Adamowicz jak się wyliże, to będzie mógł mówić o sporym szczęściu. Dobrze zbudowany, wysoki, wspomnienie o sztukach walki. Przecież tam było tyle czasu, żeby go dobijać na całego jeszcze wieloma uderzeniami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po przejrzeniu jego zdjęć (tego zamachowca), jeszcze mocniej uważam że serio Adamowicz jak się wyliże, to będzie mógł mówić o sporym szczęściu. Dobrze zbudowany, wysoki, wspomnienie o sztukach walki. Przecież tam było tyle czasu, żeby go dobijać na całego jeszcze wieloma uderzeniami...

Gosciu dopiero co odsiedzial 5 lat za napad z bronia w reku wiec biorac pod uwage jego przeszlosc i to ile mial czasu i co mogl ze soba przyniesc i jak reagowala ochrona to mogl tam zrobic doslownie wszystko. O szczesciu jeszcze nie mowmy bo przecieta aorta nie brzmi jak dobra diagnoza. Plus dluga reanimacja tez nie jest dobra informacja. Trzeba wyciagnac lekcje z calego zajscia i nie dopuscic do powtorki.

 

"Pani Joanna, świadek zdarzenia

Ten człowiek, który trzymał nóż, cały czas chodził po scenie. Nikt go tak naprawdę nie był w stanie obezwładnić. On chodził i się cieszył"

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu dopiero co odsiedzial 5 lat za napad z bronia w reku wiec biorac pod uwage jego przeszlosc i to ile mial czasu i co mogl ze soba przyniesc i jak reagowala ochrona to mogl tam zrobic doslownie wszystko. O szczesciu jeszcze nie mowmy bo przecieta aorta nie brzmi jak dobra diagnoza. Plus dluga reanimacja tez nie jest dobra informacja. Trzeba wyciagnac lekcje z calego zajscia i nie dopuscic do powtorki.

 

Fluber takim zdarzeniom nie da się zapobiec. Na imprezach biletowanych jest ciężko a co dopiero w takich przypadkach. 

 

Pewnym rozwiązaniem są wysokie sceny i strefy bezpieczeństwa, ale to tylko na zewnątrz.

 

Ktoś tu napisał o broni palnej. Gdyby zamachowiec był ogarnięty to mógłby rzucić koktail mołotowa i miałby 100% sukcesu przy trafieniu.  Szkła też zakażemy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny wpis młodego wykształconego POowca / antypisowca z wielkiego miasta <3

 

Brakuje mi tylko wzmianki o tym jak to PiS szerzy nienawiść i tworzy podziały.

 

 

 

PiS tworzy podziały, ale z tym zdarzeniem raczej nie ma nic wspólnego. Podejrzewam, że ten bandziorek może nawet nie kojarzyć nazwiska urzędującego premiera.

 

 

Zauważyłem natomiast, że to już kolejny tego typu wysryw osoby ze środowiska konserwatywnego. Najpierw Michałkiewicz i jego tekst o sprawie pedofila w sutannie, potem konserwy z twittera sugerujące, że za śmierć nastolatek w esacape roomie odpowiada lewactwo, Soros i Owsiak, a teraz wysryw tej pisowskiej mendy o szczęściarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirki bo aż sam w szoku jestem..
Znam osobiście napastnika który dzisiaj dźgnął Pawła Adamowicza..
Tu macie link do nagrania:
Link do nagrania
W około 0:25 sekundzie słychać jak mówi, że nazywa się Stefan Wilmont.
To ten sam typ który kilka lat temu w Gdańsku napadł na 4 banki.
Tu macie link do tego artykułu o bankach.
Link do artykułu
Na zdjęciu po lewej to właśnie Stefan. Zwróćcie uwagę na jego charakterystyczne okulary, takie same ma na zdjęciu na facebooku. Jego profilowe zdjęcie to ostatnie przed zatrzymaniem go w Polsce.
Tu macie link do jego profilu na facebooku.
Link do profilu
Wyjechał sobie na wakacje, na wyspy kanaryjskie, za zarobione pieniądze z napadów. Odsiedział kilka lat w więzieniu (jak sam mówi na nagraniu - pięć lat). Dostawałem sporo informacji od kolegów którzy korespondowali z nim oraz widywali się z nim, że w więzieniu dosłownie postradał zmysły. Był izolowany od reszty więźniów.
Przed napadami pamiętam go jako normalnego chłopa. Chodził na siłownie, graliśmy razem w tibie (ktoś tam z jego rodziny miał nieźle zarabiający serwer prywatny). Byłem z nim na manifestacji przeciwko ACTA, pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.
Absolutnie nie popieram tego co zrobił. Życzę panu Adamowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkonza, akurat kwestia wyższej ściągalności VAT to w zasadzie jedyna rzecz za którą można pochwalić PiS. Wolałbym jednak żeby odzyskana kasa nie szła na 500+. PiS de facto zabrał pieniądze cwaniaczkowatym januszom biznesu i oddał je rodzinom patologicznym (tak w uproszczeniu). Mam zatem mieszane uczucia.

Wow. W Polsce dzieci rodzą tylko rodziny patologiczne. Takie poglądy się zwykle wygłasza przez pryzmat swojej sytuacji, więc naprawdę mi bardzo przykro, że tak wyszło i w konsekwencji tego widzisz w Polsce tylko rodziny patologiczne, ale jednak nie odzwierciedla to sytuacji w kraju. 

Tak swoją drogą - przy powszechnym dostępie do broni Adamowicz dostałby kulkę i by tego nie przeżył. Z nożem przynajmniej miał jakąś tam szansę.

Nie jestem pewien i nie wiem gdzie szukać takich danych, w Polsce raczej ciężko o wiarygodną próbkę, ale nie sądzę, że rany nożem mają niższą przeżywalność niż rany z broni palnej. 50 cents dostał 9 kulek, Reagen i Papież także po kilka. Widziałem statystyki, że chyba nawet przy próbach samobójczych, strzelanych w głowę z przyłożenia, przeżywalność sięga ponad 20%. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pani Joanna, świadek zdarzenia

Ten człowiek, który trzymał nóż, cały czas chodził po scenie. Nikt go tak naprawdę nie był w stanie obezwładnić. On chodził i się cieszył"

On nawet po chwili podszedł ponownie, pochylił się i sprawdził jak sytuacja. Skorzystał na tym, że był to główny moment programu, światła, muzyka, zamieszanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziennik Bałtycki" podaje nieoficjalnie, że "obrażenia najważniejszych, decydujących o funkcjach życiowych narządów wewnętrznych, są jednak tak rozległe, że rokowanie jest złe".

 

Nie jest dobrze

 

Dadzą radę, tam są dobrzy doktorzy. Facet jest silny, dobrze się odżywia - będzie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. W Polsce dzieci rodzą tylko rodziny patologiczne. Takie poglądy się zwykle wygłasza przez pryzmat swojej sytuacji, więc naprawdę mi bardzo przykro, że tak wyszło i w konsekwencji tego widzisz w Polsce tylko rodziny patologiczne, ale jednak nie odzwierciedla to sytuacji w kraju. 

Nie jestem pewien i nie wiem gdzie szukać takich danych, w Polsce raczej ciężko o wiarygodną próbkę, ale nie sądzę, że rany nożem mają niższą przeżywalność niż rany z broni palnej. 50 cents dostał 9 kulek, Reagen i Papież także po kilka. Widziałem statystyki, że chyba nawet przy próbach samobójczych, strzelanych w głowę z przyłożenia, przeżywalność sięga ponad 20%. 

 

 

 

Akurat wiedzę o patologii mam całkiem sporą, bo znam kilka osób, które bezpośrednio się z nią stykają (w sensie zawodowym). Zresztą od kiedy ty jesteś za 500+?

 

 

Reagen dostał kulkę z dalszej odległości niż ta, która dzieliła Adamowicza i zamachowca. Papież przeżył prawdopodobnie tylko dlatego, że się przychylił gdy Agca celował w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.