Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy prawie komplet co cieszy. Myślę, że można już przyklepywać powoli termin draftu. Piątek i sobota chyba odpadają z przyczyn obiektywnych, reszta do ustalenia, ale osobiście optowałbym za niedzielą. Kto wie "może" udałoby się już w następną, czym szybciej tym lepiej, tak mi się wydaje przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielska rada ;-) Nie zgadujcie terminu tylko niech wiecej osob wypelni ankiete na doodle.

 

Plus nie moge rozszyfrowac 3 nazw druzyn - Majezony, WeDemBoyzz i Dodgers... wiem tylko, ze naleza do trzech sposrod michal_ko, forioku, martini33, Eliasz, a tego czwartego brakuje... takze dajcie znac kto jest kto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela 21;00 ten termin co jest na doodle zaznaczony przez wszystkich poki co: mi pasuje, nie zaznacze ptaszka na doodle bo za bardzo nie ogarniam jak przewinąć do tego dnia, mam tylko wykaz do 10tego.

 

 

edit: dobra juz ogarnalem, za cholere nie widzialem tego paska szarego na dole do przerwijania... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.