Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Kily napisał:

Jak coś to obecnie (do połowy lutego) bezpośrednio u Rockstara dostępne jest Red Dead Online za grosze (22 zł). Osobiście zdecydowanie polecałbym najpierw zagrać w single'a, ale oferta na pewno godna uwagi.

A singiel ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

A singiel ile kosztuje?

Jak jest problem z wyszukaniem, to wersję PC najtaniej jest kupić w keyshopie - ok. 140-150 zł za pełną wersję (singiel + multi). Na konsolach trochę taniej (pomijając taką drobną kwestię, że na konsolach do gry w multi potrzebne jest płacenie abonamentu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Poważnie napisanie tego postu zajęło Ci mniej czasu od sprawdzenia w google?

Co Ci będę zdradzał szczegóły w jakiej sytuacji akurat byłem, że wybrałem najszybsze rozwiązanie jakim było zadanie pytania Kilyemu. Przy okazji jak będę chciał sobie kupić to już wiem gdzie najtaniej a nie muszę się przekopywać przez google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeszedłem na PS4 pierwszy rozdział Cyberpunka i odkładam go na półkę. Gra jest genialna pod względem scenariusza, mechanik, różnorodności rozwiązań i złożoności świata. Ale na PS4 wygląda jak kupa. Błędy to drugorzędny problem. Nie chcę sobie psuć zabawy, warto jeszcze poczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Przeszedłem na PS4 pierwszy rozdział Cyberpunka i odkładam go na półkę. Gra jest genialna pod względem scenariusza, mechanik, różnorodności rozwiązań i złożoności świata. Ale na PS4 wygląda jak kupa. Błędy to drugorzędny problem. Nie chcę sobie psuć zabawy, warto jeszcze poczekać. 

pytanie czy na PS4 będzie docelowo dużo lepiej -> imho nie (wiadomo bugi, szczególnie te 'game-breaking' połatają, ale gorsza grafa i te uproszczenia typu mniejsza ilość npców niż w wersji pctowej zostaną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

pytanie czy na PS4 będzie docelowo dużo lepiej -> imho nie (wiadomo bugi, szczególnie te 'game-breaking' połatają, ale gorsza grafa i te uproszczenia typu mniejsza ilość npców niż w wersji pctowej zostaną)

Masz rację. Nawet jeśli na PS4 będzie działać to nie będzie wyglądać tak jak na PS5 czy PC. Dlatego poczekam z graniem przynajmniej do czasu aż da się kupić PS5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z zakupem 2077, ale nie dlatego, że sprzętu brak, ale lubię w takich tytułach odczekać nawet parę miechów aby pousuwali błędy i wtedy z przyjemnością usiąść i tracić kolejne godziny życia przed monitorem. Nie chciał bym aby przez jakiś bug gra mnie zniechęciła na początku i wylądowała jak to pieszczotliwie Windows nazywa "w rzadko używanych aplikacjach". 

Nie mniej ze zniecierpliwieniem czekam na opinię kogoś kto odpalił to na dobrym sprzęcie i trochę pograł. Na razie mimo błędów opinie zbiera świetne. 9,1 ocena na dzień dobry. Fuckin nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nie mniej ze zniecierpliwieniem czekam na opinię kogoś kto odpalił to na dobrym sprzęcie i trochę pograł. Na razie mimo błędów opinie zbiera świetne. 9,1 ocena na dzień dobry. Fuckin nice.

Gdzie taka ocena?

Na steamie widzę 'mostly positive' a na metacritic 6,9 u userów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Gdzie taka ocena?

Na steamie widzę 'mostly positive' a na metacritic 6,9 u userów

W USA średnia testerów. Przynajmniej na przedwczoraj tak było.

Dużo ludzi narzeka i dają niskie oceny bo albo grają na PS4 a tu nie zapowiada się aby na tym sprzęcie miało być lepiej, albo grają na słabych gamingowych kompach. Jak czytałem że GeForce 740 GTX to minimum na jakim grę można odpalić na minimach to od razu wiedziałem, że oceny raczej nie będą przychylne. 

Trzeba odczekać jak ktoś zrobi dobrą recenzję na jakiejś wysoko benchmarkowej karcie graficznej za parę tygodni jak jeszcze kilka bugów zniknie. Na razie się nie rzucam na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dużo ludzi narzeka i dają niskie oceny bo albo grają na PS4 a tu nie zapowiada się aby na tym sprzęcie miało być lepiej

Steam to przecież PC a na metacritic podałem też średnią dla PC - dla PS4 jest 2,8 xDDD.

tzn wiadomo że trzeba dodać 20% do każdej oceny bo tu jednak mamy efekt napompowania balonika do rozmiarów Ziona Williamsona, ale jednak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Trzeba odczekać jak ktoś zrobi dobrą recenzję na jakiejś wysoko benchmarkowej karcie graficznej za parę tygodni jak jeszcze kilka bugów zniknie. Na razie się nie rzucam na pewno.

Ja akurat nie mam zamiaru odpalać Cyberpunku ale ,że gram sporadycznie w karcianego Gwinta to w miare na biężaco jestem z CDPR. On wydadzą dwa duże patche jeden w styczniu, drugi w lutym ale co do konsol to wprost powiedzieli ,że w lutym będzie sporo lepiej graficznie na PS4 ale poziomu konsol nowej generacji czy PC nie osiągnie. Trzochę przeszarżowali z wymaganiami graficznymi i sprzęt nie daje rady tego uciagnąć. Inna sprawa ,że dali ciała nie pokazując graczom jak gra wygląda na konsoli XBox Czy PS. Już nawet oficjalnie za to dziś przeprosili 

A jak znać opinie to 

https://forums.cdprojektred.com/index.php?forums/cyberpunk.21/

Cos tam na pewno odszukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiekszego sensu grac w gry zaraz po premierze i psuc sobie rozrywke, najlepiej byc z rok do tylu ze wszystkim.

Niestety przez corone i opoznienie NBA bylem tym razem nieco zdesperowany z braku opcji na entertainment. Trzymanie sie samych misji w miare dziala i to chyba glownie ratuje oceny, bo cala reszta jest grubo niedorobiona i klecona na kolanie.

Polecam za to Doom Eternal, kozacka gra. Multiplayera jeszcze nie probowalem, bo sie boje, ale kampania to 40 godzin srogiej rzezni, akurat na przeczekanie az troche polataja Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Chytruz napisał:

Nie ma wiekszego sensu grac w gry zaraz po premierze i psuc sobie rozrywke, najlepiej byc z rok do tylu ze wszystkim.

Niestety przez corone i opoznienie NBA bylem tym razem nieco zdesperowany z braku opcji na entertainment. Trzymanie sie samych misji w miare dziala i to chyba glownie ratuje oceny, bo cala reszta jest grubo niedorobiona i klecona na kolanie.

Polecam za to Doom Eternal, kozacka gra. Multiplayera jeszcze nie probowalem, bo sie boje, ale kampania to 40 godzin srogiej rzezni, akurat na przeczekanie az troche polataja Cyberpunka.

Niby tak -> ale nie ma reguły

Paradox (znany z tego że standardowo pierwsze wersje ich gier to kaszana) wydał CK3 które od początku jest bardzo grywalne i nie żałuję zakupu 'od razu' (CK2 jest w mojej absolutnej topce gierek, więc musiałem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 21:01, jack napisał:

Przeszedłem na PS4 pierwszy rozdział Cyberpunka i odkładam go na półkę. Gra jest genialna pod względem scenariusza, mechanik, różnorodności rozwiązań i złożoności świata. Ale na PS4 wygląda jak kupa. Błędy to drugorzędny problem. Nie chcę sobie psuć zabawy, warto jeszcze poczekać. 

podobnie jest z GTA 5, takze to raczej wina konsoli a nie gry

ja przechodze obecnie na PC, gra sie zajebiscie, zadnych bugow jeszcze nie doswiadczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.