Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jeden detal. 
jeżeli masz TV 4k i kolekcje bluR to x Box w jednej konfiguracji ( środkowa opcja) ma odtwarzacz 4k BR wiec jsk planowałes zakup i wymianę DVD na oczko wyżej to możesz przeskoczyć dwa poziomy w sumie. Jest niewiele tytułów aby kupić płytę w jakości 4K ale Blade Runnera to był obejrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

The Outer Worlds polecam - dawno gierka żadna mnie tak nie zachwyciła. Mam flashbacki z 2002 jak pierwszy raz zagrałem w Morrowinda. 

Fantastyczny klimat. Pamiętam, że grałem, gdy byłem bezrobotny po skończonych studiach 🙊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

https://www.gog.com/game/ishar_compilation
 

4 kultowe gry w które grałem godzinami. Aż mam ciarki. Całość 19 MB 

nie wejdę do tej wody aby nie zabić wspomnień. 
 

kusi to....

https://www.gog.com/game/the_curse_of_monkey_island

nie odpalaj starych rpgow -> skoro fallout 1 nie przechodzi proby czasu to boje sie myslec o kasztanowych isharach

a monkey island 1 i 2 kupilem za grosze w jakiejs zremasterowanej wersji i bardzo mile sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Amigowcy jeszcze żyją ale upada chyba pewien mit. Myslalem ze teraz dzieciaki dużo grają a my więcej biegaliśmy po dworzu za młodu. 
 

tymczasem sprawdziłem sobie top gier https://www.purepc.pl/pureretro-ranking-100-najlepszych-gier-dla-amigi-500-i-600?page=0,11

 

i znam sporo z nich które katowałem u kumpla samemu majac Atari 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Nie wiem czy Amigowcy jeszcze żyją ale upada chyba pewien mit. Myslalem ze teraz dzieciaki dużo grają a my więcej biegaliśmy po dworzu za młodu. 
 

tymczasem sprawdziłem sobie top gier https://www.purepc.pl/pureretro-ranking-100-najlepszych-gier-dla-amigi-500-i-600?page=0,11

 

i znam sporo z nich które katowałem u kumpla samemu majac Atari 

ja sporo tych gierek znam z PCta

bardziej niż mit 'dawna vs nowa młodzież' intryguje mnie fakt, że naprawdę od groma tych gierek miałem a nie było ani ogólnodostępnych internetów ani legalnej dystrybucji tychże gierek w PL xD

kurde - jedna z bardziej prestiżowych chwil mojego życia to jak jako pierwszy na osiedlu miałem mortala 2 na dyskietkach xD 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
43 minuty temu, RappaR napisał:

Wiesiek free

Wstyd się przyznać ale dopiero dwa miechy temu kupiłem z dwoma dodatkami za jakieś ~40 PLN ( chyba nawet na GOGu którego sam polecałeś ). Role playing w tej grze po prostu rozwala system ale...nie każdy lubi aż tak rozbudowany, stąd chyba od dwóch tygodni nie grałem...

No i Płotka mnie trochę wqrwia czasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 22:09, Eld napisał:

Wstyd się przyznać ale dopiero dwa miechy temu kupiłem z dwoma dodatkami za jakieś ~40 PLN ( chyba nawet na GOGu którego sam polecałeś ). Role playing w tej grze po prostu rozwala system ale...nie każdy lubi aż tak rozbudowany, stąd chyba od dwóch tygodni nie grałem...

No i Płotka mnie trochę wqrwia czasami. 

Bo Ty casul jestes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eld napisał:

Teraz tak, jak nie gorzej ale kilka ( kilkanaście? ) lat temu w WoW moja postać była tak top 60-80 w EU, więc raczej mnie tak nazwać nie można było.

 

To, że kiedyś byłeś no-lifem, nie znaczy że teraz nie możesz być casualem.

Jeśli zaś chodzi o Wieśka to za pomocą spacji możesz skipować/przyśpieszać dialog.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirwir napisał:

Jeśli zaś chodzi o Wieśka to za pomocą spacji możesz skipować/przyśpieszać dialog.

 

Wiem, to akurat wyłapałem. Gra generalnie jest niesamowita. WoW w wersji solo. Levelowanie postaci. Rozwijanie jej. Ale mam takie nieustanne uczucie, że jak odpuszczę dialogi to wiele stracę, więc ślęczę i czytam...

Nie jest to kolejne zasrane MMO gdzie ostatnio ściągnąłem 85GB CoD MW za free z bnet i po przejściu szkolenia to od razu siup, na pole bitwy. Zanim się nauczyłem otwierać spadochron to rozjebałem się dwa razy. Zanim nauczyłem się otwierać spadochron we właściwym momencie i właściwym miejscu, rozjebali mnie kolejne dwa, jak nie trzy. Jak w końcu udało mi się wylądować i zebrać trochę sprzętu to jeden zdjął mnie ze snajperki a wystawiłem może lewą skroń, a drugi lvl 65, ja 1 po wpakowaniu magazynku w niego, nie wzruszony gość odczekał chwilę i skasował mnie trzema kulkami i to by było na tyle.

Pewnie potrzebował tej chwili odczekania, aby otrzeć łzy śmiechu na widok tego z jakim pro przyszło mu się zmierzyć. 

Poleciał uninstall. 

Jedyne MMO jakie praktykuje teraz to tysiąc i piłkarzyki na kurniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.