Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, marzec napisał:

Zawsze jak robią coś takiego mnie zastanawia ile to kosztuje, uczciwie trzeba jednak przyznać że są bezkonkurencyjni w oprawach szczególnie tych na puchary. 

Od kilku do kilkunastu tysięcy. Teraz przy cenach materiałów budowlanych w Polsce blizej tej drugiej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marzec napisał:

Ale za co ta kara miała by być? Przecież nikogo nie obrazili, nie było przekleństwa, chamstwa, tylko grzeczna prośba o kleknięcie, które koledzy z Anglii jeszcze grzeczniej wykonali :D

Legii zamkneli kiedys stadion na mecz ze Slavią za oprawę na meczu z Dynamem o powstaniu warszawskim, o tą.Kara będzie na 100%, będzie o rasizmie, wymyślą jakies niedrożne przejścia i gotowe.

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał:

Z pierwszej 11 graczy Leicester którzy grali w sobote w lidze, zagralo dzisiaj 8. Nie grali tylko perreira, Bertrand i ndidi

Kiepska manipulacja. Porównujesz gruszki z jabłkami. Z jednej strony pierwsza jedenastka z drugiej wszyscy grający(nawet Ci 10 minut)

Z pierwszej 11 graczy Leicester wczoraj wyszło 5 zawodników w pierwszej jedenastce.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Legii zamkneli kiedys stadion na mecz ze Slavią za oprawę na meczu z Dynamem o powstaniu warszawskim, o tą.Kara będzie na 100%, będzie o rasizmie, wymyślą jakies niedrożne przejścia i gotowe.

Wczoraj też były race? Bo to raczej o nie się rozchodziło. Nie jestem pewny też, czy sektorówki nie są "banable" w przepisach UEFA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marzec napisał:

Ale gdzie rasizm we wczorajszej oprawie? 

Jak dla mnie nigdzie, ale UEFA karała już Legie za na prawdę pierdoly od wielu lat, za podobne race inne kluby dostawały śmieszne kary pieniężne, a nie zamykanie stadionu itd.Cos wymyślą  :).

 

swoją drogą, to kosmos jaki Legia zrobiła hajs na tych wygranych,sprzedali 18,5tys pakietow na 3 mecze a na pojedynczy mecz bilety byly 65 110 140 180, wiec kilka milionów zł za jeden mecz, do tego TV, reklamy itd. Za eliminacje do LM tez 

https://legionisci.com/news/85728_Co_Legii_daje_6_punktow_grupie_Ligi_Europy.html

https://gol24.pl/ranking-uefa-coraz-lepsza-pozycja-legii-i-polski-po-zwyciestwie-z-leicester-city/ar/c2-15830349

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę powszechną podjarkę oprawą Legii, ale mam pytanie: kim jest jegomość na grafice? :D Patrzyłem na stronkach legionistów i w sumie takich pytań jest pełno, a odpowiedzi brak. Jeżeli to trolling i to nikt konkretny to szanuję. Jak to jednak miał być ktoś konkretny to trochę jednak ujmuje oprawie, że mało kto poznaje osobę że zdjęcia.

Zwycięstwo zasłużone i znakomite, dłubanie w tym, kto w ekipie Lisów grał, a kto nie jest niepoważne. Przegrało Leicester, to ich decyzja kogo desygnowali do składu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kepler napisał:

Mnie ta twarz z oprawy to przypomina Lorda Tywina Lannistera.

Może temu kto wymyślił tą oprawę nie chodziło o nikogo konkretnego ale tylko o to, żeby ten król miał rysy twarzy białego mężczyzny.

Też tak uważam, myślę że to proprostu His (White) Majesty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

Typ co zabił czarnego komunistę w RPA. Niezłego gagatka zresztą. Ale to raczej nie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andy13 napisał:

Widzę powszechną podjarkę oprawą Legii, ale mam pytanie: kim jest jegomość na grafice? :D Patrzyłem na stronkach legionistów i w sumie takich pytań jest pełno, a odpowiedzi brak. Jeżeli to trolling i to nikt konkretny to szanuję. Jak to jednak miał być ktoś konkretny to trochę jednak ujmuje oprawie, że mało kto poznaje osobę że zdjęcia.

Zwycięstwo zasłużone i znakomite, dłubanie w tym, kto w ekipie Lisów grał, a kto nie jest niepoważne. Przegrało Leicester, to ich decyzja kogo desygnowali do składu. 

Imo to ostatnia nadzieja białych Andrew Gołota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przez moment myślałem, że to może być JPII ale raczej nie. Pudzian też nie, Gołota raczej również nie on choć trenował w Legii, więc by pasował. Popek? Przez jego upodobania piłkarskie zdecydowanie odpada. Czyli chyba po prostu zwykła twarz i nic więcej, gdyby jednak się okazało iż to ten cały Waluś no to wtedy wiadomo UEFA cyk kara, stadion zamknięty i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.