Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Kubbas napisał:

w kadrze nie jest lubiany? skad te wnioski?

gosc duzo gada bo ma swoj swagger i popiera to umiejetnosciami

Gość robi sporo szumu nie wiem czy to potrzebne. Dwa skoro nie grał tyle czasu z tymi ludźmi to jako 3 to nie wiem czy dobry pomysł - co on wniesie niby na przyszłość. Kolo w kilku wywiadach dawał znac ze może być tym drugim przed Fabianem. Troszkę śmiechlem z tego powodu, bo ja akurat Fabiana mam w kadrze wyżej niż Wojtka. Daje więcej spokoju z tylu. 
 

co do bramkarzy jeżeli pojechałoby trio nawet: szczesny Fabian Skorupa to ta pozycja i tak będzie obsadzona mocno. Natomiast jeżeli Fabian wypada to jako nr 2 ok ale nie wiem czy Sousa ceni takie charaktery bo Dragowskiego tez nie ma a sezon ma bardzo dobry mimo miejsca Violi w tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Gikiewicz nie pojedzie, bo jak tak dalej pójdzie to będzie po dniu dzisiejszym wrogiem ojczyzny numer 1 w świecie futbolowym i nie tylko :D 

swietny gosc jest, takiego kogos bym widzial w bramce a nie Szczesnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ptak napisał:

Bo Napoli to banda frajerów.

Otóż to. Podobnie jak Lazio i Roma.

Ale żeby nie było. Inter mógł o zakończyć tydzień temu. Już nie wnikam czy tam był karny czy nie ale mogli to zakończyć sami.

Mistrz po 11 latach cieszy(my) się  mega ale mogła być ta wisienka na torcie. Truskawka Tomku?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedzieli w elevenie "gol za kilkadziesiąt milionów euro"

A miało być tak pięknie. Nie ma mistrza, kasy z LM, trzeba płacić Krystynie 30 za sezon.

No cóż, De Laurentis zbiera cosam zasiał. Milik w Marsylii pokazuje, że strzelać potrafi. A Zieliński zagrał jak w reprezentacji.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve miało tyle szczęścia z tym awansem do CL, że nie zdziwię się jak za parę lat będzie kolejna afera korupcyjna w Italii. Karny Cuardrado to przecież jakiś żart. Od kiedy wystarczy zapomnieć o piłce i władować kończynę w rywala w jedenastce? A VAR nagle nie istnieje dla sędziego?

Napoli to jest inna bajka. Frajerstwo straszne, ale zobaczcie, że tydzień temu Milan zagrał przecież na podobnym poziomie z imprezowo nastawionymi chłopakami z Cagliari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.