Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lu- napisał:

A myslisz, że Janusz im płacił? Z ryja faktycznie mocno parszywy, ale jednak... 

Nie mam pojęcia.

Nie jestem szczególnym fanem, ale nie przypuszczałem, że Pani Lisa, robi to co robi z miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Rozjebało mnie to, że Bayern na koniec meczu miał tyle siły, co na początku meczu. Grali pressingiem, a w ogóle się nie zmęczyli.

Pan Lewandowski jest najlepszym polskim sportowcem w historii, change my mind.

Pierwsi z brzegu: Małysz i Stoch pozdrawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw dla mnie to takie trochę overreaction spowodowane wynikiem, co za różnica czy przegrywają 5-2 czy 8-2? (poza ciekawostką dla statystyków)

właściwie dla Barcy to nawet korzystniej (czy dla każdej drużyny sportowej w podobnej sytuacji, gdy jakieś zmiany są nieuniknione) - lepiej chyba przegrać wysoko, i pozbyć się złudzeń co do stanu drużyny / organizacji, niż przegrać  nisko i potem zastanawiać się a może by spróbować jeszcze jeden rok w podobnym składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:


Pan Lewandowski jest najlepszym polskim sportowcem w historii, change my mind.

 

10 minut temu, kolader napisał:

Pierwsi z brzegu: Małysz i Stoch pozdrawiają

 

2 minuty temu, Koelner napisał:

Korzeniowski lepszy

 

może jakiś osobny temacik i układamy listę ? :P 

 

choć trudno będzie znaleźć wspólny mianownik dla osiągnięć, dla mnie chyba faktycznie Lewy, Małysz i Stoch to top3.  

sportowców z pre-3pt-line era :P nie liczę, czyli np Ireny Szewińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

btw dla mnie to takie trochę overreaction spowodowane wynikiem, co za różnica czy przegrywają 5-2 czy 8-2? (poza ciekawostką dla statystyków)

właściwie dla Barcy to nawet korzystniej (czy dla każdej drużyny sportowej w podobnej sytuacji, gdy jakieś zmiany są nieuniknione) - lepiej chyba przegrać wysoko, i pozbyć się złudzeń co do stanu drużyny / organizacji, niż przegrać  nisko i potem zastanawiać się a może by spróbować jeszcze jeden rok w podobnym składzie

Do Pike właśnie wczoraj dotarło, że powinien odejść, przy 4-2 mogłoby nie dotrzeć.

2 godziny temu, Koelner napisał:

stać go na to żeby iść na skróty 

Jeżeli okładanie cepem snopa zboża, mając pełną świadomość, że wcześniej przez dekady chłopi z całego powiatu młócili ten snopek kombajnem, jest pójściem na skróty, to tak.

Masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StaryFan napisał:

 

Jeżeli okładanie cepem snopa zboża, mając pełną świadomość, że wcześniej przez dekady chłopi z całego powiatu młócili ten snopek kombajnem, jest pójściem na skróty, to tak.

Masz rację. 

nie znam się na rolnictwie ale wiem , że zaliczył klientkę na której najwiecej osób najwiecej waliło konia na ich filmach/zdjęciach na świecie .no i w dodatku publicznie go pochwaliła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

Korzeniowski lepszy

Napisałem pierwsi z brzegu. Tomek Majewski na najważniejszej imprezie (IO) 2x był mistrzem. No i nie zapominajmy o Anicie Włodarczyk (2x mistrzyni IO, po 4x mistrzyni Europy i Świata). Nie widzę Lewandowskiego w top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Napisałem pierwsi z brzegu. Tomek Majewski na najważniejszej imprezie (IO) 2x był mistrzem. No i nie zapominajmy o Anicie Włodarczyk (2x mistrzyni IO, po 4x mistrzyni Europy i Świata). Nie widzę Lewandowskiego w top3.

Majewski miał słabe wyniki i mnóstwo farta. W top 10 go nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, panowie, wiadomo że znajdziemy GOAT Polaków w jakimś niszowym sporcie, są wielkimi sportowcami w swojej dziedzinie i na pewno zasługują na duże uznanie, jeżeli chodzi o osiągnięcia to na pewno można porównywać ich z Lewym, pewnie nawet go przewyższą,  ale mówiąc Lewandowski GOAT myślę o popularnych sportach, gość jest marką i klasą na cały świat w TOP 3(?) najpopularniejszych sportów na świecie, jak go nie wydymają to zdobędzie złotą piłkę, impact wise światowo, to gość już jest GOAT imo.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

nie znam się na rolnictwie ale wiem , że zaliczył klientkę na której najwiecej osób najwiecej waliło konia na ich filmach/zdjęciach na świecie .no i w dodatku publicznie go pochwaliła 

Ja też. Nie znam też podobnych statystyk.

 

Kwestia relatywizmu poznawczego i systemu wartości.

Dla jednych, jedno zdrowe, śliczne, szczególnie uzdolnione dziecko (którego nie kupisz), jest warte więcej niż całe pieniądze świata.

Dla innych ważne jest to, co po sobie zostawią (bez korelacji z materializmem).

Jeszcze inni, nie dbają o powyższe.

 

Jeżeli chodzi o mnie, ostatnią rzeczą na którą miałbym ochotę, to pochwalenie przez madam Lisę. Ale co kraj, to obyczaj.

Dzieciak, który złośliwość odziedziczył oczywiście po matce, miałby polewkę do końca życia. :) 

 

 

 

Żeby zostać przy polskim futbolu Kaziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Jeżeli chodzi o mnie, ostatnią rzeczą na którą miałbym ochotę, to pochwalenie przez madam Lisę. Ale co kraj, to obyczaj.

Dzieciak, który złośliwość odziedziczył oczywiście po matce, miałby polewkę do końca życia. :) 

Ok , ale facet był singlem , bawił się życiem i się zabawił. jak byłem dzieckiem też żałowałem , że to nie ja byłem na łódce z Pamela Anderson ale nie każmy każdemu cieszyć się życiem jak my to widzimy . nie zmienia to faktu , że Marcin zrobił to co wiele osób na świecie marzy a my chyba oglądając Lewandowskiego po części marzymy żeby być chwile w tym miejscu co jest ? Prawda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Ok , ale facet był singlem , bawił się życiem i się zabawił. jak byłem dzieckiem też żałowałem , że to nie ja byłem na łódce z Pamela Anderson ale nie każmy każdemu cieszyć się życiem jak my to widzimy . nie zmienia to faktu , że Marcin zrobił to co wiele osób na świecie marzy a my chyba oglądając Lewandowskiego po części marzymy żeby być chwile w tym miejscu co jest ? Prawda ? 

Zakładasz a priori, że urodziłem się stary?

Ja chciałbym jedynie dostać dofinansowanie od polskiego rządu w podobnym rzędzie wielkości. Z reszty niech cieszy się Robert, zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.