Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2023 o 12:07, Reikai napisał:

No staty widzialem oczywiscie po meczu i byl szok z kolegami po meczu bo imo nie bylo tak tego widac, ale jak ogladalismy na zywo to byla zajaweczka po tym Czesio futbolu. Nikt nie oczekuje chyba, ze bedziemy mieli przewage w podaniach czy posiadaniu z Niemcami, roznica na plus to imo mniej lag, skuteczniejsze lagi, ale przede wszystkim jakiekolwiek poukladanie i pomysl w ataku i rozgrywaniu pilki.

Mi sie ten mecz podobal bardzo osobiscie, znajomym to samo.

Wynik Niemców z Kolumbią tylko potwierdza, że nie graliśmy przeciwko mocnemu rywalowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się mecz z Mołdawią podobał. 

Pierwsza połowa świetna, w drugiej połowie trochę błędów i przede wszystkim brawo Mołdawia. Ładne brameczki strzeli.

To tylko sport, nic wielkiego się nie stało, lepsze zespoły czasami przegrywają. Gramy dalej we wrześniu. Santos to dobry trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, starYfaN napisał:

Z pozytywów, Zieliński w końcu wypracował bramkę i zaliczył asystę.

Kędziora, asysta 1 i 2 stopnia.

W końcu było widać ten błysk.

Tylko, że problem jest następujący, pokazywać błysk na tle Mołdawii to żadna sztuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

to jest ogólnie beka jak piszą o tym że 45 minut było super xD

przypomina mi się mecz Polska Niemcy w kosza i że przez 3 kwarty obrona na Schroedera była ok a że odpalił w 4 kwarcie i skończył mecz powyżej 30 pkt to już trudno xD

Mnie rozbroił wczoraj Żewłakow w KS, on nie będzie dawał ocen za cały mecz tylko za połowy bo pierwsza była bardzo dobra w naszym wykonaniu, jakie to ma znaczenie xd Poza tym co najwyżej dobra połowa z Mołdawią, to brzmi dumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał:

Ale oni pokazali błysk na tle Polski. To już chyba zdecydowanie lepiej wygląda?

Yup, tylko, że mówimy o bezsensownym chwaleniu pierwszej połowy w wykonaniu Polski, gdzie przepaść kilku klas powinna być widoczna tak czy owak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, P_M napisał:

Yup, tylko, że mówimy o bezsensownym chwaleniu pierwszej połowy w wykonaniu Polski, gdzie przepaść kilku klas powinna być widoczna tak czy owak. 

Przecież ja ich wychwalam za drugą połowę. 

To był najbardziej efektywny statystycznie występ Zielińskiego i Kędziory w całej karierze reprezentacyjnej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sewer napisał:

Mnie rozbroił wczoraj Żewłakow w KS, on nie będzie dawał ocen za cały mecz tylko za połowy bo pierwsza była bardzo dobra w naszym wykonaniu, jakie to ma znaczenie xd Poza tym co najwyżej dobra połowa z Mołdawią, to brzmi dumnie.

to już jest chyba celowe. specjalnie nakręcają taki "pozytywny" vibe żeby dla wspólnego celu wzbudzać zainteresowanie i żeby maszynka się kręciła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem dlaczego narzekacie, graliśmy ładny otwarty futbol. W pierwszej połowie pełna dominacja. Statystyki meczu - posiadanie, strzały, podania, rożne - wszystko w naszej przytłaczającej przewadze. Jak za Czesia graliśmy zachowawczy antyfutbol to było jęczenie. Teraz mieliśmy 20 strzałów na bramkę, kombinacyjne wymiany podać, strzały na bramkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Właściwie nie wiem dlaczego narzekacie, graliśmy ładny otwarty futbol. W pierwszej połowie pełna dominacja. Statystyki meczu - posiadanie, strzały, podania, rożne - wszystko w naszej przytłaczającej przewadze. Jak za Czesia graliśmy zachowawczy antyfutbol to było jęczenie. Teraz mieliśmy 20 strzałów na bramkę, kombinacyjne wymiany podać, strzały na bramkę.  

I kiedy tak graliśmy Mołdawia miała zero szans na bramkę. A później w drugiej połowie nasi byli już na wakacjach co sami powiedzieli. Przecież każdy gol de facto to był indywidualny błąd - nawet ten nieuznany.  Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do kopaczy, którym się zwyczajnie nie chciało a później zwyczajnie się zesrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sebastian napisał:

I kiedy tak graliśmy Mołdawia miała zero szans na bramkę. A później w drugiej połowie nasi byli już na wakacjach co sami powiedzieli. Przecież każdy gol de facto to był indywidualny błąd - nawet ten nieuznany.  Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do kopaczy, którym się zwyczajnie nie chciało a później zwyczajnie się zesrali. 

Tak na poważnie to zabrakło niestety tego, czego nie da się nauczyć, osobowości, kogoś kto na te pipki ryknie na boisk. Takie rzeczy jak gol kontaktowy cieniasów czy szybka bramka jak z Czechami się zdarzają ale potem trzeba się zebrać, skupić i podkręcić a nie obsrać zbroję. Brakuje liderów wokalnych bo Szczęsny za daleko a Bednarek to Bednarek i to nie on a na niego trzeba krzyczeć. Brakuje mordy. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał:

była gadka, ze nikt nie miał odwagi wyjść do dziennikarzy. Cóż xd czytając takie perełki to moze lepiej zeby jednak nie dawali wywiadów 

 

To jest spychanie odpowiedzialności na trenera przez te nażelowane pipki. Niech w klubie powie, że nie potrafi wyjść z piłką z własnej połowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.