Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach pisanie tego co każdy wie trzeba stwierdzić, że Adams jest pół Togijczyykiem, z genetycznymi predyspozycjami do NBA - jego tatuś, Anglik zresztą, ma dzieci 18 (słownie: osiemnaście), z piecioma kobietami. W tym także Valerie, dwukrotną mistrzynią olimpijską w rzucie kulą. Gdyby nie pewne niedobory wzrostu, stawiałaby, jestem pewien zasłony, równie dobrze jak Perkins.

 

Reasumując, stare dobre słowo z podstawówki, w dobrych latach 50. nie do każdej kanjpy mógłby wejść. Z kilku innych by go wyrzucili po odkryciu do jakiego liceum uczęszczał.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I co raz bardziej mnie zadziwia to, że LeBron nigdy nie miał poważnej kontuzji. Chyba każda gwiazda w NBA miała lekko poważną kontuzję (mówie o takiej co wyklucza zawodnika na przynajmniej miesiąc-dwa), a LBJ? Jedynie lekkie skręcenia kostki, po których i tak często wracał od razu do gry.. istna maszyna. Szkoda Duranta, ale i tak dobrze, że teraz niż żeby w trakcie sezonu. In Westbrook WE BELIEVE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Diabeł Tasmański Westbrook miał bez Duranta usage 45%?

 

Trzeba to będzie zobaczyć.

 

http://stats.nba.com/playerVsPlayer.html?PlayerID=201566&VsPlayerID=201142&PerMode=Totals&MeasureType=Usage

 

Nawet 47,5% ale to było raptem 41 minut przez cały sezon także próbka minimalna.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stats.nba.com/playerVsPlayer.html?PlayerID=201566&VsPlayerID=201142&PerMode=Totals&MeasureType=Usage

 

Nawet 47,5% ale to było raptem 41 minut przez cały sezon także próbka minimalna.

ale w '13 tych minut było już ponad 200 i USG też tak wysokie. tak więc oglądanie Westbrooka będzie bardzo ciekawym doświadczeniem, a granie z nim to już w ogóle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga na własnie oczy nie widziała jeszcze boxscore'ów, jakie będą udziałem listopadowego Westbrooka

IMO byly nawet cale takie sezony...

 

tak więc oglądanie Westbrooka będzie bardzo ciekawym doświadczeniem, a granie z nim to już w ogóle ;]

TMac w Magic z sezonu 2002-03?

Przy czym u Russa to bedzie trwalo dopoki Durant nie wroci, a TMac tak jechal z 5 lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.