Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Heat - Nets


Wyparlo

  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?

    • Heat w 4
      5
    • Heat w 5
      20
    • Heat w 6
      18
    • Heat w 7
      2
    • Nets w 4
      1
    • Nets w 5
      0
    • Nets w 6
      6
    • Nets w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Porównywałem support Kobego 05/06 do supportu Lebrona.

Mnie przekonałeś w tym sensie, że rzeczywiście ten wyczyn jest dla mnie imponujący. Jednak nadal cenię trochę bardziej te sezony Lebrona, bo było ich więcej i jednak bilans dużo lepszy. Tak czy siak, myslę że w tamtym sezonie MVP należało się Kobiemu jak psu buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonałeś w tym sensie, że rzeczywiście ten wyczyn jest dla mnie imponujący. Jednak nadal cenię trochę bardziej te sezony Lebrona, bo było ich więcej i jednak bilans dużo lepszy. Tak czy siak, myslę że w tamtym sezonie MVP należało się Kobiemu jak psu buda.

Obczaj skład Nasha i jego trenera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bierzcie pod uwagę trenera. Kobe miał prawie całą karierę Jacksona, to według niektórych GOAT, a według wszystkich top3 all time. Trener w NBA jest niesamowicie istotny, dużo bardziej istotny niż różnica jaką robi Barbosa(SIC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, 50 minut Amare w sezonie.

Marion ~ Odom, a Diaw + Bell to dużo lepsi zadaniowcy niż to co biegało w Lakers. Oboje to wybitni gracze i rozegrali wtedy wybitne sezony. Często jest przecież tak, że wielu zawodników zasługuje na MVP. W roku w którym w końcu przyznali Kobiemu, mocnym kandydatem też był Twój ulubieniec CP3 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marion ~ Odom, a Diaw + Bell to dużo lepsi zadaniowcy niż to co biegało w Lakers. Oboje to wybitni gracze i rozegrali wtedy wybitne sezony. Często jest przecież tak, że wielu zawodników zasługuje na MVP. W roku w którym w końcu przyznali Kobiemu, mocnym kandydatem też był Twój ulubieniec CP3 :smile:

Poza 81pkt nie widziałem niz z 06 Lakers, ale jak patrzę po statach, to Ci wysocy od Kobiego nie byli tacy źli.

A i ze dwie gry w PO, ale to się do RS nie liczy.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bierzcie pod uwagę trenera. Kobe miał prawie całą karierę Jacksona, to według niektórych GOAT, a według wszystkich top3 all time. Trener w NBA jest niesamowicie istotny, dużo bardziej istotny niż różnica jaką robi Barbosa(SIC).

Ale weź pod uwagę ze system MDA był idealny dla Nasha pod Jacksonem takiego sezonu by nie zagrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwagę ze system MDA był idealny dla Nasha pod Jacksonem takiego sezonu by nie zagrał.

A ja sądzę wręcz przeciwnie. Gdyby Jackson nie potrafił wykorzystywać lepiej od MDA zawodników, nie uważałbym go za wybitnego trenera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza 81pkt nie widziałem niz z 06 Lakers, ale jak patrzę po statach, to Ci wysocy od Kobiego nie byli tacy źli.

 

serio? Kwame, mihm i Cook?

A ja sądzę wręcz przeciwnie. Gdyby Jackson nie potrafił wykorzystywać lepiej od MDA zawodników, nie uważałbym go za wybitnego trenera.

MDA nie wykorzystuje lepiej zawodników, trzyma się cały czas tego swojego Run'n'gun, które w tamtym czasie było akurat idealne dla Nasha, Phil za to gra trojkatami w których Nash nie miałby aż tyle swobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? Kwame, mihm i Cook?

MDA nie wykorzystuje lepiej zawodników, trzyma się cały czas tego swojego Run'n'gun, które w tamtym czasie było akurat idealne dla Nasha, Phil za to gra trojkatami w których Nash nie miałby aż tyle swobody

Granie parą wysokich, nie mających łącznie 4 metrów to też sytuacja daleka od ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar to moze ogladnij.

jeszcze fajniejsze jest to, ze pisze sie o lakers04/05 ze mieli przeciez slaby bilans:) ale nie wspomina sie o tym, ze kobe byl kontuzjowany w ostatnich 20 grach, butler nabijal wtedy statsy na nowy kontrakt a lakers mieli plan przegrywac, by dostac wysoki pick w drafcie -> bynuma. o tym, ze z kobem na parkiecie, zmiana trenera w trakcie sezonu robili 50% wygranych i byli o wlos od playoffs juz sie nie wpsomina:) nie zmienia to faktu, ze support mial husteczkowy i mozna go porownywac do tego jaki mial lbj w pierwszym sezonie w cavs.

 

ale nie o tym chcemy tu dyskutowac.

heat robia spokojne 2-0, nie grajac wcale wielkiego basketu. wystarczy, ze w defensywie robia swoje. ta trojka raya allena na 5min przed koncem, to byla/jest kwintesencja jego samego i jego znaczenia dla druzyn, dla ktorych gral. dalej mariusz max kolonko voice: 1 cholernie wazny rzut, takich rzutow w bucks, sonics czy celtics oddal... wiele. moment nieuwagi obrony, bang i po meczu. ciekawe jakby sie sytuacja potoczyla z heat, gdyby allen nie wqrzyl sie na rondo i organizacje. byc moze heat nie walczyliby o 3peat? wyobrazcie to sobie... przegrywaja w zeszlym roku finaly, w tym roku ponownie ze spurs, koncza z bilansem 1 tytulu i 3 przegranych finalow, lebron idzie do lakers, bosh wraca do raptors, organizacja sie sypie... to sie nie dodaje!

 

ktos pamieta o 4-0 z RS? zabawa dopiero teraz sie zaczyna. heat jada na brooklyn i dopiero tutaj zaczyna sie seria, bo 2-0 w mami mozna bylo wpisac jak nets opuscili hale raps po g7. teraz nets musza wygrac i pewnie zagraja duzo lepiej przed wlasna publicznoscia ale nie wydaje mi sie, by heat nie wywiezli przynajmniej 1 wygranej z NYC. i jest problem, bo wracaja do miami z 3-1 w najlepszym wypadku. szkoda, ze nie ma 2 dni przerwy, to mocno przydaloby sie nets.

 

od 1,5 tygodnia sa w rozjazdach i graja co 2 dzien, i tak bedzie do konca tej serii, nawet jesli zostanie przeciagnieta do 7 spotkan.

imo to bedzie xfactor.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypierdalać z tymi lakersami z tego tematu.

 

 

 

mnie dzisiaj zaskoczyło jedno. nets grali naprawdę dobry basket, ale wystarczył pstryczek i Heat ich rąbnęli. naprawdę heat mają niesamowite rezerwy jeśli chodzi i grę, dominują na całego i nawet gra my mana Teletovicia nic nie pomogła a facet zajebiście wyglądał w ataku i nawet przyzwoicie na LeBronie. dla mnie jest już po serii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziś jeden z ładniejszych momentów gry w ataku Heat jaki widziałem w meczach a na pewno w PO. Obrona jeszcze nie ta, ale wszystko powoli zaczyna wchodzić na ten poziom na który powinno. :)

 

aptimhardaway070215ssv_medium.jpg

 

Więc ja na razie minimalnym kosztem pchnęli już 6 meczów. 10 to go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.