Skocz do zawartości

KOMPUTER-problemy


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie potrzebuje pomocy, bede musial przeinstalowac windowsa, cham sie zasyfil wirusami i innym badziewiem. 
Potrzebuje pomocy w wyborze nowego programu antywirusowego, swoja droga mam go zamiar uzyc na moich obydwu laptopach ktore posiadam ale to w sumie nieistotne, widze ze na amazon.com oferuja sporo programikow na trzy sprzety wiec nie powinno byc problemu. 
Oto moje opcje: 
Kaspersky PURE 3.0 3 User 
ESET NOD32 Antivirus 2014 Edition - 3 Users 
Norton Internet Security 2014 - 1 Year / 3 Licenses 
avast! moze? 
McAfee Total Protection 3PC 2014 

Albo cokolwiek innego, dajcie mi jakies pomysly bo oszaleje z tymi wirusami i zanim w ogole zainstaluje nowego windowsa to chce juz miec pozadnego antywirusa pod reka. 
Z gory dzieki za wszelkie pomysly, i uprzedze pytanie tak jestem zielony w tych sprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie potrzebuje pomocy, bede musial przeinstalowac windowsa, cham sie zasyfil wirusami i innym badziewiem. 

Potrzebuje pomocy w wyborze nowego programu antywirusowego, swoja droga mam go zamiar uzyc na moich obydwu laptopach ktore posiadam ale to w sumie nieistotne, widze ze na amazon.com oferuja sporo programikow na trzy sprzety wiec nie powinno byc problemu. 

Oto moje opcje: 

Kaspersky PURE 3.0 3 User 

ESET NOD32 Antivirus 2014 Edition - 3 Users 

Norton Internet Security 2014 - 1 Year / 3 Licenses 

avast! moze? 

McAfee Total Protection 3PC 2014 

 

Albo cokolwiek innego, dajcie mi jakies pomysly bo oszaleje z tymi wirusami i zanim w ogole zainstaluje nowego windowsa to chce juz miec pozadnego antywirusa pod reka. 

Z gory dzieki za wszelkie pomysly, i uprzedze pytanie tak jestem zielony w tych sprawach :smile:

1. Przestań uzywac Internet Explorera

2. Zainstaluj linuxa - 0 wirusów.

 

a tak na poważnie, ESET jest kozacki generalnie i brałbym. 

 

Swoja droga ja na avirze darmowej lece i też od lat nie mialem problemow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar popraw linka bo nic nie wyświetla.

I napisz do czego potrzebujesz komputer.

W co grasz i jakich programów używasz?

Edytowane przez samekontuzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak pisałem.

8 wątkowy procesor nie jest Ci potrzebny.

Lepsza grafika dużo bardziej się przyda.

Jeżeli nie będziesz podkręcał procesora to kup bez literki "K" na końcu.

Ram też możesz kupić z niższą częstotliwością.

Różnice w grach są marginalne, a 1600MHz spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grafik z najwyższej półki i7 to obowiązek i5 to zbyt wąskie gardło, z resztą sam zobacz sobie wyniki testów z poszczególnymi prockami. Co do grafiki to wzialbym gtx'a 780 ti http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=geforce+gtx+780+ti&bmatch=seng-v6-p-3-e-0904 cenowo sie o wiele lepiej prezentuje, a wydajnosciowo nie ustepuje nie ustepuje nowej 970.

 

i7 zwłaszcza polecana przy grach sandboxowych, a widzę, ze w takie masz zamair grać, tam dodatkowe wątki robią dużą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest słabszy. 780Ti > 970 GTX > R9 290X Weź tę kartę, na którą Cię stać. Różnice w wydajności nie są kosmiczne i wszystkie 3 na teraz to jest top.

 

Odnośnie braku wpływu szybszych pamięci na wydajność zestawu ten mit został już dawno obalony: http://www.purepc.pl/pamieci_ram/jakie_pamieci_ram_wybrac_test_ddr3_13332400_mhz_w_grach?page=0,0

 

Warto kupić szybsze pamięci do gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.