Skocz do zawartości

Czego teraz slucham


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach można już znaleźć Drones Muse. Bardzo dobry album (chociaż chyba wszystko co najlepsze wrzucili do sieci przed premierą :D ). Dzisiejszy dzień muzycznie pod znakiem nowego Muse, a jutro zabiorę się za Satyricon - Live at the Opera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusz ot dłuszszego czasu się zbierauem, żeby tó napisać, bo zapodaliśta sporo dobrej muzy:Wielkie Dzięki!!!

 

Na Dzień Dobry najlepszy dla mnie utwór FNM, które ktoś tu wrzucał wcześniej... przypomina mi sie Zielona szkoła w KołobrzegÓ na początku lat 90'... :orange:

 

Otwierający plytę Angel Dust:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XYvX2_aupH0

 

Mam tego przez ostatni czas sporo więcej, ale to w kolejnych postach, bo tak mi wygodniej. Poza tym jestem pijany i wydaje mi się, że mam czas...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jestem leniwy to się będę inspirował bieżącą stroną...

 

Elwood propsy za tych od Grunwaldu - dęciaki rules...

 

Przemek_Orliński - fajne granie tych pijaków - niektóre kapele za dużo kombinują, a tu było prosto i mocno...

 

Taki kawałek, który dodaje energii, podładowuje baterie... Tak jak ten:

 

 

Szkoda, że już nie istnieją... Wokalista nie żyje... Dave wrócił młócić gdzie indziej, a (o ile dobrz pamiętam) nasz rodak Waldek Sorychta, założyciel kapeli gra w czymś, czego kilka lat temu na jutiubie nie znalazłem, a dziś nie chce mi się szukać...


W temacie filmowym ktoś ostatnio wspomniał Willa Smitha, który stety/niestety pod względem muzycznym kojarzy się z "Łelkom to Majami" ino... (bez LeBronowych podtekstów)

Ale jego żonka (swoją drogą zajebista) już bardziej daje radę:

 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, ja też byłem zdziwiony...(to do tych którzy przebrnęli przez wstęp do kawałka) Nawet zdarzało jej się growling uprawiać, tyle, że dziś nie udało mi się tego znależć... Może następnym razem jak mnie najdzie...

 

Za to zaprezentuję Wam Jadę Pinkett Smith w nieco innym wykonaniu, które mi osobiście dupę urwało...

To jest chyba jakaś wariacja tej oryginalnej kapeli:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.