Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ł w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest Leszczur , ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [w nawiasie "grupa stazowa"]:

 

Leszczur [c] 9+

L.TM 7-8

Gryzlak 4-6

Gerard 4-6

dvd93 2-3

MaxiSwr 2-3

mipiotr 2-3 zastapiony przez Tizz 7-8

MTH 1

Qooniu 1

Ghostdog 1

jbear 0

$L@$H 0

Sprinter12 0

karmelo 0

hasek 0

 

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

Ustalony zostal termin draftu na 27X o godzinie 21:00 takze przygotujcie sie na ten wieczor

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Witam w dywizji Ł (O.o) . Co do draftu na wstępie proponuje niedzielę 27 października godz. 20:00 , czyli koniec weekendu i dwa dni przed startem sezonu zasadniczego, tak aby podczas draftu być jak najbardziej aktualnym z tym co dzieje się wokół nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przepraszam za spoznienie, ale praca ma swoje wymagania.

 

Kilka kwestii organizacyjnych:

1. Dołaczajcie do ligi pod tym linkiem: http://y.ahoo.it/AfkISMii

2. KU**WSKO WAŻNE - Wasz nick w lidze na Yahoo ma być taki jak tutaj. Musze miec mozliwosc weryfikacji czy do ligi dołączyli odpowiedni managerowie. Sorry.

3. Na razie wygląda na to, że draftujemy 27 października. Godzinę będziemy raczej musieli ustawić nieco późniejszą, ale póki co dawajcie znać jak ten termin Wam pasuje.

4. Poszły PM'y z przypominajką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Ja do ligi dołączyłem już wczoraj jakby co, nick mam taki jak tu na forum, team jest pod nazwą InsideTheNBA Crew. Gdyby ktoś szukał gdzie zmienić imię na nicka z forum to w ustawieniach/danych kontaktowych, bo nie jest to tam na yahoo takie oczywiste.

3. Co do 27.10 to tylko rzuciłem propozycję ale widzę, że na razie wszystkim pasuje, więc można by się tego trzymać. Tak jak mówiłem termin wydaje mi się rozsądny bo i tak wcześniej nie bedziemy mogli grać (przed 29.10), więc nie ma sensu spieszyć się z draftem i wybierać playerów w ciemno. Tak będziemy bliżej prawdy ze składami, rotacjami, kontuzjami i tym co się dzieje w nba zaraz przed startem ligi i będzie mniej przykrych sytuacji. Co do godziny startu jak dla mnie pasuje nawet 21/22/23 - tu się dostosuję bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to brzmi jak komplikacja, przeciez wystarczy, ze potwierdza nazwe druzyny na tym forum ze swojego nicka ;-)

Nie wystarczy. I precz mi z mojego podwórka. ;-)

Masz bardzo wielką ochotę za rok szukac po forum ktory nick oznacza ktory team? A nawet jesli masz, to ja nie mam. Porządek musi być i kropka! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wystarczy? Probuje oszczedzic wszystkim klopotu bo w ten sposob nikt nic nie musi szukac!

Wchodzi na forum np karmelo i pisze posta, ze jego druzyna nazywa sie "XXXXX". W ten sposob on nie musi zmieniac nicka na Yahoo, a Ty masz potwierdzenie kto jest kto.

Prosze - nie zaczynaj niepotrzebnych dyskusji i daj mi robic to co uznaję, że powinienem, OK?

Jesli istnieja obiektywne przeszkody dla ktorych moja prosba nie moze byc spelniona to ufam iz odpowieni manager da mi znać.

Masz swoją wizję swiata - ja mam swoją. Skupmy sie na tym co jest teraz najwazniejsze zamiast pierniczyc bez potrzeby.

 

No chyba, ze uwazasz iz musze miec Twoje błogosławieństwo odnosnie kazdego z moich działań? W takim ukladzie chyba gdzies sie nie do konca zrozumielismy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec mojego "blogoslawienstwa" i to na razie moj ostatni post w tym watku, ale jest 7 dywizji, wiec jest fajne porownanie co dziala, a co nie... takze mozesz uznac, ze sie czepiam bez potrzeby albo dostrzec, ze Twoj sposob na potwierdzenia jest zwyczajnie zbedny i skomplikowany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec mojego "blogoslawienstwa" i to na razie moj ostatni post w tym watku, ale jest 7 dywizji, wiec jest fajne porownanie co dziala, a co nie... takze mozesz uznac, ze sie czepiam bez potrzeby albo dostrzec, ze Twoj sposob na potwierdzenia jest zwyczajnie zbedny i skomplikowany ;-)

wiLQ - zaakceptuj zatem fakt że moj sposob bedzie wykorzystany wyłącznie dlatego, ze jest mój.

Mamy wspolny system gry, punktacji, awansów i spadków, ale nie musimy miec wspolnego systemu prowadzenia kazdej z lig.

Over and out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinasz zadek Leszczur, wyluzuj.

Dołączyłem, - Love's Broken Hand

Wchodzcie ludzie jak najszybciej, żeby Leszczur miał mniej roboty przy ogarnianiu ligi.

 

Co do draftu, bo napisałeś w pmach że raczej będziemy to przekładac na późniejszą godzinę - po doświadczeniach wiem że lepiej jest zacząc draft wcześniej niż później, bo potem to się przedłuża w nieskonczoność. Godzina 20 jest imo idealna, ale OCZYWIŚCIE jeśli większość jest za 21 czy 22, to się dostosuję, jak komuś zależy to jeden dzień sobie zagospodaruje ;]

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do draftu, bo napisałeś w pmach że raczej będziemy to przekładac na późniejszą godzinę - po doświadczeniach wiem że lepiej jest zacząc draft wcześniej niż później, bo potem to się przedłuża w nieskonczoność. Godzina 20 jest imo idealna, ale OCZYWIŚCIE jeśli większość jest za 21 czy 22, to się dostosuję, jak komuś zależy to jeden dzień sobie zagospodaruje ;]

Pozdrawiam !

Na razie negocjujemy tak date jak godzine, ale jesli bedzie to 27 to ja po prostu wczesniej nie dam rady. W niedziele bede wracał z Polski z draftu kipera i na 20 moge sie nie wyrobić.

Ale zaczekajmy jaki bedzie odzew od reszty i sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie negocjujemy tak date jak godzine, ale jesli bedzie to 27 to ja po prostu wczesniej nie dam rady. W niedziele bede wracał z Polski z draftu kipera i na 20 moge sie nie wyrobić.

Ale zaczekajmy jaki bedzie odzew od reszty i sie dogadamy.

No spoko, wszystko fajnie wyklarowałeś i już jesteśmy mądrzejsi. Draft w 15 osób o 21 skończy się troszkę po 11 myślę, więc tragedii nie ma, nie potrzebnie robię problemy tak naprawdę.. Rok temu w 17 czy 18 osób trwał 21-23 45 a pamiętam że raczej wszyscy zamulali, więc w lekko ponad 2h się wyrobimy ;]

 

A co do daty, 27 października, to jeśli się na nią zdecydujemy to nie ma zmiłuj, nie będzie opcji przełożenia draftu na późniejszy termin bądz zamiany z inną ligą, czyli wszyscy musimy być pewni tej niedzieli!. Ponadto, jeśli 14 osobom z całej ligi data będzie odpowiadać, to ta 15-ta osoba będzie musiała się w jakiś sposób dostosować, wg. mnie nie ma możliwości żeby 14 osób przekładało swoje plany z powodu jednej osoby, jest to i nielogiczne i wgle nie fair.

Tak więc panowie - sprężmy się i załatwmy to szybko, bo mimo że planowana data draftu jest za miesiąc, to uwińmy się z tym jak najszybciej, żeby była możliwość jakiejkolwiek manipulacji w skrajnych przypadkach!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, na razie wypowiedziało się 5 osób i wszystkim termin pasuje, ale pozostałe 10 osób mogło by dać jakiś znak zycia i również wypowiedzieć się w tej kwestii, która ich dotyczy... ;] Zamknęli byśmy temat wcześniej i byłby spokój. Bo na razie tylko kilku jest aktywnych, i mam nadzieję, że stan obecny nie przełoży się na późniejszą aktywność w lidze... Co do draftu i opcji jego przełożenia (GDYBY COŚ) to jest taka opcja w Commish Tools, tylko po co cokolwiek przekładać i tracić kilka dni z rozgrywki.

 

Aha, apropo tej waszej wymiany zdań wcześniej na temat nicków... osobiście wolę jak na yahoo będą takie jak na forum, ale z drugiej strony nie przeszkadza mi jak będzie inaczej. Niektórzy moga grać w różnych ligach , więc jestem to w stanie zrozumieć. W ogole nie wiem po co się o takie pierdoły spinać :) Nie przesadzajcie też za bardzo z tym "prowadzeniem ligi", bo te ligi na yahoo to się same dobrze prowadzą bez zbędnej ingerencji ósób trzecich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.