Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Pepis21 napisał:

Robi ale z drugiej strony z kim miał to zrobić? Sam do siebie nie rzuci. Idę spać, jutro ogarnę sobie reklamy, choć tam się nie spodziewam rewelacji, gdyż z roku na rok jest drożej i - zapewne przez to- gorzej, z zeszłego roku nie pamiętam kompletnie ani jednego spotu.

To był props dla obrony tampy, a nie pstryczek wobec Mahomsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję się praktycznie tym sportem (choć ofc raczej w większości kumam o co chodzi, zespoły i niektórych zawodników kojarzę), ale w nocy sobie obejrzałem. 

Czemu mvp nie dostał któryś z obrońców Tampy? Przecież oni nieprawdopodobną robotę zrobili w tym spotkaniu i spokojnie można było kogoś wyróżnić. 

Mahomes bez żadnego td. Wiem, że robił sporo, żeby coś wymyślić, ale mimo wszystko trochę słabo wyszło. 

Ogólnie to wszystko co pisaliście o Chiefs w tym wątku to trudno uwierzyć, że to ten zespół. Były jakieś ważne absencje w tym zespole, bo coś w tvp sport wspominali o kontuzjach? 

Btw, Tampa to najbardziej utytułowane sportowo miasto za ostatni rok, patrząc na top4 profesjonalne ligi. 

Lightning - Puchar Stanleya

Bucs - wygrany Super Bowl

Rays - finał World Series

Potem LA, bo Lakers i Dodgers mistrzostwa swoich lig, ale Kings czy Rams nic nie ugrali. 

ps. W Bucs zarządza rodzina Glazer'ów? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czemu mvp nie dostał któryś z obrońców Tampy? Przecież oni nieprawdopodobną robotę zrobili w tym spotkaniu i spokojnie można było kogoś wyróżnić. 

 

Chyba kwestia nazwiska Toma i tego, że to QB zwykle po prostu dostają tę nagrodę.

https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Bowl_Most_Valuable_Player_Award#By_position

Sam dałbym chyba temu gościowi co tak Kelce pięknie pilnował, choć ja ekspertem od tego nie jestem, ale mocno się wyróżniał :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Mahomes bez żadnego td. Wiem, że robił sporo, żeby coś wymyślić, ale mimo wszystko trochę słabo wyszło. 

To, że Mahomes rzucił więcej jardów od Toma tylko pokazuje, jakim jest kozakiem. Talent na miarę Marino. Ciągle pod presją, ciągle uciekał, rzucał jakieś piłki będąc praktycznie równolegle do ziemi... Było to przykre, ale jednocześnie ukazał niesamowity charakter.

W tej nagrodzie MVP dla Brady'ego przykro jest to, że nie był nawet w piątce tych, którzy na nią wczoraj najbardziej zasłużyli, a będzie podawana jako argument przy porównywaniu go do kogoś w przyszłości. Dlatego liczba zdobytych SB czy właśnie MVP średnią znaczą o czyimś talencie i grze, bo QB zawsze jest faworyzowany do bycia na czołówkach gazet, gdy cała drużyna wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rek'Sai napisał:

W tej nagrodzie MVP dla Brady'ego przykro jest to, że nie był nawet w piątce tych, którzy na nią wczoraj najbardziej zasłużyli

Ten Lavonte David, o którym Lucas wspomina i Devin White się mocno wyróżniali. Ekspertem również żadnym nie jestem, ale któremuś z nich bym dał. Kogo w top5 widziałeś? Stawiam, że jeszcze ten Barrett i kto jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrett, JPP, Davis, Suh, Gronk, w tej kolejności, tu nawet nie ma o czym rozmawiać. Obrona zatrzymuje największy talent w QB od lat na 0 TD (pomimo prawie 300 jardów), robi historyczny wynik QB pod presją, a MVP otrzymuje QB, który klasycznie miał najlepszą obronę ze strony swojej OL i rzuca ledwo 200 jardów. XD

Jak ktoś chce poczytać, polecam.

https://captaincomeback.blog/2021/02/08/nfl-stat-oddity-super-bowl-lv/

@EDIT: A, jakby co, to Gronk nie tylko ze względu na przyłożenia, bo to było dość oczywiste, że Brady będzie do niego często grał w red-zone, ale gość bardzo dużo blokował, czego nie było widać gołym okiem.

Edytowane przez Rek'Sai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gronk zagrał chyba najlepszy mecz sezonu, w którym zwykle stał, chyba już nie te lata i kolana. Dałbym też MVP dla kogos z obrony.

O ile halftime show nie podobało mi się kompletnie, jakis totalny chaos tak na plus i to ogromny wstęp, może poza hymnem w stylu country:

1. Piersi H.E.R dwa duże talenty plus trzeci jej głos, tylko ta solóweczka troche z playbacku ale wybaczam

2. Wiersz i poezja, pierwsza mysl WTF? ale jako fan słowa pisanego i rymowanego bylem pod wielkim wrażeniem i pomysłu i wykonania

3. Lombardi z hologramu plus jego przemowienie pod muzyke Hansa Zimmera z Cienkiej czerwonej linii, petarda, fakt zrobili trochę amerykańskiej szopy, z lekarzy niemal weteranów wojennych ale ok wybaczam, jak sie potrafi cos takiego to mozna robic, nie jak my odwalamy często cepelie. 

4. motyw z randomowymi ziutkami (jakas pielegniarka jakis weteran itp ktorzy dzialaja dla swoich spolecznosci)

 

Co do reklam to w wiekszości lipa, Mila Kunis i Kutcher wyglądlai jakby cpali przez cala pandemie koks, tragedia, a Mila to taka kosmos babka byla, za to Kutcher powinien miec zakaz spiewu, falszu. Reklama z Springsteenem kozak, firma Jeep o ile pamietam.

 

Na koniec mysl z jakies strony o NHL. My nie ogladamy finałów dla reklam, tylko dla hokeja;)

 

Wygrał Tomek i dobrze;) a Mahomes zyskal u mnie szacun, szczegolnie za ten rzut gdzie juz prawie upadł, co on ma za katapulte w łapie. Niestety samemu sie nie uciagnie, wiec moze o to chodzi w sportach zespołowych na co niektorzy krytykujacy wczesniej w postach Brady'ego mogliby zwrocic uwage. Przy mojej sympati do Kelce, zagral dno, przy moim hejcie do Hilla zagral dno, skrzydła słabizna, ruchy trenerskie też nie do końca. Mimo wszystko gdyby mnie ktos zapytał ktora z tych dwóch druzyn za rok będzie w super bowl to nie wybrałbym Tampy tylko Kansas. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wyszedl 1 odcinek Hard Knocks. Czuc juz football w powietrzu ;) 

Szkoda, ze znowu padlo na Cowboys. Juz po raz 3. Kurde, ale grzeczne juz sa te odcinki w porownaniu do chocby 1 sezonu z Ravens, gdzie byly takie osobowosci jak Siragusa, Sharpe czy Ray Lewis. McCarthiego nie da sie sluchac, doi to 1 mistrzostwo na plecach Rodgersa, czuc ze ma wywalone i pewnie znowu Cowboys sie osmiesza. Licze za to na takie perelki jakie byly w HK z 2008, gdzie porownanywano porazki Romo w PO z pierwszymi latami Peytona Manninga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.