Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czy ja coś dobrze kojarze ,że Mahomes powinien być wybrany przez Bills ale przehandlowali go w dniu draftu do Kansas?

No to będzie rewanż. Zresztą realnie to ja nie wiem co by musiało się wydarzyć by Kansas nie obroniło tytułu

Jak to co Han Solo i Lando czyli Jake Allen i Stepon Diggs:D  go Bills! Bedzie ciężko bo Kansas gra kosmos, mam nadzieje, że Mahomesowi nic powaznego nie bedzie, mimo, ze nie przepadam za gościem jakoś mocno. A co do niego w Bills to dokładnie tak, miał byc graczem Baffalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starciu dziadków jak na razie górą....Winston :D

Edit: No i Brees nie dał rady do tego 3 Int, w ogóle mam wrażenie iż miał problemy z posyłaniem dalekich piłek większość to były krótkie podania.

Swoją drogą ciekawe czy ktoś zauważył, że piłki Brady'ego były dużo ciemniejsze niż te używane przez Drew. Jeśli tak to nie zdziwię się jak w internetach wybuchnie afera.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde było tak blisko i Chiefs niespodziewanie odpadli by z Browns! Szkoda...

Bucs zagrali naprawdę fajny i ułożony mecz i tym samym pierwszy raz od 2002 roku (w którym zdobyli tytuł) weszli do NFC Championship!

Jak ja to widzę?

Buccaneers vs Packers - Jaram się tym meczem jak mało kto! Starcie Brady’ego z Rodgersem to brzmi po prostu przepięknie! Dwóch doświadczonych QB którzy na tym etapie rozgrywek muszą wycisnąć z siebie dosłownie wszystko. Zapowiada się mega wyrównany mecz i szczerze gdybym stawiał jakieś większe pieniądze to nie pokusiłbym się o dodanie tego meczu do kuponu, bo kompletnie nie mam pojęcia kto wygra - jak dla mnie o wszystkim zadecyduje jedna akcja. Bucs mają przewagę mentalną, że jeżeli uda im się przejść tą rundę to w Super Bowl będą grali na własnym stadionie! Gdybym jednak miał już kogoś wytypować to minimalnie stawiam na Packers.

Bills vs Chiefs - Chyba wpadłem w to samo przeświadczenie co większość fanów NFL którzy utożsamiają sobie Kansas City z takimi GSW sprzed kilku lat i po prostu każdy chce by wydarzyła się niespodzianka a nie coś oczywistego jak B2B zwycięstwo w Super Bowl. Nie zmienia to jednak faktu, że są tutaj faworytami ale już nie tacy faworyci odpadali w dużo wcześniejszych rundach! Tym bardziej, że potwierdza to mecz z wczorajszej nocy gdzie dzielnie postawili im się zawodnicy Cleveland i o mały włos nie odstawili z kwitkiem. Typuje Chiefs ale bardzo chciałbym zobaczyć Bills w Super Bowl.

Reasumując mój wymarzony Super Bowl: Packers vs Bills. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven2156

Do momentu kontuzji Mahomesa to Browns nie mieli wiele do powiedzenia. Teraz Chiefs zdobywali swobodnie w tempie przerażającym. Praktycznie za każdym razem jak Kansas miało piłkę to miało się wrażenie ,że to tylko kwestia czasu kiedy zrobią przyłożenie. Ofensywa Kansas wygląda najlepiej w tych PO.. No ale potem rzeczywiście się posypali. Rezerwowy QB Kansas to jakiś totalny no name ( tak wiem miał historię ale przecież on ostatni raz poważnie grał w Jags w 2014?)

Oczywiście mozna pisać ,że Mayfeld i Browns zagrozili faworytowi ale gdyby Patrick grał do końca to Cleveland nie miałoby żadnych szans. Bills to oczywiście inna bajka ale już w tym sezonie się starli i Kansas było górą i to zdecydowanie górą. Kansas wygląda naprawdę dobrze w tej chwili 

W drugiej parze chyba jednak minimalnie lepsi są Green Bay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

Bucs mają przewagę mentalną, że jeżeli uda im się przejść tą rundę to w Super Bowl będą grali na własnym stadionie!

Dodajmy, że byliby wtedy pierwszą w historii Super Bowl drużyną, która zagra na własnym stadionie.

Bills-Chiefs tu zależy czy Mahomes zagra. Jeżeli tak to Chiefs powinni spokojnie przejść jeżeli nie to mimo iż Hennething is possible (jak napisał Pat na twitterze) to jednak Bills dostaną  mocną szansę na przejście dalej.

Packers-Bucks. Rodgers-Brady to może być o wiele lepsze spotkanie niż Brees-Brady z racji iż Aaron ma dużo więcej pary w sobie od Drew. Też mi się wydaje, że mecz może być z tych na styku gdzie do ostatniej chwili nie wiadomo kto wygra. Chciałbym aby to byli Packers (tak jak wcześniej wolałem Saints, gdyż mimo iż Brady to GOAT to niezbyt jego fanem jestem), ale Tomek jak trzeba to potrafić kilkoma podaniami posłać cię do piachu.

Reasumując mój wymarzony Super Bowl to Packers-Chiefs, nawet ładnie by się to spinało historycznie z racji "okrągłej" 55 rocznicy Super Bowl, 54 edycje po pierwszym AFL-NFL Championship Game między tymi właśnie dwoma drużynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 18:53, Wujek Wójcik napisał:

Raven ksywa zobowiązuje do obstawiania na Ravens co;) mimo wszystko wierze w Bills i duet Allen i Diggs. W tej parze Bills

Packers vs Rams stawiam na Packers mimo, że trzymam kciuki za wielka niespodzianke i to co zrobili Rams z Seahawks, mistrzowska obrona, ale większa niespodzianką byłoby pokonanie Cheifs przez Browns. W tej parze Packers

Browns vs Chiefs niestety Chiefs jadą dalej ale trzymam kciuki za wielką sesnacje i Browns. W tej parze Chiefs

Saints vs Bucks nie wiem czy widzieliście tego mema z Discovery History i Brady z brodą i Brees w okularach :) pojedynek dziadków i legend już można powiedzieć. Jestem przekonany, że Tampa to wygra. Zdecydowanie najciekawsze para. W tej parze Buccaners.

Mogłem obstawiać ehhh....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczeli. Licze dzis na Packers i Bills. Green Bay dobrze broni passing game, a gorzej dolem. Bucs w ofensywie Ariansa glownie podaje gora, wiec to niezly matchup dla Packers. Pierwszy drive jednak dla Bucs, Brady precyzyjny, a CB nie dali rady upilnowac Evansa.

Bills nie grali rewelacyjnie w tych PO, i licze ze dzisiaj wystrzela i Allen zagra swoje signature game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra juz drugi sack na Rodgersie, podobnie bylo w RS.

Rodgers jednak po swojemu zbiegl do linii bocznej i uratowal drive ze swojego endzone podajac do Lazarda

EDIT: No i zajebiscie. Remis. Davis z Bucs zawalil krycie, co jet zaskakujace  bo gral dobry sezon. Choc jak to mowili w ktoryms Hard Knocks CB to najgorsza pozycja, bo zawsze w czasie meczu przegrasz jakis pojedynek

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Brady miał już 3 INT tylko co z tego jak Rodgers ma takich lamusów przed sobą w obronie, że nie jest w stanie nic z tego zrobić. Tragiczna obrona Packers, na tym etapie powinni prowadzić nawet po samych kopnięciach a tak to Bucs kopnęli. Jeżeli tutaj nie zdarzy się Cud to Tomek śmiało kroczy po swój 7 pierścień i jedynie kto to Mahomes może mu pokrzyżować szyki ale z tego co piszą to ten się zmaga z urazem śródstopia.

Koniec. Tampa pierwszą drużyną grającą Super Bowl na swoim stadionie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.