Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, memento1984 napisał:

Lamar to taki QB z gra jak collegeu, jedna powazna kontuzja z tym jego rumakowaniem i go nie bedzie

Coś jak Robert Griffin III? Skręcenie kolana, głupota Redskins WFT, że kazali mu z tym grać co doprowadziło do pogłębienia urazu i kolesia nie ma (tzn jest, ale nie tak jak się zapowiadał).

Na szybko moje typy to: Packers, Ravens, Chiefs, Saints (choć tutaj mam największą trudność ze wskazaniem zwycięzcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz bardzo ciekawy. Rodgers chyba dostanie MVP w tym roku i na pewno liczy na jeszcze jedno SB, bedzie mial wtedy tyle co Manning. Czasu mu jednak zostalo niewiele. Packers srednio wygladaja naprzeciw fizycznym zespolom, ktore byly nastawione na running game, wiec mozna sie spodziewac, ze McVay nie bedzie kombinowal i beda grali dolem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Packers niszczą najlepsza obronę ligi. Imponująco to wygląda 

Co dziwne ofensywa Rams wygląda dosyć dobrze, zwłaszcza po Goffie się tego nie spodziewałem. 

Edit: Wow przy takiej grze Packers tylko 6 pkt straty do przerwy jak podkręca obronę może być z tego mecz

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Stryder napisał:

Na razie Packers niszczą najlepsza obronę ligi. Imponująco to wygląda 

Co dziwne ofensywa Rams wygląda dosyć dobrze, zwłaszcza po Goffie się tego nie spodziewałem. 

Czy ja wiem czy tak „niszczą”? 

Fajny, wyrównany mecz. Jeden z tych które najprawdopodobniej do ostatnich minut będą niepewne i będziemy mieli okazje obejrzeć wiele nietypowych/ciekawych zagrań.

Z jednej strony życzę jak najlepiej Packers ale z drugiej fajnie mieć jakiegokolwiek reprezentanta NFC West w kolejnej rundzie. :D  Czekam z niecierpliwością na rozstrzygnięcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda...

Osobiście podziwiam Rodgersa. Ten człowiek po prostu się nie starzeje i wciąż mimo swojego ogromnego doświadczenia i dość dużego wieku jak na profesjonalnego sportowca gra na niesamowicie wysokim poziomie!

Można by śmiało go porównać do koszykarskiego LeBrona czy hokejowego Ovechkina! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints dziś w sporym osłabieniu więc może być ciekawie.

Czyżby Brady miał wprowadzić Bucs do finałów NFC? Bardzo chciałbym zobaczyć jego starcie z Rodgersem.

Z drugiej strony zaś fajnie jakby Browns sprawili niespodziankę i odstawili Chiefs aczkolwiek jakbym miał dziś wybrać drużynę która moim zdaniem najbardziej pewnie zagra w Super Bowl to właśnie byliby to zawodnicy Kansas City. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

Saints dziś w sporym osłabieniu więc może być ciekawie.

Czyżby Brady miał wprowadzić Bucs do finałów NFC? Bardzo chciałbym zobaczyć jego starcie z Rodgersem.

Z drugiej strony zaś fajnie jakby Browns sprawili niespodziankę i odstawili Chiefs aczkolwiek jakbym miał dziś wybrać drużynę która moim zdaniem najbardziej pewnie zagra w Super Bowl to właśnie byliby to zawodnicy Kansas City. 

z Kansas trochę jak z GSW pare lat temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.