Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sewer napisał:

Mahershala Ali

Brad Pitt

Mads Mikkelsen

Leonardo DiCaprio 

Christoph Waltz

Adam Driver 

Jake Gyllenhaal

Stellan Skarsgard

Christian Bale

Joaquin Phoenix

Ali i Driver to nie. Pierwszy nie uciagnął dla mnie true detective s3, a Driver już na zawsze będzie wzbudzał mój śmiech sceną zdjęcia maski. Co prawda podchodząc do niego poważniej to Historia małżeństwa to dobra rola i dzięki niej można go w ogóle rozpatrywać jako dobrego aktora, ale by być w topie to musiałby pokazać o wiele więcej. Resztę da się wybronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2022 o 19:38, fluber napisał:

Wszystko wszędzie naraz oglądałeś?)

Jakież to jest złe. Wstęp, potem 2 godziny absurdalnej akcji a na koniec banalna puenta do której można było dojść w zupełnie inny, mniej pokręcony sposób. Czułem się trochę jakbym oglądał serię żenujących filmików na tiktoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał:

Ali i Driver to nie. Pierwszy nie uciagnął dla mnie true detective s3, a Driver już na zawsze będzie wzbudzał mój śmiech sceną zdjęcia maski. Co prawda podchodząc do niego poważniej to Historia małżeństwa to dobra rola i dzięki niej można go w ogóle rozpatrywać jako dobrego aktora, ale by być w topie to musiałby pokazać o wiele więcej. Resztę da się wybronić :)

Ali to może najbardziej kontrowersyjny wybór i mógłbym się zgodzić na zamianę na kogoś innego ale Driver moim zdaniem jest świetny a w fatalnych nowych SW jest najlepszym punktem(jedynym?) Fakt że scenariusz ssie ale sam Driver genialnie odegrał to zagubienie i wątpliwości, emocje - bez słów.Właściwie to on był lub powinien być głównym bohaterem tej trylogii.

Żenujące House of Gucci też ciągnie sam bo reszta obsady raczej nie dojechała ale to też wina reżysera.

Paterson? Top

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 18:21, MA23 napisał:

Knives out 2 - słabizna. Historia przedstawiona w sposób całkowicie nieciekawy i nie ma podjazdu do jedynki. Nie polecam. Norton i Craig ciągną jak mogą ten film ale niestety z gówna bata nie ukrecisz.

Jestem właśnie po seansie i potwierdzam.Po świetnej jedynce (mój ulubiony film 2019r.) liczyłem na choćby w połowie tak samo dobry i niestety jest bardzo słabo.Tylko dla Craiga warto było obejrzeć to w ogóle do końca, był moment gdzie zrobiło się wreszcie ciekawie ale trwało to... moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 18:21, MA23 napisał:

Knives out 2 - słabizna. Historia przedstawiona w sposób całkowicie nieciekawy i nie ma podjazdu do jedynki. Nie polecam. Norton i Craig ciągną jak mogą ten film ale niestety z gówna bata nie ukrecisz.

 

Też obejrzałem w święta i zgadzam się, że dużo słabsze od jedynki. Zarówno obsada, zagadka jak i lokacja mniej ciekawe. Norton słabą role dostał i nie wiem po ten Ethan Hawke na jedną króciutką scene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, the_secret napisał:

Też obejrzałem w święta i zgadzam się, że dużo słabsze od jedynki. Zarówno obsada, zagadka jak i lokacja mniej ciekawe. Norton słabą role dostał i nie wiem po ten Ethan Hawke na jedną króciutką scene??

Tam był Hawke? W którym momencie?

 

Potwierdzam, że 2 gorsza niż jedynka. Zwłaszcza początek się rozkręcał powoli, potem przez chwilę miało klimat 1, ale ogólnie bez podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 12:29, jack napisał:

Jakież to jest złe. Wstęp, potem 2 godziny absurdalnej akcji a na koniec banalna puenta do której można było dojść w zupełnie inny, mniej pokręcony sposób. Czułem się trochę jakbym oglądał serię żenujących filmików na tiktoku.

Oj tak. Fluber to mi w ogóle powinien oddać za bilet do kina za to, że tak gorliwie polecał to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 21:12, lorak napisał:

https://www.imdb.com/title/tt6710474/

prawdziwa perełka, tak unikatowego filmu dawno nie widziałem i wysokie oceny tutaj czy na pomidorach są jak najbardziej zasłużone. tylko najlepiej nic o nim nie czytać przed obejrzeniem i po prostu enjoy the ride.

Sorry @fluber, to był lorak i to on powinien mi oddać za bilet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sweeney Todd

Fajnie przedstawiona historia trochę szkoda ze jako musical świetny Deep Rickman i ta aktorka co grała w duecie z Deepem

Bardzo zaskakujące zakończenie 

Nagi Instynkt 

W końcu się zabrałem na spokojnie, zaczynałem z opinia że to mega przehajpowany film słuchając wszędzie jak jest zachwalany parodiowany i komentowany

Muszę przyznać że jest fenomenalny, gra aktorska Douglasa jak zawsze sztos, ale Sharone Stone jest świetna w tym filmie i nie mówię o urodzie tylko o tym jak gra ekspresja swoją przez cały film

Do tego to co tworzy klasyki czyli świetni aktorzy jako tło w pomniejszych rolach

Partner Douglasa świetna rola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.