Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

ROTFL. A propos zmian, w opcjach jest "Daily - Tomorrow", a wg mnie powinno byc "Daily - Today" co oznacza, ze

pobranego zawodnika moznaby wystawic do skladu w dniu pobrania, a nie dopiero nastepnego dnia.

A nie byłoby wtedy za łatwo? :P Tak trzeba przy braniu FAsów trochę pomyśleć, czy opłaca się gościa wawalać, który zawodnik kiedy gra mecz i z kim itp itd.

Opcja z dodawaniem natychmiastowym do rostera zbytnio ułatwiłaby ruchy na fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL. A propos zmian, w opcjach jest "Daily - Tomorrow", a wg mnie powinno byc "Daily - Today" co oznacza, ze

pobranego zawodnika moznaby wystawic do skladu w dniu pobrania, a nie dopiero nastepnego dnia.

W pełni to popieram i przy okazji pytam, czy dałoby się to w keeperze wprowadzić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie byłoby wtedy za łatwo? :P Tak trzeba przy braniu FAsów trochę pomyśleć, czy opłaca się gościa wawalać, który zawodnik kiedy gra mecz i z kim itp itd.

Opcja z dodawaniem natychmiastowym do rostera zbytnio ułatwiłaby ruchy na fa.

ja tam zgadzam się z powyższym

więc jak robimy jakieś małe głosowanie to wolę tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all

 

Zostaje tak jak jest - gramy tak samo jak druga liga, nie chcę zmieniać zasad za 5 dwunasta. Zresztą nie widzę jakiegoś wielkeigo poparcia dla tego pomysłu. ja też jestem przeciw

OH... Our wise komish! :D

 

popieram w 105% i chyba rozważyć będzie trzeba twoją kandydaturę na przyszły rok (może do nowego projektu ligi) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil

 

Nie pamiętam teraz ile konkretnie głosów (do sprawdzenia w yahoo- potem zedytuje tą wiadomość) - ale ok. 40% bodajże wszystkich GM-ów musi być na nie, żebyu trejd odrzucić. Nie wiem jak to wygląda na Yahoo- ale na ESPN było tak, że jest lista trejdów podjętych przez graczy i jest określony czas (też potem sprawdzę jaki), żeby ewentualnie go zavetować.

 

Można wetować tyle razy ile się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, Devil- kto grał na yahoo niech powie:) ale pamietaj, że nawet jakby jedna osoba vetowała non stop to kuku nikomu nie zrobi:) bo:

 

When you select the League Votes option, accepted trades can be overturned by a vote of at least 1/3 of the members of your league. So, a 12-team league requires four votes for a veto. We always round fractions up, so a 10-team league also requires four votes, even though 1/3 of ten is actually 3-1/3. All league member votes, including the one cast by the commissioner, count equally. Even if no protests are made, the trade will not be processed until the time allotted to protest pending trades in your league has elapsed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Prawie połowa z Was olała to, że wciąż szukamy terminu fraftu, który by nam odpowiadał. Trudno- nie będę czekał całą wieczność, termin wybieram na podstawie wpisów ludzi którzy się pojawili na forum po ostatnim zapytaniu.

 

A więc wg moich szacunków 10 osób nie ma nic przeciwko draftowi w dniach 11-12.10:

 

 

devilnevercry

pumeks

lukasevis

Maciek

Mac

Croolick

Cubebrick (był na forum, nic nie zgłaszał, że mu nie pasuje- więc chyba pasuje:))

k1x

Cisza

Zodd

Wilq

JAnuary

mhm mozesz

Ledley

Benon

Evitacre

 

Nie odpowiedzieli:

Tru Warier

 

Jako, że wydaje mi się, że to piątek wieczór jest cieższym terminem do zaplanowania - zdecydowałem się wybrać czwartek, 11.10. o godz. 21.00 (zmiana godziny!!!)

 

 

Aha- odpadł GM bartk- a więc wciąż mamy jedno wolne miejsce!!!A

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.