Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Skład ligi na dzień dzisiejszy:

Na początek trzeba (jak najszybciej) ustalić terminy draftu, który, tak jak to było rok temu, zostanie przeprowadzony na aplecie Yahoo.

 

Data draftu:

  • Sobota, 15 października, godz. 22:00[/*:m:2oiynhv8]

Proszę udzielać odpowiedzi w miarę szybko gdyż im później tym mniejsze pole manewru przy zmianach dat będziemy mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu napisałem, że pasują mi oba terminy ewentualnego draftu. Podtrzymuję to, tylko miałbym prośbę, o ile to możliwe, i inni gracze nie mieliby nic przeciwko temu, aby przesunąć rozpoczęcie na trochę późniejszą godzinę, powiedzmy 21.30 lub nawet 22. Jeśli nie będzie to możliwe, to tak jak wspominałem wczesniej, postaram się być o tej porze, a w ostateczności zdam się na pre-rank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu napisałem, że pasują mi oba terminy ewentualnego draftu. Podtrzymuję to, tylko miałbym prośbę, o ile to możliwe, i inni gracze nie mieliby nic przeciwko temu, aby przesunąć rozpoczęcie na trochę późniejszą godzinę, powiedzmy 21.30 lub nawet 22. Jeśli nie będzie to możliwe, to tak jak wspominałem wczesniej, postaram się być o tej porze, a w ostateczności zdam się na pre-rank.

Jeśli reszta nie ma nic przeciwko temu, to mi to również pasuje. Aczkolwiek zastrzegam, że im później zostanie podjęta sytuacja w tej sprawie, tym ciężej będzie zmienić termin.

 

A więc jeśli chcecie zmieniać - wypowiadajcie się szybko :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.