Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

To problem NBA League Passa, czy Twojego konta?
Mozesz normalnie odpalic strone i stworzyc nowe konto?
Bardziej mi to brzmi na to, ze firma blokuje dana stronke/streaming, a pirackie po prostu nie sa dodane do blokady.
Probowales przez strone + przez aplikacje?
Uzywasz VPNa na telefonie? 


Ja tak mam np z e-nba.pl. W austrii w biurze nie jestem w stanie odpalic forum w pracy, bo kiedys algorytm wylapal ze mamy tutaj zaklady 'o kase' i stronka dostala dodana do kategorii gambling. ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

No wiec to jest kwestia Wi-Fi sluzbowego, ktory ma poblokowane niektore strony ze streamingiem (te ktore ktos dodal do blokady) - widac musicie sie opierdalac i ogladac NBA ;)

Chu.a tam opierdalac 😁 kiedyś przez 4 godziny oglądałem piłkę nożną, wtedy to było opierdalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że zdjęcie które jest wyświetlane podczas ładowania się meczu pokazuje kto wygrał? To znaczy na przykład w meczu Lakers-Sixers pokazywane było zdjęcie jak Embid trzyma piłkę. Kto na tym zdjęciu trzyma piłkę ten wygrał ten mecz (u mnie zawsze tak było), przez co zrezygnowałem z oglądania meczów bo zawsze miałem spoiler. Co za gówno jest w tym roku.

Edytowane przez fornson
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fornson

Dokładnie. Nawet pisałem o tym do supportu. Po opisaniu problemu nie zrozumieli i poprosili o uszczegółowienie. Wysłałem im zdjęcia z 5 meczów z jednego dnia jako dowód że jest właśnie tak. Po czterech dniach przyszła odpowiedź: 
Thank you for the feedback on the NBA products.
We've forwarded your note along to the NBA Product Team; the team appreciates all suggestions emanating directly from user feedback.
Jutro minie dwa tygodnie odkąd poinformowali NBA Product Team. Straciłem nadzieję, że to się może zmienić.

Żeby sobie nie psuć zabawy to przed kliknieciem na watch zasłaniam ręką ekran. Żenada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2022 o 19:57, ptak napisał:

To wy oglądacie mecze które były? Ja albo na żywo, albo w ogóle.

W nocy to ja śpię albo robię coś bardziej interesującego niż oglądanie meczów. Tylko z odtworzenia, spokojnie w ciągu dnia lub wieczorkiem i TYLKO nie znając wyniku. Dlatego zrezygnowałem szybko z LP, za dużo bugów ze spoilerami, wolę torrenty ściągnąć lub przez "pirackie" stronki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Mam opłacony League Pass na cały sezon i to był błąd.

Meczów przez przeglądarke na PC nie da się praktycznie oglądać - na dzień dobry spoilerują zwycięzce.

Gdzie można do tych głąbów napisać? pod jaki mail?

Druga sprawa to jakość transmisji. W poprzednich latach jakość była świetna, teraz obraz nie jest idealnie płynny a mam internet światłowód 600 mb/s.

Masakra ten League Pass się zrobił - w poprzednich latach wszystko śmigało o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.