Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi ankietami jest coś mocno nie tak po wznowieniu, szczególnie w pierwszych dniach. Najgorsze jest to że póki co chyba nie da się ich wyłączyć jednym przyciskiem, ale raz czy dwa trafiłem, na początku meczu, na ankietę klucz. Pytanie było w stylu "czy chcesz się bawić w ankiety podczas tego meczu"- zaznaczenie "no this time" poskutkowało. Nie wiem jednak od czego zależy pojawienie się ankiety wyłączającej ankiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas spotkań w prawym górnym rogu ekranu wyskakują szybkie ankiety, np. ile pierścieni zdobędzie Lillard, co osiągną w tym sezonie Clippers, albo pytania typu do kogo należy jakiś rekord, jaki bilans drużyna zanotowała do tej pory itp. Po kliknięciu jednej z opcji zawsze widać od razu % jak wybierali inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 13:55, andy13 napisał:

Podczas spotkań w prawym górnym rogu ekranu wyskakują szybkie ankiety, np. ile pierścieni zdobędzie Lillard, co osiągną w tym sezonie Clippers, albo pytania typu do kogo należy jakiś rekord, jaki bilans drużyna zanotowała do tej pory itp. Po kliknięciu jednej z opcji zawsze widać od razu % jak wybierali inni. 

 

Oglądam na kompie i na telefonie i żadnych ankiet nie mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 07:25, andy13 napisał:

Zrobiłem tak, póki co działa: wystarczy otworzyć meczyk w nowym oknie. Tam nie ma ankiet :D Testowane już na paru spotkaniach. 

Dzieki, dostalem league passa pare dni temu i juz sie mialem przesiadac z powrotem na streamy przez te skurwiale ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów 

Mam problem z NBA League Pass na android boxie tzn zarówno stara aplikacja NBA jak i nowa  czyli NBA android tv wyskakuje błąd...jak na załączonym obrazku 

Na komórce lub tablecie   bez problemu działa ..wcześniej dzialalo tzn do koronawirusa ....potem pewnie jakaś aktualizacja byla

Jeśli chodzi o skasowanie apki czy wyczysczenie ciasteczek itp to już robiłem i dalej błąd 

Mam ważne konto ale pewnie będę musial pisać do supportu ?

Pozdrawiam

 

Screenshot_2020-07-24-06-04-10-111_com.nbadigital.gametimelite.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj mam coś takiego. Oglądam mecz i po jakichś 5-10 minutach (różne okresy czasu) pojawia się cos takiego. Muszę za każdym razem klikać na continue i ładuje mecz na nowo.
Zmiany haseł, komputerów, czyszczenie ciastek nic nie pomaga. Podłączone jest tylko jedno urządzenie.

Jakieś pomysły?

Ekran.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.11.2020 o 01:12, cvbe napisał:

Czy jeszcze komuś z "Hindusów" nie działa LP? Jakaś geoblokada założona.

Mam to samo... 2 sezony już na tym jadę na automacie, a teraz nic i pisze, że nie posiadam subskrypcji. Logując się nie jako hindi, również nie ma opcji wykupu subskrypcji. Coś musza kombinować i wierzę, że to wróci przed sezonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 01:12, cvbe napisał:

Czy jeszcze komuś z "Hindusów" nie działa LP? Jakaś geoblokada założona.

 

14 godzin temu, MTH napisał:

Mam to samo... 2 sezony już na tym jadę na automacie, a teraz nic i pisze, że nie posiadam subskrypcji. Logując się nie jako hindi, również nie ma opcji wykupu subskrypcji. Coś musza kombinować i wierzę, że to wróci przed sezonem...

 

W dniu 22.11.2020 o 10:15, dariop28 napisał:

Mi te nie działa ale wciąż próbuje

Polaki-cwaniaki przebrani za Hindusów nie mogą się doczekać , kiedy właściciel znów zostawi klucz do sklepu pod wycieraczką 

 

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pdxpl napisał:

 

 

Polaki-cwaniaki przebrani za Hindusów nie mogą się doczekać , kiedy właściciel znów zostawi klucz do sklepu pod wycieraczką 

 

Uhuhu, pewnie na ceneo.pl też szukasz sklepu w którym interesujący Cię produkt jest najdrożej,nie? A jak kupisz coś taniej to różnicę wpłacasz na cele charytatywne. Taki jesteś Wielki, Uczciwy Polak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest januszowe na maksa. I póki ktos to robi w domowym zaciszu to ch. mi do tego. Ale jak ktoś pisze takie porownania jak powyzej, ktore dodatkowo wrzucaja mi jako legalnemu uzytkownikowi (jestem frajer bo nie oszukuje i nie udaje hindusa) to juz slabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.