Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

urazy juz maja caracter, theo, barnes,

a dzis zagraja? ostrzylem sobie zeby na obejrzenie w akcji caractera :)
Zagrali, ale Caracter został zablokowany dwa razy jak dziecko i Jax go zdjął. Chyba za duzo po nim oczekiwaliśmy. Jednak ten daleki numer w drafcie nie wziął się z niczego.

Cała druzyna zagrała według mnie lepiej niz z Minnesotą ,Kobe zagrał lepiej(troszkę pewniej sie poruszał). Ale te rzuty za 3 to zgroza. Żeby żaden nie wpadł to padaka. Muszą popracowac nad tym elementem, bo nawet Barcelona nas tym wykończyła. Czasu do rozpoczecia sezonu nie zostało juz tak dużo i muszę powiedzieć,że zaczynam sie trochę niepokoić. Zmiennicy mieli byc naszą siłą a na razie nieszczególnie to wygląda. Ja wiem,że Barcelona to mistrz superligi, ale porażka z nimi chwały mistrzom NBA nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrali,

po meczu to i ja wiem ze zagrali :lol:

ogolnie zawiodlem sie troche co do caractera ale moze akurat ten mecz mu nie wyszedl

za to podobal mi sie ebanks, nie pogral duzo ale w tym czasie ktory dostal zaprezentowal sie niezle.

przeraza mnie skutecznosc kobe jak i calej druzyny dyspozycja w rzutach za 3. zadnej trafionej trojki co jest...

blake to dobry zakup podoba mi sie tylko musi sie jeszcze troche ograc/

dla mnie wynik jest sprawa drugorzedna ale barcelona cieszyla sie jakby jakies mistrzostwo ugrala :)

i ta ich akcja gdzie czterech graczy szybko wymienilo sie podaniami na malej przestrzeni piekna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wezcie rookie blaira czy glena davisa. zobaczcie ila czap oni dostali i wezcie na to poprawke przy ocenie derricka. kazdy mlody gracz w tej lidze, szczegolnie undersized na swojej pozycji, musi swoje dostac. to jego 2 mecz na tym poziomie. on nie tylko niepewnie sie czuje jako koszykarz ale jako gosc, ktoremu kaze sie grac trojkaty. z tej niepewnosci wynikaja pozniej takie akcje, ze spoznia rzut i dostaje glebe, bo nie do konca wie kiedy ma rzucac a kiedy nie. kazdy kto po raz pierwszy gra w trojkatach ma z tym problemy. ariza mial, farmar, bynum. zreszta spojrzcie na matta barnesa.

 

oni dopiero 2 tygodnie ucza sie tak naprawde trojkatow. w tym tydzien w europie po 8 godzinnej zmianie strefy czasowej. trojkaty to nie jest latwa sprawa. moze pod koniec pazdziernika ci rezerowi beda w miare dobrze egzekwowali atak isie w miare dobrze poruszali.

 

co innego uczyc sie zagrywek, gdzie jest pg, klepie gale a ty masz biegac czy stawiac zaslony a co innego poruszanie sie w ataku, gdzie kazdy jest podajacym, rzucajacym, robiacym zaslony itd. sporo czasu im to zajmie zanim sie oswoja z tym wszystkim. stad takie przestoje w grze gdy na parkiecie byla przewaga zoltodziobow jak chocby w 2 kwarcie czy na poczatku czwartej.

 

jedyny, ktory dobrze czuje sie w systemie to blake, co wczoraj tez pokazal. reszta ma predyspozycje by dobrze grac w tym systemie ale najpierw musza sie nauczyc tego.

 

ze trojki nie wpadaly? na tym etapie maja prawo. dodajcie zmeczenie organizmu zmiana strefy czasowej i mnie wcale nie dziwi taki obrot spraw. zreszta rok temu tez rozpoczeli preseason od porazek. na tym etapie wynik nie ma zadnego znaczenia. licza sie postepy w egzekwowaniu ataku. i dlatego mam troche zal do phila i kb, ze jednak ugieli sie pod presja kibicow i medioww, moze tez i ligi, i dluzej grali starterzy niz w londynie. dla ebanksa czy caractera kazda kolejna minuta na parkiecie w takim meczu procentuje. zwyciestwo w tym meczu i tak by nic nie dalo.

 

chlopaki juz leca do la gdzie w spokoju beda mogli kontynuowac przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze trojki nie wpadaly? na tym etapie maja prawo. dodajcie zmeczenie organizmu zmiana strefy czasowej i mnie wcale nie dziwi taki obrot spraw. zreszta rok temu tez rozpoczeli preseason od porazek. na tym etapie wynik nie ma zadnego znaczenia. licza sie postepy w egzekwowaniu ataku. i dlatego mam troche zal do phila i kb, ze jednak ugieli sie pod presja kibicow i medioww, moze tez i ligi, i dluzej grali starterzy niz w londynie. dla ebanksa czy caractera kazda kolejna minuta na parkiecie w takim meczu procentuje. zwyciestwo w tym meczu i tak by nic nie dalo.

 

chlopaki juz leca do la gdzie w spokoju beda mogli kontynuowac przygotowania.

Na pewno masz rację,że jeszcze muszą z nowymi popracować nad rozumieniem trójkatów.Ale martwi mnie to,że tego czasu nie ma tak dużo. Myslałem że to będzie na tym etapie lepiej wygladać.

A co do minut gry S5,to trzeba Phila zrozumieć. Ludzie się pozjezdżali z całej Europy żeby zobaczyc Lakers i miał grac wiecej Caracterem czy Ebanksem kosztem np Kobasa. Sam miałem wybrac się na ten mecz do Barcelony, bo to może była dla mnie ostatnia szansa zobaczyc Mambę na żywo,co było moim marzeniem.Wydał bym kupę kasy i co największa gwiazda,juz legenda koszykówki,idol wielu kibiców siedział by na ławie lub zagrał 5-6 minut.Trochę bym się wk....ł.

Zobaczymy jak będzie w następnych meczach. Mnie zaniepokoił znów ten opatrunek na palcu KB. Dlaczego on nie zoperował tego palucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli martwi cie to jak wyglada teraz granie trojkatow to pusc sobie pierwsze 2 mecze lakersow preseason 05/06 i zobaczysz jak wyglada prawdziwy dramat proby grania trojkatow.

rok temu o tej porze wcale nie wygladali lepiej. zrozum, ze oni, niektorzy z nich przynajmniej, po 2-3-4 miesiecznym rozbracie z koszykowka. inni ucza sie trojkatow, to nie ma prawa wygladac inaczej, lepiej na tym etapie.

 

rok temu bylo stosunkowo latwiej, bo trzon skladu byl niezmieniony, ron tylko nie wiedzial co jest grane. tu czesto lepiej wyglada shasha vujacic, ktory poprawnie egzekwuje taktyke, a reszta wyglada jak dzieci we mgle. do tego ten strachw oczach, mam rzucic, czy podac, rzucic teraz, czy zaraz...

 

pograja troche to sie naucza. dlatego temat trojkatow jest w kolko walkowany, bo to nie jest zagrywka 21, ktora grasz tutaj zagrywki same tworza sie w zaleznosci od tego co zrobi obrona.

 

poczytajcie moze troche o samych trojkatach najpierw. problem wlasnie tkwi w tym, ze to tak jakby wybrac sie na piatkowy trening kubicy i miec do niego pretensje, ze nie pojechal na maxa, po polrocznej przerwie.

 

dla mnie kobe moglby siedziec caly preseason i tak pewnie sie stanie w dalszej czesci jego trwania. wiecej niech pograja mlodzi i nowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli martwi cie to jak wyglada teraz granie trojkatow to pusc sobie pierwsze 2 mecze lakersow preseason 05/06 i zobaczysz jak wyglada prawdziwy dramat proby grania trojkatow.

Co ty gadasz @BB to jest już koniec LaL, lepiej zmień nazwę tematu na, czy uda nam się wejśc do play off, albo czy warto tankować czy może spróbujemy wygrać te 30 spotkań :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dodam ze odom jest w swietnej dypozycji. podoba mi sie jego gra po tych mistrzostwach, taki 6th man to skarb i zadna druzyna w lidze nie ma takiego goscia na lawce jak my :)

 

caracterowi potrzebny jest czas zgadzam sie ale kontuzja bynuma otwiera mu okazje zeby sie pokazac i chcialbym zeby wykorzystal ta szanse, licze ze to bedzie steal tego draftu :)

 

artest chyba za bardzo chcial...

 

i zaluje ze nie gra u nas dalonte przydalby nam sie taki gosc ciekawe czy w la rozwazali wogole jego zatrudnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli martwi cie to jak wyglada teraz granie trojkatow to pusc sobie pierwsze 2 mecze lakersow preseason 05/06 i zobaczysz jak wyglada prawdziwy dramat proby grania trojkatow.

Co ty gadasz @BB to jest już koniec LaL, lepiej zmień nazwę tematu na, czy uda nam się wejśc do play off, albo czy warto tankować czy może spróbujemy wygrać te 30 spotkań :wink: :D
Elwaratio zmieniłeś barwy? że teraz LAL to "my" jesteśmy?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo pisałes 2 lata temu jak mówiłem SPRAWDZAM kładąc stówę na stole to jakoś ucichłeś. :wink:

eeee coś nie pamiętam... o ROTY chodziło?

 

Zakładamy... Trzeba by to było uczcić jakimś dopalaczem... :]

Tu wasz prezes.[/quote:4zv6v85p]

 

ROTy ROTY :D

 

Natomiast co do Waszego klubu, to jako osoba, która zainspirowała Was do tej słusznej idei powinienem otrzymać honorowe członkostwo i zgłaszam sie na skarbnika. comiesięczne składki w odpowiedniej wysokosci możecie wpłacać na konto, które rozesłałem na Waszych PW 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe ma nie zagrac w meczu otwarcia naszego sezonu... ale w preseason jeszcze pogra. Dobra decyzja niech teraz lekko przyzwyczai kolano ale z duzymi obciazeniami nie ma co sie spieszyc, najwazniejsze sa po.

Zobaczymy kiedy wroci ale rywalizacja miedzy brownem i sasha o minuty pod nieobecnosc kobe moze przyniesc same korzysci w pozniejszej grze lawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe ma nie zagrac w meczu otwarcia naszego sezonu... ale w preseason jeszcze pogra. Dobra decyzja niech teraz lekko przyzwyczai kolano ale z duzymi obciazeniami nie ma co sie spieszyc, najwazniejsze sa po.

Zobaczymy kiedy wroci ale rywalizacja miedzy brownem i sasha o minuty pod nieobecnosc kobe moze przyniesc same korzysci w pozniejszej grze lawki

 

Będzie grał w meczu otwarcia, bez obaw. Z resztą jaki byłby sens 'męczenia' go w preseason żeby odpoczywał w RS? Nie siej paniki wśród fanów Lakers na podstawie jakiegoś słabego artykułu z Yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel Lakers

 

Dołączona grafika

 

choć tylko w niecałej 1/25 części klubu

 

http://www.nba.com/lakers/news/101018johnsonsellstosoonshiong.html

 

 

Buss podejrzewam nie odda Lakers nikomu z poza rodziny więc jeśli Magic chce większej kontroli nad klubem , musi poszukać sobie innej organizacji (Pistons?) , głowę do interesów podobnie jak MJ ma ,parę lat temu jego majątek szacowano na 800 mln $ , hajs więc nie powinien być przeszkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.