Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

z gory bylo wiadomo ze brown bedzie walczyl o nowy kontrakt. licze na dobry sezon z jego strony jako zmiennika kb i ze rywalizacja wewnatrz druzyny z sasha o pozycje za kobe wyjdzie im obu i druzynie na dobre.

tak samo bedzie z barnesem, nie przewiduje zeby zostal u nas na nastepny rok jesli zagra dobry sezon. ale do wziecia bedzie battier na ktorego w lakers od dawna czekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dostali tak sromotnie w dupsko od najgorszej drużyny na zachodzie?

NIE wiem czy zdajesz sobie sprawę za tak niesamowitego faktu że Timberwolves posiada w składzie tak fantastycznego gracza jak Michael Beasley. Dlatego tak teraz będzie to wyglądało, już nie będziecie w ogonie ligi ale w jej czubie i takie lanie Lakersom to mona traktować jakoś ligowa norma. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, i tu masz rację Panie Wircox... To Heat ostro dali dupska i będą tego mocno żałować.

 

Mike "B-Easy, Skittles, Beastley" Beasley jest tym graczem wokół którego Riley powinien był budować drużynę i on powinien był dostać do pomocy Brona i Bosha. Tak naprawdę teraz wiadomo, że to Wade powinien polecieć do zimnej Minnesoty (za 2 picki z 2 rundy) i zająć się toczeniem śnieżnych kul, budowaniem igloo oraz poszukiwaniem Yeti.

 

Zresztą kolega cthulhu już słusznie zauważył w sąsiednim topicu, że dzisiejsza kontuzja Wade'a była oczywista i łatwa do przewidzenia. Słusznie również podkreślił, że powaga kontuzji Wade'a musi (!!!) spowodować nie tylko zmianę stylu gry Dwyane'a, ale także nawyków i zwyczajów żywieniowych (mniej węglowodanów, żadnych tłuszczy, więcej białka, w tym w szczególności białego mięsa - najlepiej z kurczaka <byle nie z Teksasu> i zero <ZERO!!!> wieprzowiny, cielęciny oraz szynki szwarcwaldzkiej).

 

Ja w każdym razie po lekturze posta kolegi cthulhu głęboko odetchnąłem, że Riley nie wsadził mi do Minnesoty takiego szrotu jak D-Wade... Ufff!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego cthulhu, przeczytałem Twojego posta i wynika, że wszyscy z Lakers zagrali dobrze, bardzo dobrze albo genialnie (Odom w super formie, Steve Blake jako siódme wcielenie Johna Stocktona). Jednego jednak nie rozumiem. Czemu dostali tak sromotnie w dupsko od najgorszej drużyny na zachodzie?

Bo Cthulhu to dickrider Bulls i dlatego też uważa, że im większą padakę grają Lakers tym lepiej i za dobry mecz uważa taki, w którym przegrają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dostali tak sromotnie w dupsko od najgorszej drużyny na zachodzie?

Ponieważ Lakersi są tak zajebiści, ze nie tylko wygrywają grajac słabo, ale tez potrafią przegrac grajac swietnie. A tak po za tym to pewnie im sie nie chcialo. Ewentualnie zaczna grac na powaznie w PO, ale to tak pewnie nie wczesniej niz druga runda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dostali tak sromotnie w dupsko od najgorszej drużyny na zachodzie?

NIE wiem czy zdajesz sobie sprawę za tak niesamowitego faktu że Timberwolves posiada w składzie tak fantastycznego gracza jak Michael Beasley. Dlatego tak teraz będzie to wyglądało, już nie będziecie w ogonie ligi ale w jej czubie i takie lanie Lakersom to mona traktować jakoś ligowa norma. 8)

:D

 

Jakbyś tego nie nazwał to Beasley sie dobrze zaprezentował. Jeżeli brak plaż, słońca i lasek w strojach kąpielowych ma na niego wpłynąć pozytywnie to świetnie trafił.

Tak samo pisałes 2 lata temu jak mówiłem SPRAWDZAM kładąc stówę na stole to jakoś ucichłeś. :wink:

O stówę że Beasley bedzie liderem punktowym w tym sezonie w Minnesocie

Piszesz się na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dostali tak sromotnie w dupsko od najgorszej drużyny na zachodzie?

NIE wiem czy zdajesz sobie sprawę za tak niesamowitego faktu że Timberwolves posiada w składzie tak fantastycznego gracza jak Michael Beasley. Dlatego tak teraz będzie to wyglądało, już nie będziecie w ogonie ligi ale w jej czubie i takie lanie Lakersom to mona traktować jakoś ligowa norma. 8)
No dostali i co ?

 

To pre-season. Kluczowi gracze olali sprawę, albo grali kilka minut.

 

Nie mówię, że grali zajebiście, ale po co w końcu ktośz was miały przeczytać to co napisałem ?

 

Stwierdziłem tylko, że Blake wydaje się być stworzony do trójkątów i dla Lakers, a Odom ma dobrą formę już przed sezonem.

 

A co do Wade'a, to jeśli nie uważacie, że będzie musiał ograniczyć wjazdy pod kosz z czasem i przy swoim urazie to wasz problem. Chyba najwyraźniej nie wiecie czym jest jego kontuzja i czym może się skończyć notoryczne granie na siłę pod koszem z goścmi ważacymi grubo ponad 100 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie po lekturze posta kolegi cthulhu głęboko odetchnąłem

Kiedy kolega stwierdził, ze Caracter winien trenować więcej grę w ataku, trenerzy i wysocy w NCAA również odetchnęli, że ten zakończył już karierę uniwersytecką. Wszak zanim stwierdzono, że musi więcej ćwiczyć atak, dawno już brakowało ludzi do podwajania go kiedy tylko przekroczy linię połowy.

 

Wira, Łukasz, jakiś fanklub Beasleya zakładamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wade oczywiscie musi ograniczyc wjazdy pod kosz.

 

Yao podobno ma grać na pg jako 6th man i będzie bazować na świetnym rzucie za 3. Greg Oden zapowiadają fizjoterapeuci będzie drugim, lepszym T-maciem z większym dynamitem w nogach. Bynum już zapowiada, że ma quicker release i powtarzalność zza łuku lepszą niż Ray Ray a z kolei Redd przechodzi na PF aby wspomóc Boguta pod koszem. Hakeem 2011 in de mejking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co wogóle wchodzicie na forum skoro wszystko wy wiecie najlepiej, jesteście ekspertami, a zdanie innych jest dla was nic nie warte. Koledzy was biją w szkole czy tylko przez internet możecie poczuć się dowartościowani atakując innych ?

 

Mnie to nie zrani, ani się tym nie przejmę - z góry uprzedzam, żebyście czasu nie marnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers coach Phil Jackson says he could limit Andrew Bynum's minutes significantly if he is bothered by a knee injury for the four straight season.

 

Los Angeles could turn him essentially into a role player over the long-term if it will preserve his health.

 

Jackson hopes that they'll avoid such a scenario this season, but it's a possibility if he suffers another knee injury.

 

"We're hopeful that this is the time he's able to start playing consistently through a season," Jackson said.

 

"If not, we're going to have to look at Andrew as a short-minute guy, somebody like Yao Ming who's going to be limited in the amount of minutes he plays."

 

Yao will be limited to 24 minutes a game for Houston this season and will sometimes miss the second game of back-to-backs.

 

"If his knee doesn't hold up after having this process, then we'll have to think about what kind of minutes he can play in a career," Jackson said.

 

"This would be a [fourth] consecutive year that things didn't go well. We're concerned. That's why we're giving this extra time, or the doctors asked for extra time for this to heal, so when this heals, his career can go forward instead of having these stops in the middle of the season."

jestem za tym. w rs ab nie jest niezbedny i nie ma co go zarzynac potrzebujemu go w pelni sil na gre w po
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.