Skocz do zawartości

WCS - Lakers (1) vs Jazz (5)


Maxec

Kto wygra serię:  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię:



Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się sweepa, mimo wszystko dwa zwycięstwa pod rząd w Salt Lake City to spory wyczyn. Tu nam pomogła wspaniała publika Utah, która nadal nie nauczyła się, że buczenie i obrażanie Fishera nie ułatwia zadania jej drużynie. Nawet Deron na konferencji mówił, że "they made Kobe mad", wprawdzie nie powiedział konkretnie, że chodzi o fanów, ale myślę, że ich też miał na myśli. Tak jak pisałem przed serią, Jazz zabrakło ludzi. Nie byli wstanie powstrzymać Bryanta ani Gasola, musieli z czegoś zrezygnować, gdzieś zaryzykować, pech chciał, że akurat w game 3 Lakers zaczęli trafiać z dystansu. Trudne decyzje do podjęcia przed klubem z Salt Lake City. Boozer jaki jest taki jest, swoje wady ma, ale nie wiem czy Jazz mogą tak po prostu z niego zrezygnować, to jednak spora utrata talentu. MLE + niezły pick w krótkim okresie czasu raczej utrzymają status quo, a zespół potrzebuje kroku do przodu.

 

 

Swoją drogą, ładny obrazek po meczu. Sloan gratuluje Philowi, życząc mu tytułu, ściska się z Fisherem i Bryantem, to samo Deron. Trzy porażki pod rząd, w sumie 5 przegranych serii Sloana z Philem, na parkiecie bywało różnie, ale koniec końców można było zachować klasę i wzajemnie sobie pogratulować. Ale fani pewnie nic nie zrozumieją i nadal będą wkładać koszulki z napisem "Fisher lied" i buczeć ile się da.

 

 

co do fisha to nie żartujcie, fani moga mieć mu za złe że odszedł, ale on Utah dobrze wspomina( vide seria 2 lata temu i celowo przestrzelony wolny aby dać szanse Jazz w ich epic pogoni, 3 ptk straty na 17 s, do konica), dość powiedzieć że po takim sezonie jak miał w Jazz mogliśmy dostać sporo za niego, a Larry Miler po prostu rozwiązał kontrakt i pozwolił mu iść wolno gdzie chce.

 

"Takim sezonie"? Elwariato, mówimy o sg ciele pg po trzydziestce, w dodatku rzucającym poniżej 40% z gry. Przydatny weteran, ale za 6-7 milionów rocznie? Nie miał żadnej wartości rynkowej. Prawda jest taka, że jego odejście było Jazz na rękę. Nikt nie przypuszczał, że potem zaliczy sezon życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.