Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

Albo mam slaba pamiec albo dawno nie widzialem tak slabego/bezradnego Jamesa. Pewnie zaraz znowu zacznie sie Elbow Gate, bo malo agresywny, bo pasywny, bo ceglarz, bo zrzucil opaske z lokcia jakby chcial poderwac chlopakow do bohaterskich wyczynow przy minus 25 w polowie 4 kwarty. Az sie publika w Cleveland zagotowala postawa swoich ulubiencow...

Celci mi zaimponowali po raz kolejny. I gdyby mi ktos powiedzial ze dwa razy na trzy proby ograja Cavs w Cle to bym do doktorka wyslal na zbadanie glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój typ, ze Celtics przechodzą dalej aktualny. A tak wielu nie wierzyło ;)

 

Dziś mieliśmy rewanż za g3.

 

Nie skreślam Cavs ( bo jeszcze nie odpadli, a pokazali że umieją wygrać na wyjeździe), ale teraz będzie im piekielnie ciężko. No i jeśli odpadną to się okaże, że miałem rację cały sezon nie wierząc w ich siłę ;) (na mistrzostwo oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest seria, ktora moze byc poczatkiem konca tej druzyny. jezeli c's jeszcze chca cos udowodnic, to wlasnie teraz...

no i wykrakalem. obstawialem wygranie przez c's 4-2 i prawdopodobnie tak to sie skonczy ale nie spodziewalem sie, ze c's wyrwa w Q az 2 mecze w tej serii. jeszcze bardziej nie spodziewalem sie, ze c's zrobia we 2 polowie 70-40 czy jakos tak.

 

czyli jednak lbj w knicks?

z tego co czytam jechany jest strasznie coach brown i reszta pomagierow lbj'a. w 08 jechano kobego za finaly...

 

w ogole jak to sie dzieje, ze lbj z banda patalachow w 07 wchodzi do nba finals a dzis majac u siebie kilku allstarow i mase fajnych rolesow nie przejdzie prawdopodobnie 2 rundy.

 

g6 wypadaloby obejrzec. boston nie powinien wypuscic takiej okazji z rak. z magic moze byc ciekawa seria. i trip do finalow c's nie jest taki niemozliwy jakby sie to moglo wydawac.

 

a finaly lakers-celtics? la z hca. oj byloby milo. kobe zrobilby zmalazlby nie tylko 06 i 07 ale i 08:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jeszcze musi się dużo uczyć. A jak pisałem ,że Kobe jest najlepszym graczem ligi to odzywały się jakieś głosy.

oglądałem drugą połowę to mało mogę powiedzieć ,praktycznie było po meczu. celtics grali swoje ,punktowali przeciwnika a cavs nic. jak nie ma tej intensywności ,runu ,to są bezradni.

aha ,nie wina LeBrona. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiały się zarzuty, że Wade gra kichę przeciwko C's. Tylko, że od G2 tamtej serii Boston gra na wysokich obrotach (w obronie momentami było 4vs1). Mieli tylko jedną kwartę przestoju (1st, G4). A poza tym cały czas wysoki poziom i kontrybucje wielu zawodników. Nawet taki Big Baby potrafi zapunktować czy wymusić faule. Nie mówię już o hustle-plays i obronie T.Allena. Tutaj sytuacja układa się podobnie - jeden kiszkowaty mecz a poza tym równy, wysoki poziom. Trochę w tym winy Browna, bo nie wierzę, że mając tak szeroką i mocną ławkę nie może znaleźć dla graczy typu West. To co wyprawia Mo w obronie... zbliża się niebezpiecznie do poziomu Chalmersa/Smusha.

 

G6 to mecz życia dla Cavs. Mówię oczywiście o przyszłości bez LBJ. Myślę, że z Amar'e zamiast Jamisona nie byłoby w ogóle takiego tematu ale widocznie Ferry bał się wielkiego ego Stata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ,nie wina LeBrona. :lol:

no wiesz, jak to by mogła być wina Króla. podwładni się nie spisali tym razem :lol:

 

w rs to lebron królował i mvp poszło zasłużenie. w po cóż.. każdy kto oglądał mecze vs boston widzi co się dzieje z mvp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest seria, ktora moze byc poczatkiem konca tej druzyny. jezeli c's jeszcze chca cos udowodnic, to wlasnie teraz...

no i wykrakalem. obstawialem wygranie przez c's 4-2 i prawdopodobnie tak to sie skonczy ale nie spodziewalem sie, ze c's wyrwa w Q az 2 mecze w tej serii. jeszcze bardziej nie spodziewalem sie, ze c's zrobia we 2 polowie 70-40 czy jakos tak.

 

czyli jednak lbj w knicks?

z tego co czytam jechany jest strasznie coach brown i reszta pomagierow lbj'a. w 08 jechano kobego za finaly...

 

w ogole jak to sie dzieje, ze lbj z banda patalachow w 07 wchodzi do nba finals a dzis majac u siebie kilku allstarow i mase fajnych rolesow nie przejdzie prawdopodobnie 2 rundy.

 

Bardzo prosto. Wtedy konkurencja była dużo gorsza. Dziś droga do NBA finals prowadzi przez co najmniej jednego z dwójki gigantów Magic-Celtics.

 

NIe ma co skreślać Cavs, ale przed nimi potwornie ciężkie zadanie.

 

Ktoś tu napisał, że James musi się wiele uczyć. Też to napisałem na początku wątku i też niektórzy się oburzali.

 

To jest wielki talent, ale do bycia liderem przez wielkie L jeszcze ma dużo pracy przed sobą.

 

Nie ma co się jednak chłopak stresować. Kobe jest w tym względzie dziś o poziom wyżej, ale on też święty nie był i był taki sam jak James. Dopiero później mu się odmieniło. James ma na to jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być pesymistą itp, ale Cavs są w cholernie ciężkiej sytuacji i zdecydowanie im bliżej do przerżnięcia tej serii niż wygrania. Tu już nawet nie chodzi o to, że LeBron zagrał kaszanę totalną, reszta tak samo tyle że trochę mniejszą. Cavs przegrali bo w wielkim stylu powrócił best player ever :lol: A tak prawdę powiedziawszy to zarówno Pierce jak i Allen nie mogli sobie znaleźć gorszego momentu na przypomnienie sobie jak się gra ... Rondo jakoś wybitnie nie brykał, ale za to cała piątka Celtów zagrała po prostu dobry basket i wędkowanie zbliża się do LeBrona co raz bardziej.

 

Cavs jako zespół niezbyt mocni są w graniu pod presją, a fakt że g6 jest na wyjeździe nie ułatwia sprawy. Ktoś musi LeBronowi dać w pysk w szatni żeby się ocknął i trzasnął coś heroicznego, bo póki co jasno wychodzi na to, że support gra dobrze, kiedy dobrze gra James - a kiedy LBJ gra padakę, cały zespół solidarnie go w tym wspiera i jest kompletnie niemrawy, jakby wychodzili z założenia "skoro LeBronie gra słabo, to my nic już nie jesteśmy w stanie zrobić z tym spotkaniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardziej przekonany że po następnym meczu będzie 3-3 a ogólnie 4-3 dla Cavs niż to ze się skończy 4-2 da C's :roll:

 

Boston musi to zamknąć w następnym meczu. Jeżeli doprowadzą do game 7 to przepierdolą tą serie. Podoba mi sie co mówi Garnett oni muszą myśleć o następnym meczu jak o g7. Niech King poczeka na swój ring najlepiej do końca kariery, myśle że w wieku 36 lat będzie fajnym 6manem w mistrzowskiej drużynie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardziej przekonany że po następnym meczu będzie 3-3 a ogólnie 4-3 dla Cavs niż to ze się skończy 4-2 da C's :roll:

 

 

Boston musi to zamknąć w następnym meczu. Jeżeli doprowadzą do game 7 to przepierdolą tą serie. Podoba mi sie co mówi Garnett oni muszą myśleć o następnym meczu jak o g7. Niech King poczeka na swój ring najlepiej do końca kariery, myśle że w wieku 36 lat będzie fajnym 6manem w mistrzowskiej drużynie 8)[/quote:3ee4b95t]

 

ja wiem że musi, ale jakoś patrząc na tą serię i "NBA where entertainment happens" ciężko mi w to uwierzyć. spodziewam się raczej że będzie cudowny epicki pojedynek w którym król zmartwychwstaje i prowadzi swoich giermków ku wiecznej chwale a Boston się tylko przygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardziej przekonany że po następnym meczu będzie 3-3 a ogólnie 4-3 dla Cavs niż to ze się skończy 4-2 da C's :roll:

 

 

Boston musi to zamknąć w następnym meczu. Jeżeli doprowadzą do game 7 to przepierdolą tą serie. Podoba mi sie co mówi Garnett oni muszą myśleć o następnym meczu jak o g7. Niech King poczeka na swój ring najlepiej do końca kariery, myśle że w wieku 36 lat będzie fajnym 6manem w mistrzowskiej drużynie 8)[/quote:2956b39b]

 

Szczerze wątpię żeby on się pogodził z rolą 6 mana. Jeden już taki miał być i nazywał się Iverson czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole jak to sie dzieje, ze lbj z banda patalachow w 07 wchodzi do nba finals a dzis majac u siebie kilku allstarow i mase fajnych rolesow nie przejdzie prawdopodobnie 2 rundy.

Przestań nazywać Mo i Jamisona allstarami :lol:

 

Nie widzę w tym nic dziwnego. Wszystkie inne zespoły ewoluują, robią adjustments a Cavs grają tak samo od 6 sezonów, Mike Brown nie zrobił w tym czasie nic czego spodziewać się można ze strny dobrego kołcza.

 

Lebron mnie dzisiaj załamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam slaba pamiec albo dawno nie widzialem tak slabego/bezradnego Jamesa. Pewnie zaraz znowu zacznie sie Elbow Gate, bo malo agresywny, bo pasywny, bo ceglarz, bo zrzucil opaske z lokcia jakby chcial poderwac chlopakow do bohaterskich wyczynow przy minus 25 w polowie 4 kwarty. Az sie publika w Cleveland zagotowala postawa swoich ulubiencow...

Celci mi zaimponowali po raz kolejny. I gdyby mi ktos powiedzial ze dwa razy na trzy proby ograja Cavs w Cle to bym do doktorka wyslal na zbadanie glowy.

hehe bez kitu ten gest z opaska zajebisty, takie +5 do many i +5 do odwagi dla druzyny :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Już w czwartek :wink:

stary, rzadzisz ;-)

 

dwa razy ostry wpierdol u siebie.

te dwa mecze będą podwaliną mojej kolekcji meczy roku 2010 8)

Biedni fani Lebronka w Cavs oj biedni są teraz.

I po co ich denerwujesz :P

 

Swoja droga to ja tam sie wcale nie zdziwie jak Cavaliers rozjebią Celtów w Bostonie i bedzie G7 :) Daje zreszta takiemu scenariuszowi 50% szans. W tej serii było już tyle dziwnych rzeczy i zwrotow akcji, ze 50pkt Jamesa i +20 dla Cavs mnie w niedziele (w niedziele, tak?) nie powinno byc sensacja, a dla niektorych wrecz przeciwnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis majac u siebie kilku allstarow

już bez przesady z tymi all starami. rozumiem, że teraz wszyscy chcą jechać po LeBronie i tak dalej, ale chociaż zachowajcie resztki przyzwoitości i nie gadajcie takich bzdur.

 

z ekspertów espn nikt nie stawiał na boston

Na Suns też nikt z ekspertów nie stawiał, także już wiemy, gdzie te typy można wsadzić :lol:

dwóch stawiało na suns.

 

poza tym typy ekspertów z ESPN były już przecież wielokrotnie wyśmiewane - na czele z ECF 2009 i finałami 2008. tak więc to nic nowego.

 

a tak w ogóle to by było na tyle jeśli chodzi o tych wszystkich, którzy pisali o Sternie i spisku mającym na celu umieszczenie LeBrona w finale. bo wyraźnie LJ ze Sternem nie współpracują ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.