Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

Jak dadzą Jamesa na Rondo to stracą HCA, a w konsekwencji całą serię, sorry LBJ może i jest dobrym obrońcą, ale nie widzę gościa sporo ponad 2 m, uganiającego się za Rondo, przebijającego się przez zasłony, może ograniczy jego wjazdy pod kosz minimalnie, ale na pewno nie do końca, Rondo będzie za to więcej podawał, bo postawienie Jamesa na Rondo wykreuje mismatche. Dobrą opcją dla Cavs, byłyby wstawki Jamesa na Rondo vide James na Rose w g4 w pierwszej rundzie.

A ja jakos mam wrazenie ze wszyscy sie zdziwicie :) Bo James dominujacy na Rondo to bedzie paraliz dla Celts. Zanim sie z tego parazliu wydobeda, znajda jakis sposob na nowy styl gry, troche czasu minie i do tego czasu seria moze byc juz przegrana.

 

Tak wlasciwie to co z tego ze beda mismatche? Co? Pierce i Allen nagle zaczna trafiac? Garnett stanie sie bestia w "3 sekundach"? No i jakie to niby asysty mialby zaliczac Rondo ktore mialyby byc tak zabojcze dla Cavs?

 

Argumentu o "jednej zaslonie i koniec" tez nie lykam, no bo sorry, na zaslonie to moze byc gubiony jakis Nash czy Parker, ale nie James. To facet ktory ewoluuje w defensywie moim zdaniem z kazdym rokiem bardziej niz w ofensywie i pomysl z rzuceniem go na Rondo jest IMO genialny w swojej prostocie. Choc nie wiem, moglo mnie zmylic to co widzialem gdy gral przeciw Rose'owi, bo to bylo tylko na kilka minut i kompletnie zaskakujace Bulls.

 

Pozyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem to pomysl lepszy niz wystawianie po raz piaty na Rajonie Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze w tej sytuacji 2 rozwiazania:

1.rondo oniesmielony jamesem juz tak nie wjezdza i hgeneralnei jest pod sama juz obecnoscia jamesa na tyle speszony, ze nic nie ga

2.rondo wykorzystuje swoja szybkosc, byc moze nawet wpedza w fgoul trouble jamesa. gra swoje. pierce wykorzystuje to, ze nie ma na nim lbj'a i gra najlepsze spotkanie w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentu o "jednej zaslonie i koniec" tez nie lykam, no bo sorry, na zaslonie to moze byc gubiony jakis Nash czy Parker, ale nie James. To facet ktory ewoluuje w defensywie moim zdaniem z kazdym rokiem bardziej niz w ofensywie i pomysl z rzuceniem go na Rondo jest IMO genialny w swojej prostocie.

Czyli mam rozumiec, ze LBJ jest pierwszym zawodnikiem ever w historii swiata, ktorego nie da sie zgubic na zaslonie, tak? Czy jak, bo naprawde nie czaje?

 

Po zaslonie obronca jest w stanie dogonic atakujacego tylko wtedy, gdy jest od niego duzo szybszy. MeBron nie jest szybszy od Rondo.

 

Poza tym James na Rondo to debilny pomysl. Rondo sprawia najwiecej problemow Cavs poprzez asystowanie, szybkie wyprowadzanie pilki etc. To nie jest taki Rose czy Westbrook, ktorzy najwiecej szkod wyrzadzaja punktowaniem i wjazdami pod kosz. Rondo to zupelnie inny typ gracza. Jak MeBron niby ma zatrzymac Rondo? Nie pozwalajac mu zbierac pilek? Biegnac pol metra przed nim w fast breaku? Kryjac go tak intensywnie, zeby Rondo nie dostal zadnego podania? No k**** jak, bo naprawde nie przychodzi mi nic do glowy.

 

Jedyny sposob w jaki James moze bronic Rondo to nie pozwalac mu na penetracje pod kosz, ewentualnie leciec do bloku w razie przechwytu Rondo. I na tym sie koncza jego mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommason, a myślisz, że skąd te jego asysty się biorą? Tak sobie z kapelusza bierze i ma? Bo mi się wydawało, że stąd, iż mija błyskawicznie obrońce, konieczna jest pomoc i ktoś zostaje zupełnie bez krycia, z czego zdobywa punkty. LeBron na Rondo ten problem eliminuje. LeBron jest jakieś 25 razy trudniejszy do minięcia niż Williams i Parker we dwóch, a nawet jak się da minąć, to może bez udzielania mu żadnej pomocy sięgnąć RR blokiem.

 

Problemy z kryciem Rondo przez LeBrona mogą być tylko dwa. Wysiłek w defensywie lidera i przełożenie tego na atak oraz krycie pozostałych graczy, zwłaszcza Allena przez Mo.

 

I LeBron jest szybszy od Rondo. Z racji wzrostu jest oczywiście mniej zwrotny, ale motorycznie go przebija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w poprzednim sezonie przed tradem do Raptors Spo rzucił z niezłym skutkiem Mariona na Chrisa Paula. Jestem tez w stanie postawić na szali cnotę Joli Rutowicz na to, że grał tez przeciwko Rondo

 

Jak Marion sobie radził, to ElBow też moze się tu sprawdzić.

 

Też uważam, że Pierce może odżyc w ataku, jak LBJ na nim nie bedzie siedział.

 

Gdyby pomysl się nie sprawdził, to Cavs mogą sobie ukręcić bata na własną d.. - renesans Piercea, foultrable ElBowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego foultrabol nie będzie

lebron jest najlepszym obrońca w histrorii jest tak szybki ze fauluje tylko kiedy chce

a po 4 faulu się tak skupia ze już broni bez fauli

zreszta:

w pierwszych 3 meczach miał zdaje się dwa faule a w 4 tym 4ry wiec do końca serii już mu nie bedą nic gwizdac.

W meczu 4 tym wyrobil normę na 6 meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego foultrabol nie będzie

lebron jest najlepszym obrońca w histrorii jest tak szybki ze fauluje tylko kiedy chce

a po 4 faulu się tak skupia ze już broni bez fauli

zreszta:

w pierwszych 3 meczach miał zdaje się dwa faule a w 4 tym 4ry wiec do końca serii już mu nie bedą nic gwizdac.

W meczu 4 tym wyrobil normę na 6 meczy

Do tej pory tak przeżywasz oklep który jako gówniarz bez doświadczenia z syfiastym supportem sprawiał regularnie pajacowi Hibachiemu i reszcie Twoich Wizz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie :-)

za każdym razem jak sędziowie go próbują przepchnac na sile dalej

przeszkadza Ci to?

Btw: support/coach hibacziego > support/coach lbj ?

Duży zły myster 30-8-8 potrzebuje sędziów żeby uratowali mu hca/twarz/tył?

Nigdy mi się nie znudzi

btw: ww mogą zmenic nazwę na lebrons. Może z nimi wtedy podpisze kontrakt. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs po pierwsze nie moga dawac Celtics szybko wyprowadzac pilke, musza wracac do obrony. Boston czesto po zbiorce jednym podaniem uruchamia fast break z czego ida czesto latwe punkty, musi sie to skonczyc. Druga sprawa to ktos musi siasc na Rondo, ktos inny niz Parker i go ograniczyc chociaz odrobine. Tylko tyle i az tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw: support/coach hibacziego > support/coach lbj ?

Support LBJ'a wtedy, kiedy grywał przeciwko Arenasowi i reszcie w PO ? Pavlovic, Gibson, Gooden, Jones, Snow, Hughes <<<< Butler. Jamison to kiep, ale w swoim prime rzucał o wiele lepiej i to wystarczyło, żeby był bardziej pożyteczny niż banda pionków z Cavs, którzy po sezonie 2007 (jedyny w którym usłyszała o nich liga) zostali przez ligę i fanów zapomniani. Z był wtedy całkiem niezły, ale Z to tylko Z. Potencjalnie groźny bo niby rozciąga obronę ale jak to wygląda w rzeczywistości każdy wie. Ethan Thomas, Haywood, Stevenson to niewiele lepiej niż wymienione pionki z Cavs, ale jednak lepiej. Błagam Cię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to jest Arenas ? na serio kto to jest, poczciwy koles, z fajnym blogiem, nie majacy pozycji a raczej grajacy na Wade-guard type pozycji ktory nic nie osiagnal i przepierdolil swoja kariere big time

lubie goscia ale Arenas jest mniej wiecej skonczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to jest Arenas ? na serio kto to jest, poczciwy koles, z fajnym blogiem, nie majacy pozycji a raczej grajacy na Wade-guard type pozycji ktory nic nie osiagnal i przepierdolil swoja kariere big time

lubie goscia ale Arenas jest mniej wiecej skonczony

Zatem zgodnie z tradycja wesze all NBA w przyszlym roku dla agenta zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim G5 Cavs - Celtics.

 

Brown ustawia przez chwilę Mo na Rajonie (od razu mamy serię punktów z gry 1 na 1), a wcześniej z Williamsa robi wiatrak Allen. W ataku nie zrekompensował połowy strat. Nie doceniałem roli trenera w NBA ani defensywy Nasha czy Fisha - przepraszam.

 

I LBJ znowu chcę mieć przegraną na własnym koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość, że połowa forum jest załamana, z paroma forumowymi wyjadaczami na czele, ale ja jestem uskrzydlony świetna gra Celtics.

 

Niech mi ktoś jeszcze wyskoczy z Titos Wadea w Miami to odeśle do serii Celtics - Cavs :wink:

zresztą Hawks z Magic wcale lepiej nie wypadli. joe Johnson powiedział właśnie by by swojemu maxymalnemu kontraktowi gdziekolwiek.

 

Mo all star Williams - przypomnę, że to Heat zagwarantowali mu ten kontrakt, jak Bucks musialo się o niego licytować z drużyną z Florydy. Teraz śmiało Riley może sobie wpisać w CV-ke niepozyskanie Mo jako sukces 8)

 

No i dziękujemy Ci ElBow za uruchomienie w tej serii w ataku wreszcie naszej Divy Piercea :D

 

Po cichu liczyłem na zwycięstwo Celtics na wyjeździe w tym meczu, ale nie w takim stylu. Ja rozumiem łokieć Jamesa, ale nie w takim stylu. drużyna, która ponoć miała być taka super- extra nie moze tak przegrywać. Odwołujecie sie do Bulls, a Bulls bez Jordana grali w 1994r. naprawdę jak równy z równym.

 

Titos :evil: :evil:

 

 

to nie jest żadna druzyna

 

to są TITOS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wielkim wrażniem, i mean wielkim, big time wrażeniem tablic i obręczy w q, że wytrzymały taki napór cegieł rzucanych w ich kierunku przez jamesa. respect, big up dla tablic i obręczy.

jak cavs przegrają tę serie, a wszystko na to wskazuje bo brown nasrał już tyle pod swoje krzesełko, że nogi nie dotykały podłogi, to danny ferry będzie jednym z największych przegranych gm w tej lidze (isiah is untouchable). big time player odejdzie a zostanie banda dziadków z wielkimi kontraktami, którzy mieli pomóc zatrzymać jamesa poprzez zdobycie tytułu a tymczasem przyczynią się do jego odejścia.

ale przede wszystkim to celtics grają świetny basket po obu stronach parkietu. lebron napotkał defensywe ala 2008 ze strony celtics i nie dźwiga. celtics wykorzystują do maximum wszystkie korzystne dla siebie matchupy - kg v.jamison, allen v. mo, pierce v.parker, rondo v. whoever.

 

brown się pogrązył w 4 kwarcie taktyą hack a perkins :D to jest chyba szczyt jego możliwości trenerskich.

nie chce skreśłać cavs, bo james może wyjebać w td garden jak w g3, ale celtics wyglądają naprawde dobrze i nie zapowiada się żeby przeszli obok mecz jak w g3. po cichu kg i allen rogrywają świetną serie, pierce zamula piłke ale na szczęście nie wpływa to ujemnie na atak. rondo gra jak stary. uwielbiam na niego patrzeć w tej serii.

 

szykuje się przepi****lenie ciekawy g6. i pytnie czy james przebije się przez ściane celtics? czy mike brown nauczy w 2 dni cavs grać trójkąty? jaki impact na gre celtics będzie miał brian scalabrini?

jak dla mnie odpowiedzi są oczywiste

1. nie

2.nie

3.żaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.