Skocz do zawartości

1st rnd: Celtics (4) vs Heat (5)


Luki

Jak sądzisz?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak sądzisz?

    • Celtics w 4
    • Celtics w 5
    • Celtics w 6
    • Celtics w 7
    • Miami w 4
      0
    • Miami w 5
      0
    • Miami w 6
    • Miami w 7


Rekomendowane odpowiedzi

ja uważam że było fajne zajście po prostu i naprawdę nie chce mi się tu rozkminiać, czy to był cheap shot czy expansive shot

 

nie będę też rozkminiał czy KG powinien napierdalać się z każdym z którym zaczyna trash talk - czepiacie się że tego nie robi i jest cipa

 

jakby to robił to byście powiedzieli że głupi bo osłabia zespół

 

więc ogólnie taki KG to ma przejebane ;)

 

 

tymczasem odmachnął się trochę jakiejś popierdółce i ogólnie fajna atmosferta PO a tu się wielka dyskusja zaczyna - naprawdę, nie ma o czym, załóżcie sobie nowy temat jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze widziałem? punch and run w wykonaniu KG po tym jak zasadził tubę Q-Richowi?

nie pierwszy i ostatni raz pewnie jak kogoś mniejszego bije a potem spierd... pizda jedna ;] mam nadzieję że w następnym meczu QRich zrobi to na co czekają wszyscy hejterzy KG czyli konkretna pizda pod okiem, szkoda tylko że KG to czarnuch i nic nie będzie widać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że było fajne zajście po prostu i naprawdę nie chce mi się tu rozkminiać, czy to był cheap shot czy expansive shot

 

nie będę też rozkminiał czy KG powinien napierdalać się z każdym z którym zaczyna trash talk - czepiacie się że tego nie robi i jest cipa

 

jakby to robił to byście powiedzieli że głupi bo osłabia zespół

 

więc ogólnie taki KG to ma przejebane ;)

 

 

tymczasem odmachnął się trochę jakiejś popierdółce i ogólnie fajna atmosferta PO a tu się wielka dyskusja zaczyna - naprawdę, nie ma o czym, załóżcie sobie nowy temat jakby co

Thaaaaaank you. W ogóle tęsknie za jakimś porządnym brawlem ;]

 

KG suspended, co oznacza wiele minut Baby Davisa, a to z kolei oznacza że Wade wjeżdża w pomalowane jak nasmarowany wazeliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu lubiłem KG i to bardzo. Gdy zobaczyłem jak zachowuję się w bostonie to straciłem do niego sympatię. W starciu z Q nie zachował się ładnie, ale nie przesadzajmy z tą nagonką. Przynajmniej coś się działo.

 

Ogólnie kibice Miami nie mają powodów do optymizmu. Pan B przeszedł obok meczu. Ja bym w przyszłym sezonie próbował się go trejdować, dopóki są jeszcze ludzie, którzy uważają, że chłopak ma talent:] Boston grając na pół gwizdka nie miał problemu z ograniem z Heat. Naprawdę ciężko będzie im ugrać cokolwiek w tej serii. Z drugiej strony Boston z taką grą nie ma co szukać w starciu z Cavs, czy Orlando,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG suspended, co oznacza wiele minut Baby Davisa, a to z kolei oznacza że Wade wjeżdża w pomalowane jak nasmarowany wazeliną.

Zaraz zaraz, czy tu wiekszosc ostatnio nie pisala, ze to wlasnie w KG mozna bylo wjezdzac jak w maslo?

 

 

Ogolnie atmosfera w tym temacie na razie nieciekawa. Po chyba najciekawszym meczu na Wschodzie, gdzie oba zespoly graly dobra obrone, czuc bylo swietna atmosfere PO i widzielismy ogolnie szybki basket bez napierdzielania za trzy wiekszosc z was woli pisac o zajsciu w ostatniej minucie...

 

KG powoli wraca do siebie. Co najwazniejsze biega i zbiera, bo nie robil tego prawie wogole w tym sezonie. Mimo to nie uwazam, zeby Boston byl oslabiony jego absencja w game 2. Big Baby i Shelden Williams - jesli wogole zagra - potrafia cos powalczyc w obronie. Baby tytanem defensywy nie jest, ale jest szybki na nogach i swietnie sie ustawia pod offensa w razie penetracji. A znienawidzony KG bedzie standardowo szczekal z lawki, czyli znow bedzie dla was ciekawie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle dymu wokół KG a wszystkiemu winna księżniczka Pirs. To jest dopiero żałosne zachowanie.

 

Ja jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi Miami grając przeciwko osłabionym Bostonem.

Zadanie jest proste - wyjść na pełnej k. Bronić tak jak w G1 i powinno być nieźle. Nawet Wade był wkurwiony po tej porażce więc myślę, że już takiej kichy w ataku nie odstawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 kwarcie wyłączyłem. Ciężko cokolwiek napisać. Pewnie zaraz ktoś wpadnie i powie, że Wade to nabijacz statsów w tej serii. Coś w tym jest na rzeczy. Tylko trzeba brać poprawkę na to, że gdy odgrywa piłkę a taki Dorell przerzuca kosz (wide open 3) a JO nie trafia rzutów, które trafiał ZAWSZE przez cały RS to ciężko wymagać od niego samych wjazdów mając obok siebie 3 obrońców. Najgorsze jest to, że C's nie bronili tak rewelacyjnie jak w G1. I nie grali magii w ataku. Big Pizza robił nam siekę w pomalowanym (te kilka bloków nie miało wpływu na niego) a dopełnieniem był wjazd Raya obok bezradnego Chalmersa. Kopia sytuacji z Vujacicem sprzed 2 lat.

 

Oczekiwania były większe. Chociaż tak na prawdę seria się jeszcze nie zaczęła. Na comeback z Finałów nie liczę ale chciałbym, żeby zagrali chociaż 1-2 mecze na swoim normalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na forum toczy się dyskusja czy Wade zostanie w Heat (i jeśli zostanie to: czy podpiszą Bosha albo Boozera, jeśli podpiszą to co z beasleyem ? zostaje i gra na 4 ? bosh/booz na 5 ? czy lepiej go wyjebać i wziąć jakiegoś defensywnego centra) i w jakim stopniu będzie na to miał wpływ beasley - bo teoretycznie gdyby rozegrał świetne playoffy to mogło by to być argumentem za. a gra jak widać

 

 

 

tak ogólnie to jeśli Glen Davis rzuca twojemu zespołowi 23 pkt to znaczy że coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma jeszcze wątpliwości co do przydatności Michałka Biyzlyj ?

Jesli juz szukac najslabszego punktu to patrzylbym w kierunku J'O a nie Beasa
No jak !!! Mial przeciez 5 blokow :lol:

 

 

To jeszcze nie jest tak dobry defens jak dwa lata temu, ale momentami sa przeblyski. No i powiedzmy sobie szczerze, od polowy trzeciej kwarty nie bylo juz takiej motywacji przy +30. Rondo po stealu zamiast asystowac zaczal odwalac swoje cyrkowe zagrania, ale jednak wszystko do konca pozostalo pod kontrola.

 

 

Ciekawe, czy Riversowi choc przez moment przejdzie przez mysl, zeby to Baby + Perkins wychodzili w S5. Raczej nie bo Garnett, bo zajebisty KG i wogole, ale ja bym chyba wzial to pod uwage. Baby jest niesamowicie szybki na nogach jak na swoja mase i swietnie uzupelnia sie na parkiecie z wolnym jak zolw Perkiem, jednak do tej pory przez caly sezon Big Baby musial grac z uciekajacym spod kosza 'Sheedem.

 

 

O Miami ciezko cokolwiek napisac. Celtics ewidentnie im nie leza. Nawet Wade na konferencjach jakis taki ospaly i bez animuszu. Wyglada jakby juz myslal, jakie wetki wezmie ze soba na ryby. Wade kompletnie nic nie penetrowal. Nic. A przeciez to jego najlepsza bron ofensywna. O reszcie nawet nie ma co pisac. Totalne dno ofensywne - jakby grali jakis mecz charytatywny o kupony na Big Maca.

 

P.S. Jakby matce Raya Allena zgolili wlosy i ja ubrali w Green Jersey chyba od razu nie zczail bym, ze to nie Ray :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.