Skocz do zawartości

1st rnd: Suns (3) vs Blazers (6)


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wierze że jesteś mądrzejszy od swojej klawiatury. ale chyba lepiej być ateistą

 

 

świetny mecz blazers

ostatnie 6min suns nie byli w stanie nawet pierdnąć

roy jest liderem tej drużyny, jego powrót nawet w nienajlepszej formie zrobił wielką różnice.

roy makes plays i w tym jest świetny i na to suns nie mają odpowiedzi i mieć nie będą.

nie ma co więcej pisać o meczu

batum na nashu na piątke

nawet switche w obronie z aldridgem wychodziły dobrze bo batum zostawał na amare, który nie miał wielkiej przewagi wzrostu nad batumem

publika na 5

k**** wszystko na 5

 

będzie 7 meczów w tej serii, tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam sily nawet na to, po prostu zacytuje:

 

sp6r=underrated on Sat Apr 24, 2010 6:15 pm

That was the worst flagrant I've seen since the one against Reggie Miller in game 7.

Pharmcat on Sat Apr 24, 2010 6:16 pm

that 'flagrant' is everything thats wrong with the nba

InFlames on Sat Apr 24, 2010 6:16 pm

Terrible flagrant call.

 

Banks2Pierce on Sat Apr 24, 2010 6:17 pm

Replay confirms that was the worst flagrant ever.

Jo Jo English on Sat Apr 24, 2010 6:17 pm]

That was a flagrant foul, but what Rondo did to Brad Miller last season wasn't?

 

Pretty ridiculous.

OzzyAZ on Sat Apr 24, 2010 6:17 pm

:lol: worst flagrant I've ever seen (srs)

jaymeister15 on Sat Apr 24, 2010 6:18 pm

after seeing the replay, that is actualyl one of the worst flagrant calls I have ever seen.

Superman5190 on Sat Apr 24, 2010 6:19 pm

That shouldn't even be a flagrant in the regular season...

Kerrsed on Sat Apr 24, 2010 6:20 pm

LOL, the only thing that brings fans of all teams in the NBA together is the Sight of the worst flagrant known to man.

 

NBA. where pathetic reffing happens.

ginobiliflops on Sat Apr 24, 2010 6:21 pm

Hard to win when it's 5 on 8 out their. Portland got so many calls the whole game. Flagrant on channing? Worst call I've ever seen. David stern is a cheating scumbag.

z jednej strony Suns fauluja przy najmniejszym kontakcie. z drugiej strony Amare jest ewidentnie pchniety pod samym koszem (nic nie ma), a pozniej obejmowany w pol (jump ball). bylo jeszcze pare kwiatkow, ale nie chce mi sie nawet wymieniac.

 

na dodatek Nash zagral najgorszy mecz sezonu, ale skoro sedziowanie sie do tego walnie przyczynilo to ciezko go tutaj obwiniac.

 

dobrze widziec pol-zdrowego Roya przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batalion przytoczyłeś wypowiedzi 5ciu mietków o tym jaki to był nieprawidłowo odgwizdany flagrant.

jakbym wszedł na jakieś forum blazers to pewnie też bym mógł ci przytoczyć długo nie szukając 5 wypowiedzi przeciwnych.

the point is to żaden argument, gówno warty. i może na twoich kolegach z klasy robi wrażenie że czytujesz zagraniczne fora.

flagrant moim zdaniem na wyrost ale suns nie przegrali przez flagranta, nie przegrali przez sędziów tylko przez to że w ostatnich 6,7 min 4kw nie robili nic, zupełnie nic. dawno nie widziałem w PO takiego słabego close outu w wyrównanym meczu. że the great stevie sobie na to pozwolił, nie wiarygodne.

tak samo pierdolisz z tym jump ballem.

po pierwsze to na tych c***owych streamach gówno widać jak nie ma powtórki w slow motion więc nie mów że był łapany w pół. bo sędzia jest 3m obok, a ty jesteś tam gdzie kamerzysta czyli c*** wie w którym rzędzie. no chyba że siedziałeś u fratella pod stołem to przepraszam.

jak suns wygrają it`s all suns, jak suns przegrywają to przez pogode, przez korki na ulicach i przez wszystko co nie jest związane z nimi.

blazers zagrali świetny mecz, po obu stronach parkietu. LMA zagrał świetny mecz, wyszedł przed szereg, ale to ze względu że suns mu na to pozwalali tą swoją pseudo defensywą.

na twoim miejscu bym się przygotował na więcej rozczarowań w trakcie tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batalion przytoczyłeś wypowiedzi 5ciu mietków o tym jaki to był nieprawidłowo odgwizdany flagrant.

jakbym wszedł na jakieś forum blazers to pewnie też bym mógł ci przytoczyć długo nie szukając 5 wypowiedzi przeciwnych.

the point is to żaden argument, gówno warty. i może na twoich kolegach z klasy robi wrażenie że czytujesz zagraniczne fora.

A za komuny to by dopiero był szpan, gdyby był oczywiście internet :)

 

Wielkie Gratki dla PTB, w wątku o SaS mówiłem że ciekawie by było gdyby 3 drużyny z dolnej połówki awansowały, ale sory jak Roy wrócił, no i żeby Blazy miały zawsze kogoś tak dysponowanego jak Aldridge, to moze być jakiś faktycznie historyczny play off gdzie wszystkie drużyny z dolnej połówki awansują, ja osobiście bym się z tym źle nie czuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w ogóle możliwee, że Roy juz wrócił? Z medycznego punktu widzenia? Nosz kurna, wydawało mi sie, że kazda operacja która w nazwie ma "arthroscopic" to powazna sprawa a on po tygodniu przerwy, na siłe bo na siłe, ale wraca i pomaga napedzic momentum tą trójką?

 

Bez jaj, nie to ze mi sie to nie podoba bo go uwielbiam, ale dziwne to to

 

Więcej po obejrzeniu meczu w lepszej jaosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości wszedłem w temat o meczu na realGM i już na pierwszej stronie ujrzałem takie rzeczy:

 

I'm a DIRK and also a Celtics fan, but the two flagrants called in this game were just ridiculous. Bayless simply prevented a breakaway layup by Jason Richardson and Channing Frye also prevented an easy score by Nicolas Batum. Both were attempting to go for the ball and not hurt anyone. The refs were just ridiculous on those calls.

Typical of some of these suns fans complaining and moaning with many different excuses about why they lost. The bayless flagrant was a bad call and same with the frye one

 

na pewno można by znaleźć tego więcej, ale mi się nie chce i nie bardzo widzę w tym sens, szczególnie że te dwa cytaty trafiają w sedno.

 

w tym meczu były dwa flagranty, oba bardzo dyskusyjne, ale oczywiście Bastillon narzeka tylko na jeden. był też technik dla blazers, flop Nasha (czemu o tym nikt nie mówi?!), czy chamskie zagranie Amare – uderzenie w kontuzjowany shoulder Batuma (fani blazers bardzo na to narzekają). można by tak długo ciągnąć, ale nie sądzę aby to zmieniło zdanie zaślepionych osób.

 

suns w sumie przegrali, bo Nash w tym meczu chciał uczynić lepszym piąty rząd trybun i postanowił im podawać. do tego to niespodziewane wejście Roy’a (ai, jak to możliwe? po takiej operacji, tak szybko?!) i dwa ważne rzuty w końcówce. brak zupełnie nieprzydatnego w G1-3 Fernandeza też swoje zrobił. no i wreszcie JRich w końcu ostygł. właściwie to tylko Amare grał dobrze (i Barbosa z ławki), a reszta suns zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no roznica miedzy tymi flagrantami byla taka, ze Richardson byl zlapany w powietrzu, a Bayless sie nawet nie wybil. poza tym ...

 

Channing Frye flagrant foul ?!

 

to tak jakby zagwizdali ofens Boykinsa na Shaqu, prosze was ludzie.

 

Nash najgorszy mecz kariery PO, no doubt. jego brak agresywnosci wiele Suns kosztowal, bo w pierwszej kwarcie dominowal, a pozniej juz nic nie atakowal ich defensywe. Amare najlepszy mecz jaki widzialem. JRich znowu barometrem wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem wczoraj meczu na żywo, ale jak rano zobaczyłem, że przybyło dużo postów w tym temacie, to wiedziałem, że Suns przegrali.

 

Nash źle, J-Rich źle, Frye c***owo po raz kolejny, Dudley nic nie trafia, ławka źle, Barbosa to chyba nawet gorszy retard niż JR Smith, zabrał piłkę Dragicowi, kozłował sobie w swoim stylu po 10-15 sekund i również w swoim stylu wskakiwał ludziom na głowy przy wejściach, żeby sędziowie przypadkiem nie mieli wątpliwości, czy nie było faulu w obronie. W związku z tym ławka zamiast zmienić oblicze meczu, przespacerowała sobie swoje minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy się dzieją w tej serii. Mamy tu artykuł jakiegoś pana z Portland, z grubsza niezła propaganda:

 

http://www.oregonlive.com/sports/oregon ... toude.html

 

Tu zdecydowanie najlepszy fragment:

 

By the way, it was Stoudemire who delivered the harshest physical blow to the recovering Roy on Saturday, knocking the Blazers guard down and blocking his shot on a drive to the basket.

 

Tiana Bardwell, Roy's fiancee and the mother of his two children, was in the Rose Garden for Game 4, holding her breath as Brandon was flattened. She said she saw Roy pummeled by Stoudemire and said, "I just kept saying, 'get up, get up, get up.'"

 

Ogólnie Amare jest dirty, bo bezczelnie blokował rzut Roya, który przecież wrócił po kontuzji i jego rzutów blokować nie wolno. Jeszcze romantyczny fragment z narzeczoną Roya wzmacniający dramaturgię wydarzenia, nice.

 

Tu też fajne:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali i to znów pewnie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że PTB grali bez Roya tym razem(a w Portland pewnie będzie grał).

 

Tym razem ładnie pomogła ławka- 57 pts to nielichy wynik, Dudley, Frye klasa.

 

Portland nie miało zbytnio czym odpowiedzieć i tym bardziej serię trzeba zakończyć już w 6 meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Roya niech lepiej nie liczą. Na jednej nodze nie da się dobrze grać. A w przerwie przeglądając boxscorka, spostrzegłem ciekawą rzecz. Roy 7 min gry i w tym czasie -9 PTB. I to była cała przewaga Suns po HT :wink:

Dudley i Frye w końcu się przełamali!

a dobrze, bo bez nich to nikomu nie szło trafianie trójek i wynik mógłby być inny..

 

Na razie widzimy, że albo sweep dla Suns albo close game dla Portland i to trochę niepokojące przed szykującym się pojedynkiem ze Spurs, gdzie właściwie każdy mecz może być na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.