Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2026/2027


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

muszę Tobie @allen oddać honor, miałeś świetne sources i absolutną rację

inna sprawa, żę imo ten deal jest totalnie bez sensu raczej dla obu stron, ale głównie dla Wolves, którzy oddają topowego wysokiego, a nie da się takiego ot tak znaleźć w chipsach

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Sofa w finale. Niech tylko dorzuca kogoś na skrzydło to warunek

Weźcie to proszę gdzieś zapiszcie, wrzućcie spowrotem jak już dostaną sweepa w 1st round od spurs lub thunder. 

Jokic odetchnął chyba z ulgą, że akurat ta drużyna z którą mega źle się matchupował została w to lato rozwalona. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

A czemu? Skoro s5 Hornets rok temu robiło plus 30 net rtg mając gorszych graczy niż teraz będzie miał to niby na czym opierasz te tezę?

Tam największy znak zapytania to zdrowie i nadal mają problem kto ma byc tam rozgrywającym z ławki  i nie wiem kiedy DiVincenzo może wrócić ale dysfunkcyjnośc po tym co pokazywał w zeszłym sezonie to raczej ostatnie o co bym sie martwił

Jest słaby w obronie, za miękki na grę w playoffach, inteligencja boiskowa poniżej średniej, typowy nabijacz statow na regulara. Mnie ten transfer cieszy, Hornets to jeden z moich teamów fun2watch,.a że odchodzi najmniej lubiany przez mnie starter z kosmiczna pensja to mnie bardzo cieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Stryder napisał(a):

Dla mnie Melo nie jest wygrywając graczem i przede wszystkim nie broni. Minesota miała size i świetna agresywna obronę teraz nie bedzie ani jednego ani drugiego. Jak dla mnie wypad w 1 rundzie playoffs za rok to max i Ant z prośbą o transfer.

Możesz mieć rację ze te swapy zwłaszcza gdzie tam sa najpierw z San Antonio moga nie byc az tak wartościowe to mi uciekło ale ja gdybym byl GM nie wziąłbym Melo za Reida nawet 1 za 1 bo nie trawie tego typu graczy.( jedyna rzecz dla mnie to gdyby bylo to pod dalsze dealowanie ale oddali tyle pisków ze nie ma opcji pewnie)

 

malo ktory pg broni

a Melo ma calkiem spoko size przez co nikt go jakos mega nie atakuje

plus jest calkiem sprytny w obronie i atletyczny

o to bym sie nie martwil

predzej o zdrowie i IQ w waznych momentach, w tym play inie jak walil trojke za trojka co ledwo wygrali z Miami to myslalem ze oszaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ely3 napisał(a):

Dużo zalezy czy to przypadek Currego który po 3-4 latach więcznych kontuzji kostek nagle ozdrowiał

Curry zmienił wtedy buty z Nike'a na Under Armoura. Być może to coś pomogło, być może nie.

54 minuty temu, nizina napisał(a):

Tak sofa, w konkursie na mebel roku

Razem obok Kontenera Heat. 

W dniu 23.06.2026 o 19:26, mac napisał(a):

oni juz sa kontenerem.

😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Idąc tym tokiem rozumowania to lamelo jest w top5 ;] 

jeśli patrzymy na sam regular, bo tak trzeba patrzeć przez pryzmat Melo to obaj z Jamalem byli blisko top5

tylko, że życie tak nie wygląda i tu kandydatura Castle'a ma jak najbardziej rację bytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marceli73 napisał(a):

Wlasciwie po tym trade mozna zaczac odliczanie kiedy Edwards poprosi o trade. To sie nie moze udac. 

 

raczej to jest wlasnie ruch dla Anta - zostan robimy cos wzmacniamy sie

i pewnie to przyklepal

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Idąc tym tokiem rozumowania to lamelo jest w top5 ;] 

Mitchellowi sie nalezy c*** do dupy za te playoffy i powinno tu byc jechane z nim do spodu @Denis Bad Boy Załęcki

to ze on z takimi dobrymi chlopakami dookola, z utalentowanymi 2ma lob threatami robil 3 asysty na mecz to jest pierdolony skandal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepis21 napisał(a):

Dalej będą próbować iść jakoś po Murphy'ego? 

2 minuty temu, Stryder napisał(a):

Oni chyba nie mają juz za bardzo co idąc za Murphyego.

Sotę w najlepszym razie w dealu stać na Camerona Johnsona, bo baryły muszą zmniejszyć salary i taki kontrakt DDV im na pewno pasuje w wymianie ;)

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jokic odetchnął chyba z ulgą, że akurat ta drużyna z którą mega źle się matchupował została w to lato rozwalona.

teraz trudniejsze zadanie - zachować swoją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.