Skocz do zawartości

Duet NBA - jaki?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś mieliśmy okazje oglądać duety takie jak MJ i Pippen, Kobe i Shaq. To se ne vrati. Dlatego proponuje luźny temat jaki duet chcielibyście teraz zobaczyc na parkiecie?

 

Ja mam kilka swoich przemyśleń, mianowicie:

 

Andre Iguodala & Trevor Ariza. Graja na podobnych pozycjach, oboje sa zajebistymi defensorami, myślę, że byłaby to przez wiele drużyn ściana nie do rozbicia. Ofensywnie również. Iggy to typowy lider, Ariza nieco w cieniu, dlatego uważam, że mógłby być z nich zajebisty duet.

 

Amare Stoudamire & Gerald Wallace. Nosz co jak co, ale pod koszem byliby nie do zatrzymania. Defensywnie bardziej Gerald a w ofensywie by się bardzo uzupełniali. I już sobie wyobrażam alley od Geralda dla Amare :roll: i rimwrecker :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy to typowy lider

Hmmmmmm

 

"It's leadership, or lack thereof. It's contagious where one guy's miserable and it's contagious throughout the team. Someone has to stand up and try and rally the troops, your teammates."

 

-- Sixers coach Eddie Jordan, taking veiled aim at Andre Iguodala after the Sixers' 126-105 home loss to Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Johnson & Dwyane Wade

 

To mógłby być jeden z najlepszych backcourtów ever. Długi, nieźle broniący. Sprawialiby mnóstwo mismatchów. Problemem byłaby niechęć Wade'a do ganiania za małymi PG.

 

W sumie jest to nawet możliwe pod względem finansowym. Dokooptować T-Maca, zatrzymać JO i możemy grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.