Skocz do zawartości

Martin McGrady Knicks


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie ze wiecie juz co zrobi James mimo ze on sam pewnie tego nie wie, bo decyzja bedzie miala wiele wspolnego z tym co zrobia Cavs w PO. wy wiecie, right.

IMO nie będzie mieć za wiele wspólnego, wręcz przeciwnie, jak zdobędzie mistrza to może poczuć, że spełnił misje w Cleveland i odejdzie. Ten zespół nie ma przyszłości, IMO powinni zawalczyć o Stata, w kwestii zatrzymania LeBrona byłby to dużo lepszy wybór. Mogliby go resignować i mieć PFa na przyszłość, Jamison już długo sobie tak nie pogra. Zauważcie, że jeśli chcą go zatrzymać, to do dyspozycji będą mieli tylko MLE + możliwość resignowania Shaqa, bo Z kończy kariere... W Nets ma szanse na lepszy support. Nie wie ktoś, jakie są najnowsze przewidywania w sprawie capu w 2010?

ktos przewiduje opcje ze wezmie player option ?

Możliwe. Pisałem o tym gdzieś. Pod względem finansowym byłaby to najlepsza decyzja.

 

Nieprawda!

 

Normalnie by tak bylo ale w 2011 wchodzi nowe porozumienie zbiorowe I wysoceprawdopodobne jest to ze obetnie ono przy nowym podziale zyskow (50:50?) Kontrakty maksymalne (bo zmniejsza sie podstawa naliczenia) jak I moze ulec o rok skrocenie okresow umow

 

Na razie liga twardo broni 45:55 I proponuje elementy sztywnego salary (nie przejdzie) I jedynym wyjsciem jest podpisac na starych zasadach czyli w 2010

 

Cavs oczywiscie moga dawac najwiecej ale pewne dodatkowe opcje w kontrakcie to lagadza ( nie wspomne o kontraktach reklamowych I premii za wybor miasta wskazanewgo wprost )

 

Ciekawa opcja robi sie Dallaas. Z SNT bo patrzec trzeba takze na ewentualne "odszkodowanie" cavs gdyby LBJ chcial opuscic

 

Napakowani talentem mavs to jedna z niewielu ekip mogaca sporo oddac a I tak nie stracic

 

Moje czucie

 

75% cavs

10 okolice NY

10 okolice LA

5 Mavs

 

Suns eee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns eee

no co Ty ? nie wierzysz? przecież to najlepsze rozwiązanie roku. LeBron idąc do Nasha poprawi wszystkie wskaźniki ,tak jak poprawili frye,jones,johnsonony,thomasy etc. Jak takiemu Shaqowi poszły wskaźniki w górę to LeBronowi wystrzelą!

Triple - double średnie na koniec polepszy rzut, zacznie już latać nie na obręczą ale nad tablicą . Nash go zrobi lepszym i razem zdobędą pierwszego misia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda!

 

Normalnie by tak bylo ale w 2011 wchodzi nowe porozumienie zbiorowe I wysoceprawdopodobne jest to ze obetnie ono przy nowym podziale zyskow (50:50?) Kontrakty maksymalne (bo zmniejsza sie podstawa naliczenia) jak I moze ulec o rok skrocenie okresow umow

 

Na razie liga twardo broni 45:55 I proponuje elementy sztywnego salary (nie przejdzie) I jedynym wyjsciem jest podpisac na starych zasadach czyli w 2010

 

Cavs oczywiscie moga dawac najwiecej ale pewne dodatkowe opcje w kontrakcie to lagadza ( nie wspomne o kontraktach reklamowych I premii za wybor miasta wskazanewgo wprost )

 

A właśnie, zapomniałem o tym całym zmniejszeniu salary w 2011. Dzięki temu także zawodnicy szykują sie na 2010, bo więdzą, że to ostatnia szansa, by podpisać ogromny kontrakt.

 

Czytałem, że w propozycji Sterna największy możliwy kontrakt wynosił... 60 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się dlaczego Nets są tacy nieudolni w tym roku. Są kompletnie bezradni w ataku i gubią się w końcówkach. Czasami brakuję jednego ogniwa. Do tego nowy właściciel, niedługo nowa hala. Z tego co czytałem to Prokhorov nie będzie się bawił - wyłoży tyle ile będzie trzeba do szybkiego zbudowania contendera. Poza tym zauważ, że napisałem Nets z Wallem - myślę, że to jest zupełnie inna bajka niż Harris. Pytanie czy uda im się wylosować 1 numerek...

 

Możesz mówić ile chcesz o 3 defensywie ligi - dla mnie frontcourt Green, Kristic są wgniatani w PO. Gasol, Duncan, Bynum, nawet Amar'e robiliby co chcieli z takimi obrońcami. Dodatkowo słabo zbierają. Na pewno nie można nazwać tego frontcourtem contendera.

Pisałeś, że Nets biją na głowę talentem Knicks, więc napisałem o ich faktycznym PG, a nie wyimaginowanym. Wall najprawdopodobniej nie trafi do Nets, więc na razie nie ma o czym gadać.

 

VeGi - do czego brakuje jednego ogniwa? Myślisz, że jedno ogniwo zrobi ekipę <10W contenderem? Nawet LeBron nie jest tego zdolny.

 

Nie pytałem czy jest to dla Ciebie frontcourt contendera, tylko w czym gorsza jest wymieniona przeze mnie trójka i co za tym idzie, co stoi na przeszkodzie, by zrobić z niej 3. defensywę ligi.

 

Z resztą Bosh powiedział, że chcę być 1 opcją. W sumie nie ma co się dziwić, jest jeszcze młody i nawet za te 5-6 lat wciąż będzie mógł być drugą opcją w jakimś contenderze. Zgranie 130 baniek, coś tam pogra w Toronto a o najwyższe cele będzie się bił po 30tce.

Mógłbyś znaleźć ten cytat, w którym Bosh tak mówi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall najprawdopodobniej nie trafi do Nets, więc na razie nie ma o czym gadać.

Jak to nie trafi maja z tego co wiem 22,5% szans ze jednak trafi...

 

Pozdro

po 1 nie 22.5 tylko 25%

po 2 jeśli dla ciebie 25% jest większe niż 75% to polecam przyłożyć się do matmy w szkole ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“It’s funny you say that, because I was thinking about it. I was just looking at what people say and it’s like, ‘Chris is going to go here and play with him or this, this and that.’ I’m like, ‘Wait a minute.’ I feel like I should be built around. And maybe that’s just my ego talking, but I feel that I’m a very good player in this league and I’m only going to get better. So … maybe we should be getting somebody [in Toronto].”

http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_/id/13095/bosh-im-the-kind-of-player-you-can-build-around

 

Przyjście LBJ do Nets może nie od razu zrobi z nich contendera ale nie będzie im do tego wiele brakowało. Skoro taki średni zawodnik jak Wade zrobił praktycznie sam +30W dla Miami to co może uczynić LBJ? I błagam, nie używaj tutaj argumentu B-Easyego, który grał tragicznie w tamtym sezonie.

 

Przyczepiłeś się do tej 3 defensywy w lidze. Skoro już taki szczegółowy jesteś to podaj mi dokładne dane, które wyraźnie wskazują na te 3 miejsce i pokaż pace jakim grają Thunder. Na mój stosunkowo prosty rozum wymieniam Cavs Boston Bobcats(można dołożyć jeszcze więcej zespołów oczywiście) przed nimi ale widocznie z jakichś magicznych cyferek wychodzi, że Thunder to 3 siła defensywna w lidze. Ciekawe rzeczy na prawdę. Jeśli już tak wychwalasz te magiczne trio w D to nie zapominaj, że grają tam jeszcze Thabo, Westbrook, sporo minut dostaję Harden i Collison.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“It’s funny you say that, because I was thinking about it. I was just looking at what people say and it’s like, ‘Chris is going to go here and play with him or this, this and that.’ I’m like, ‘Wait a minute.’ I feel like I should be built around. And maybe that’s just my ego talking, but I feel that I’m a very good player in this league and I’m only going to get better. So … maybe we should be getting somebody [in Toronto].”

Dzięki. Taką wypowiedź można traktować w miarę poważnie, jednak równie dobrze mógł tak powiedzieć, żeby choć trochę uspokoić szum wokół jego rzekomego odejścia. Jak będzie to się okaże.

 

Przyjście LBJ do Nets może nie od razu zrobi z nich contendera ale nie będzie im do tego wiele brakowało. Skoro taki średni zawodnik jak Wade zrobił praktycznie sam +30W dla Miami to co może uczynić LBJ? I błagam, nie używaj tutaj argumentu B-Easyego, który grał tragicznie w tamtym sezonie.

Nie musisz błagać. Brak takich tuzów jak Earl Barron, Mark Blount czy Ricky Davis, zdrowy Haslem, czy obecność Marion/JO sprawiają, że to nie była sprawka samego "średniego zawodnika Wade'a". Będąc kibicem Heat sam zresztą powinieneś lepiej to wiedzieć ode mnie. Nawet jeśli LBJ sam zrobiłby +30W, to Nets staliby się ekipą w okolicach 0.500, czyli contenderem, ale do awansu do PO.

 

Przyczepiłeś się do tej 3 defensywy w lidze. Skoro już taki szczegółowy jesteś to podaj mi dokładne dane, które wyraźnie wskazują na te 3 miejsce i pokaż pace jakim grają Thunder. Na mój stosunkowo prosty rozum wymieniam Cavs Boston Bobcats(można dołożyć jeszcze więcej zespołów oczywiście) przed nimi ale widocznie z jakichś magicznych cyferek wychodzi, że Thunder to 3 siła defensywna w lidze. Ciekawe rzeczy na prawdę. Jeśli już tak wychwalasz te magiczne trio w D to nie zapominaj, że grają tam jeszcze Thabo, Westbrook, sporo minut dostaję Harden i Collison.

To nie są żadne magiczne cyferki, tylko fakty. W tym sezonie Thunder mają 102,5 DRtg. Lepiej wypadają jedynie Celtics (101,5) oraz Lakers (101,9). Pace nie ma tu żadnego znaczenia, ale OKC mają 92,4. Nie zapominam o reszcie, szczególnie że sam już wspomniałem o Collisonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że T-Mac z miejsca zrobi jakieś 20-5-5, fajnie to wyglądało i jako, że zawsze go lubiłem, ciesze się, że trafił właśnie do Knicks. Tych paru nowych zawodników wniesie zapewne nową jakość, niestety 8 meczy straty do 8 miejsca na wschodzie to w tej chwili bardzo kiepskie położenie.

 

Sam T-Mac był strasznie powolny, nawet jak grał w Rockets na wykończeniu bez barku, kolana i na painkillerach ruszał się żwawiej, może mu przejdzie jak trochę odrdzewieje (ciekawe słowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.