Skocz do zawartości

Jamison w Cavs


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

*kily

 

czepiasz się sformułowań zamiast odpisać rzeczowo, podać jakiś kontrargument. chyba że takich nie ma,eee?

jamison dostaje w dupe od każdego PFa nie licząc lewisa bo z nim się nieźle matchupuje, ale z pozostałymi jest tragiczny bo ustępuje im pod względem fizycznym.

a dzisiaj to chora bieda.

 

a nie wydaje wam się że sposób gry lebrona + upośledzenie umysłowe browna daje taki efekt że przy lebronie nie ma możliwości istnienia drugi all-star? tzn każdy przykładowy all-star nie będzie już grał na takim poziomie po dojściu do lebrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha haaa ....

 

No drodzy państwo mieliśmy tu do czynienia z najgorszym debiutem ever :) Ależ przykaszanił ... Szczerze mówiąc poszedłem spać po trzech kwartach, więc nie do końca wiem jak to wyglądało w ostatniej, ale to co widziałem mi wystarczy ... Sama idea trade'u zła nie była, Jamison powinien do Cavs pasować, a że ściągnięty niewielkimi kosztami to tym bardziej nie ma co marudzić. Ani ten trade nie robi z Cavs dream team'u ani ich nie osłabia, popycha nieco do przodu tak to nazwijmy. Choć w świetle meczu z Bobkami to tak na prawdę cholera wie ... Jamison wydaje się być w miarę zwrotnym PF'em Tyrus nim tam wczoraj kręcił jak mu się podobało ...

 

Zobaczymy jak to będzie, póki co za pierwszy mecz Jamison jest na wielkim minusie. Jeśli znowu nie zjedzą go nerwy, to jest szansa że puści to w niepamięć i zacznie grać przyzwoicie, ale jeśli się okaże że psychika mu siada po takiej kaszance i presji, to Cavs będą w totalnej dupie ;) Swoją drogą straszny sadysta z Mike'a Browna ... Nie wierzę żeby nie zauważył że Antawn dostał czapę 5 razy i nie trafił 12 rzutów a mimo to trzymał go na parkiecie prawie 30 minut ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.... chociaz z drugiej strony patrzac:

 

Cavs przegrywaja z Bobcats.... again and again.

 

Czy jak jakas ekipa przegrywa wiekszosci meczow w sezonie z Bobcats nie oznacza przypadkiem, ze jest najlepsza ekipa w NBA i przyszlym mistrzem ? Patrz poprzednie sezony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że poczekam parę meczów ze skomentowaniem tego transferu, ale po tym co się dzisiaj działo... Man... Uważam że Jamison jest overrated jak cholera. Festiwal czap bobków na gościu. Po prostu nie istniał dzisiaj. A jak go nie zdążyli czapnąć to ceglił. Najlepsze są opinie, że "to jest kradzież jak z Gasolem". Otóż nie jest, co świetnie pokazała dzisiejsza noc. Bo jeśli Tyrus Thomas (tak, ten sam Tyrus :wink: ) wygląda przy tobie jak potwór i mając go przed sobą nie jesteś w stanie oddać jednego celnego rzutu przez 25 minut to już daje ci trochę do myślenia, a co gorsza jeżeli ten sam Tyrus robi ci rzeźnię na tablicy i nabija na tobie życiówkę w blokach. Jamison All Starem? Jamison difference makerem? Jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam

 

czemu Lo na to nie odpisałeś?

 

 

po 3 skoro się mówi, że Lebron sprawia, że inni grają lepiej, to rozumiem, że bez niego są na poziomie jak ten z serii z Magic, tak? czyli Cavs doszli do ECF dzięki Lebronowi, bo sprawił, że partnerzy grali lepiej. Co się stało w ECF? zapomniał, nie chciało mu się, whatver, na prawdę mnie to nie obchodzi. Prawda jest taka, że Magic dali radę ograniczyć te jego magiczne zdolności i Lebron nie dał rady czynić innych lepszymi tak jak to robił w RS :) więc jeśli pytasz co mógł zrobić to odp nr 2 brzmi tak: czynić innych lepszymi jak to robił wcześniej.

 

dlaczego mam odpisywać na każdą bajkę, którą ktoś opowie?

szczególnie że rozmawianie o czymś, czego nie ma ("czynienie innych lepszymi") jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym meczu wydawać takie osądy?

 

Że ten trade był sprawiedliwy, że Jamison jest overrated?

 

Tak samo, jak wcześniejsza fala postów "to jest sezon o drugie miejsce", czy "nie ma wątpliwości, kto zdobędzie MVP w tym sezonie" itp itd o sami wiecie kim?

 

Opanujcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym meczu wydawać takie osądy?

 

Że ten trade był sprawiedliwy, że Jamison jest overrated?

 

Tak samo, jak wcześniejsza fala postów "to jest sezon o drugie miejsce", czy "nie ma wątpliwości, kto zdobędzie MVP w tym sezonie" itp itd o sami wiecie kim?

 

Opanujcie sie.

+1

 

dlaczego mam odpisywać na każdą bajkę, którą ktoś opowie?

szczególnie że rozmawianie o czymś, czego nie ma ("czynienie innych lepszymi") jest bezcelowe.

Jeżeli uważasz, że Lebron nie czyni innych lepszymi to ok, fair enough.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mam odpisywać na każdą bajkę, którą ktoś opowie?

szczególnie że rozmawianie o czymś, czego nie ma ("czynienie innych lepszymi") jest bezcelowe.

Jeżeli uważasz, że Lebron nie czyni innych lepszymi to ok, fair enough.

nie istnieje coś takiego jak "czynienie innych lepszymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.... chociaz z drugiej strony patrzac:

 

Cavs przegrywaja z Bobcats.... again and again.

 

Czy jak jakas ekipa przegrywa wiekszosci meczow w sezonie z Bobcats nie oznacza przypadkiem, ze jest najlepsza ekipa w NBA i przyszlym mistrzem ? Patrz poprzednie sezony 8)

Tylko teraz moze sie to obrocic przeciwko nim bo Bobcats im nie leżą, a teraz Cavsi pradopodobnie trafia ich w 1 rundzie...moze byc niespodzianka jak Mavs-Warriors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamison jest ciapaty, widziałem to od dawna i dziś to tylko potwierdził. Jeżeli dziś zjadły go nerwy to co będzie w PO gdzie presja jest nieporównywalnie większa.

 

Imo cudem będzie jeśli w PO zrobi choć w jednym meczu 50% oddają więcej niż 10 rzutów. Gość gra straszną kratkę i zupełnie nie potrafi bornić(albo na razie jest taki roztargniony i nie rozumie team defense cavs).

 

Najśmieszniej będzie jesli sam zjebie im HCA. :wink:

 

BTW Wizards strasznie strugglują bez swoich największych gwiazd... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz moze sie to obrocic przeciwko nim bo Bobcats im nie leżą, a teraz Cavsi pradopodobnie trafia ich w 1 rundzie...moze byc niespodzianka jak Mavs-Warriors

Historia lubi sie powtarzać jak wiemy.

 

W 2007 Warriors mieli 3-1 przeciwko Mavs

teraz Bobcats mają 3-1 przeciwko Cavs :]

 

W obydwóch drużynach grał S-Jax, taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym meczu wydawać takie osądy?

 

Że ten trade był sprawiedliwy, że Jamison jest overrated?

 

Tak samo, jak wcześniejsza fala postów "to jest sezon o drugie miejsce", czy "nie ma wątpliwości, kto zdobędzie MVP w tym sezonie" itp itd o sami wiecie kim?

 

Opanujcie sie.

Zawsze uważałem Jamisona za overrated to raz. Nie powiedziałem także że to był sprawiedliwy trade - powiedziałem że nijak ma się to do pozyskania Gasola przez Lakers.

PS.

Jakby to był chociaż przeciętny mecz w jego wykonaniu to wstrzymałbym się z opinią jeszcze z pięć gier, ale wybacz. Facet grał przez ponad pół godziny czasu, mając na sobie niechcianego i wyśmiewanego Tyrusa lub defensywnego tytana Diawa. I nie trafił rzutu. Rozumiem nerwy, rozumiem stres, ale porównywanie tego dila do Gasol Trade i robienie z Jamisona brakującego elementu mistrzowskiej układanki Cavs jeszcze zanim wyszedł na parkiet to lekkie przegięcie. I co? Wyszedł na parkiet i trafił dwa wolne. Nie dyskredytuję Cavs jako jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek, ale tym faworytem byli już chwilę wcześniej. I to bez pakowania się w kontrakt Jamisona.

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem Jamisona za overrated to raz. Nie powiedziałem także że to był sprawiedliwy trade - powiedziałem że nijak ma się to do pozyskania Gasola przez Lakers.

PS.

Jakby to był chociaż przeciętny mecz w jego wykonaniu to wstrzymałbym się z opinią jeszcze z pięć gier, ale wybacz. Facet grał przez ponad pół godziny czasu, mając na sobie niechcianego i wyśmiewanego Tyrusa lub defensywnego tytana Diawa.

Jak masz zły dzień to nawet 48 minut gry nie pomoże wyjść ze slumpu. Jak tam pamiętam go z jednego meczu z Magic gdy na Rashardzie Lewisie zdobywał punkty jak chciał. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie istnieje coś takiego jak "czynienie innych lepszymi".

Oczywiscie nie w doslownym tego slowa znaczeniu. Podepre sie cytatem eksperta w tej dziedzinie:"Practise man? How can I make my teammates better by practise? How silly is that? " 8)

 

Ale na pewno wiesz, o co sie tutaj ogolnie rozchodzi.

 

Podepre to przykladem:

 

Czyz Tyson Chandler w NOH majac za podajacego Krzysztofa Pawła nie wygladal na lepszego niz jest w rzeczywistosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak widzac ze teammates Lebrona nie graja z nim lepiej niz bez niego woli powiedziec ze nie istnieje cos takiego niz istnieje ale nie w przypadku Lebrona 8)

To się nazywa hipokryzja Bastek. Sam przy okazji dyskusji o braku sukcesów Nasha mówiłeś, że to nie wina Stiwiego, że jego partnerzy to PO-pipki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden mecz.

Nowa drużyna, nowe otoczenie. Inny lider (nawiasem mówiąc ciekawe czy Bron też ma w szafce guna) :roll:

 

Jak Lewis stał się tak ważną postacią w Magic, to czemu Jamison nie miałby zostać taką w Cavs. Jak dla mnie jest to większe wzmocnienie dla LBJa niz swojego czasu Mo All Star Williams. Bardzo solidne wzmocnienie i wyciąganie tak daleko idących wniosków po jednym meczu jest błędne.

 

Nie miałbym jednak nic przeciwko temu by Bobcats dokopali Cavs w pierwszej rundzie. :evil:

Where amazing happens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.