Skocz do zawartości

Jamison w Cavs


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ruch. Jamison to może żadna rewelacja, ale też został pozyskany praktycznie za darmo. Cavs zyskali na talencie, ja się tylko zastanawiam, ile jeszcze zniesie ich obrona (najpierw Mo, potem Shaq, teraz Jamison) i czy znajdą się minuty dla Powe'a.

 

 

napiszcie, co LeBron zrobił źle

 

Opuścił głowę w game 6 ;]

 

 

Gasol może i był miękką eurocipą ( :shock: ), ale nie miał beznadziejnego kontraktu

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zanim wszyscy ten tread określą jako kradzież to wstrzymajmy się do powrotu Z, bo jeżeli nie będzie powrotu to może nawet nie być kradzież tylko strzał w kolano. A że Z wróci to nie jestem taki pewien, bo przed nim ostatnia walka o jako taki kontrak a w Cavs ścisk jak cholera i może zabraknąć minut.

I powiedzcie mi tylko bo nie moge tego rozkminić czy bez udziału Cavs, Wizz pozyskali by Thortona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF

 

po pierwsze po Lebronie jeżdżą głównie loverzy Lakers? ee, chyba trochę przesadzasz...

po 2 co mógł zrobić Lebron? Bast celnie wskazał - bronić np. Lewis zabijał Varejao jak sam zauważyłeś, a Bron dałby mu fizycznie radę, bo jest w każdym elemencie lepszy (szybszy, silniejszy, skoczniejszy itd) i to mogłoby zmienić serię, nie uważasz? rozgrywający i rzucający Hedo ponad głową Westa to też matchup który odbił się Cavs czkawką. Jego też nie mógł pokryć Bron? przecież to był jego naturalny matchup...

 

po 3 skoro się mówi, że Lebron sprawia, że inni grają lepiej, to rozumiem, że bez niego są na poziomie jak ten z serii z Magic, tak? czyli Cavs doszli do ECF dzięki Lebronowi, bo sprawił, że partnerzy grali lepiej. Co się stało w ECF? zapomniał, nie chciało mu się, whatver, na prawdę mnie to nie obchodzi. Prawda jest taka, że Magic dali radę ograniczyć te jego magiczne zdolności i Lebron nie dał rady czynić innych lepszymi tak jak to robił w RS :) więc jeśli pytasz co mógł zrobić to odp nr 2 brzmi tak: czynić innych lepszymi jak to robił wcześniej.

 

Generalnie zanim wszyscy ten tread określą jako kradzież to wstrzymajmy się do powrotu Z, bo jeżeli nie będzie powrotu to może nawet nie być kradzież tylko strzał w kolano. A że Z wróci to nie jestem taki pewien, bo przed nim ostatnia walka o jako taki kontrak a w Cavs ścisk jak cholera i może zabraknąć minut.

I powiedzcie mi tylko bo nie moge tego rozkminić czy bez udziału Cavs, Wizz pozyskali by Thortona?

wystarczy, że Ferry obiecał nową kasę dla Z i po sprawie.

Wizz potrzebowali Cavs tylko do tego, żeby łyknęli 2.5 mln Telfaira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF

 

po pierwsze po Lebronie jeżdżą głównie loverzy Lakers? ee, chyba trochę przesadzasz...

po 2 co mógł zrobić Lebron? Bast celnie wskazał - bronić np. Lewis zabijał Varejao jak sam zauważyłeś, a Bron dałby mu fizycznie radę, bo jest w każdym elemencie lepszy (szybszy, silniejszy, skoczniejszy itd) i to mogłoby zmienić serię,

ta, najlepiej niech LeBron kryje wszystkich pięciu zawodników, poza tym przecież jak on by krył Lewisa, to Ilgauskas Dwighta, a dla AV zostaje Hedo. rzeczywiście mądre rozwiązanie Pietras. no i niech jeszcze LeBron będzie trenerem i podejmuje decyzje co do tego, kto kogo kryje... bądźcie choć trochę poważni w tych swoich zarzutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF

 

po pierwsze po Lebronie jeżdżą głównie loverzy Lakers? ee, chyba trochę przesadzasz...

po 2 co mógł zrobić Lebron? Bast celnie wskazał - bronić np. Lewis zabijał Varejao jak sam zauważyłeś, a Bron dałby mu fizycznie radę, bo jest w każdym elemencie lepszy (szybszy, silniejszy, skoczniejszy itd) i to mogłoby zmienić serię,

ta, najlepiej niech LeBron kryje wszystkich pięciu zawodników, poza tym przecież jak on by krył Lewisa, to Ilgauskas Dwighta, a dla AV zostaje Hedo. rzeczywiście mądre rozwiązanie Pietras. no i niech jeszcze LeBron będzie trenerem i podejmuje decyzje co do tego, kto kogo kryje... bądźcie choć trochę poważni w tych swoich zarzutach.

a jakby krył Hedo to pewnie Big Z musiałby kryć Van Gundiego, tak?

i mi każesz być poważnym? :)

 

a co do Lewisa to rozumiem, że ani Pavlovic ani Gibson nie wchodzili z ławki i Cavs nie mogli zagrać np. Mo-West-Pavlovic-Bron-Z/Varejao, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym znowu wchodzić w ten trade Gasol, bo to nie ma najmnieszego sensu. Ale mówimy o wymianie 33 latka z beznadziejnym kontraktem. Gasol może i był miękką eurocipą ( :shock: ), ale nie miał beznadziejnego kontraktu, barku w bandażach i 33 lat.... Cena adekwatna do jakości. Wizz nigdzie nie idą, są w dupie, a taka oferta za Jamisona może się nie pojawić, a płacić podatki w loteryjnej drużynie.

 

 

Powiedz , mi dobry człowieku , jak inaczej spuścić taki kontrakt ? Wizzards mogli brać co dawali albo płacić Jamisonowi te 30mln przez 2 następne lata i dalej być w loterii.

ok, zaraz ci powiem jak tylko ty powiesz mi jak inaczej spuścić taki kontrakt ? Grizzlies mogli brać co dawali albo płacić Gasolowi te 45mln przez ok 3 następne lata i dalej być w loterii.

 

Ciekawa rozmowa. Teraz będziemy się przebijać przez "powiem jak Ty mi powiesz pierwszy " ??

Gasol może i był miękką eurocipą ( :shock: ), ale nie miał beznadziejnego kontraktu

 

 

:mrgreen:

To nie ja nazwałem go eurocipą pierwszy.

 

Pau Gasol nie był wtedy top3 wysokich tylko miękkim eurosem, cipą która nie umie wygrać nawet meczu w PO

 

statystycznie gasol nie wygladal mniej wiecej tak samo jak jamison i byl zaledwie 3 lata mlodszy od jamisona! do tego mial za soba taka sama ilosc wystepow w ASG!

 

jeszcze jakies pytania?

Ja mam jedno. Jak wyliczyłeś te 3 lata ?

Antawn Cortez Jamison (ur. 12 czerwca 1976 w Shreveport)

Pau Gasol Sáez (ur. 6 lipca 1980 w Barcelonie)

Nawet teraz są ponad 4 lata różnicy.

 

W momencie trade`u Gasol ma 26 lat i jest tuż przed jego prime. Jamison ma teraz 34 lata i jest tuż po swoim prime. Gasol miał perspektywy przed sobą, Jamison może tylko utrzymać ten poziom i się nie łamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie trade`u Gasol ma 26 lat i jest tuż przed jego prime. Jamison ma teraz 34 lata i jest tuż po swoim prime. Gasol miał perspektywy przed sobą, Jamison może tylko utrzymać ten poziom i się nie łamać.

Hmmm nie wiedziałem, że mieliśmy Gasola w sezonie 2006 :)

Jakby tak było to moglibysmy mieć nową dynastie i to na wiecej niz 3peat :P

 

Strasznie dużo błędów w tym temacie, przeczyśćcie swoje posty, powaznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chciałbym znowu wchodzić w ten trade Gasol, bo to nie ma najmnieszego sensu. Ale mówimy o wymianie 33 latka z beznadziejnym kontraktem. Gasol może i był miękką eurocipą ( :shock: ), ale nie miał beznadziejnego kontraktu, barku w bandażach i 33 lat.... Cena adekwatna do jakości. Wizz nigdzie nie idą, są w dupie, a taka oferta za Jamisona może się nie pojawić, a płacić podatki w loteryjnej drużynie.

 

 

Powiedz , mi dobry człowieku , jak inaczej spuścić taki kontrakt ? Wizzards mogli brać co dawali albo płacić Jamisonowi te 30mln przez 2 następne lata i dalej być w loterii.

ok, zaraz ci powiem jak tylko ty powiesz mi jak inaczej spuścić taki kontrakt ? Grizzlies mogli brać co dawali albo płacić Gasolowi te 45mln przez ok 3 następne lata i dalej być w loterii.

 

Ciekawa rozmowa. Teraz będziemy się przebijać przez "powiem jak Ty mi powiesz pierwszy " ??

Nie będziemy. Nawet nie zauważyłeś, że Twoje zdanie idealnie pasuje także do Gasola, a to mówisz wszystko. EOT

 

Co do cytatu Jendrasa, to raczej chodzi o ten cięższy i dłuższy kontrakt (w sumie jakieś drobne 22 mln) Gasola, który Ty nazwałeś "nie beznadziejnym" w kontekście kontraktu Jamisona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i mi każesz być poważnym? :)

tak, bo tworzysz bzdurny zarzut poprzez obarczanie LeBrona za coś, czemu nie jest winien - czyli ustawienie defensywne cavs.

czyli Twoim zdaniem nie mógłby kryć ani Hedo (full time) ani Lewisa (part time)?

tylko się upewniam co do swoich bzdur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 skoro się mówi, że Lebron sprawia, że inni grają lepiej, to rozumiem, że bez niego są na poziomie jak ten z serii z Magic, tak? czyli Cavs doszli do ECF dzięki Lebronowi, bo sprawił, że partnerzy grali lepiej. Co się stało w ECF? zapomniał, nie chciało mu się, whatver, na prawdę mnie to nie obchodzi. Prawda jest taka, że Magic dali radę ograniczyć te jego magiczne zdolności i Lebron nie dał rady czynić innych lepszymi tak jak to robił w RS :) więc jeśli pytasz co mógł zrobić to odp nr 2 brzmi tak: czynić innych lepszymi jak to robił wcześniej.

1.Lebron nie sprawia ze inni graja lepiej, jesli juz to w druga strone predzej.

2.zarzut jest taki, ze Lebron strasznie ballhogowal w tamtych meczach i czesto bylo tak ze oddawal pilke gdy byl koniec zegara do pilnowanego partnera ktory juz nic nie mogl zrobic.

 

sam fakt ze partnerzy zle grali nic nie znaczy... ale Lebron swoim ballhogowaniem bezposrednio sie do tego przyczynil.

 

nie pamietacie jak wszyscy narzekali ze Cavs graja LeIso caly mecz ?

 

a co do prime'u, to też dyskusyjna sprawa, biorąc pod uwagę, że Pau uchodził wtedy w sumie za dość kontuzjogennego gracza

bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i mi każesz być poważnym? :)

tak, bo tworzysz bzdurny zarzut poprzez obarczanie LeBrona za coś, czemu nie jest winien - czyli ustawienie defensywne cavs.

czyli Twoim zdaniem nie mógłby kryć ani Hedo (full time) ani Lewisa (part time)?

 

nie od niego to zależało! nie możesz więc zarzucać mu, że tego nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,

nie? to LeBron, a nie trenerzy cavs, decydował o ustawieniu w obronie? ciekawe.

 

a Alstonowi jeden mecz się udał, szkoda tylko że nie wspomnisz o innych (tak jakby jeden mecz w PO był clutchowy, a inne nie). szkoda też że piszesz, iż DF nie wie kogo krył James, podczas gdy sam tyle razy jako argument za złą obroną LJ przywoływałeś tą akcję z Pietrusem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz możesz połączyć wartości z obu stron wymian i porównać stosunki tych 2 wymian.

0 / [talent Jamisona] = 0

[talent Marca] / [talent Pau] > 0 ZAWSZE, może być dowolnie małe, ale jest zawsze większe od zera, zawsze!

Lekkie nadużycie Pietras. Tutaj piszesz zero, ale jeszcze wcześniej napisałeś: .., tylko ten 30 numer w drafcie. ..."

 

Widzę posty już 3 fanów LBJ (sorry DF, że o Tobie zapomniałem ;) ) i nadal, żaden nie napisał tak mocnych słów jak padły już nt. Bryanta. W takim razie inne pytanie - czego LBJ potrzebuje do wygrania mistrzostwa oprócz dobrego supportu, który już ma.

 

No ale dlaczego mieliby tak pisać, jeśli tak nie uważają? I całkiem słusznie, co napisał zresztą lorak. Ja wiem, że kibice Lakers są ze swoim składem i możliwościami bardzo pewni siebie (by nie rozwijać zbędnych późniejszych dyskusji, nie neguję tego) i ewentualne zwycięstwo ligi smakowałoby lepiej, gdyby fani Cavs przyznali duże wzmocnienie swojej drużyny, ale PI3TR45, nic na siłę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,

nie? to LeBron, a nie trenerzy cavs, decydował o ustawieniu w obronie? ciekawe.

 

a Alstonowi jeden mecz się udał, szkoda tylko że nie wspomnisz o innych (tak jakby jeden mecz w PO był clutchowy, a inne nie). szkoda też że piszesz, iż DF nie wie kogo krył James, podczas gdy sam tyle razy jako argument za złą obroną LJ przywoływałeś tą akcję z Pietrusem...

szkoda tez ze wczesniej przyznawales, nawet na zywo, ze obrona Lebrona byla slaba i zarzuty sa sluszne, a teraz go bronisz. problemy z pamiecia ?

 

akcja z pietrusem byla classic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.