Skocz do zawartości

Jamison w Cavs


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest sposób , żeby skłonić swojego franchisa playera do pozostania w mieście. Nawet jak nie wygrają misia w tym roku, Lebron nie odejdzie bo nigdzie nie będzie miał większych możliwości , żeby z buta walczyć o tytuł. Lebron to nie Melo, zależy mu na wynikach. Nie odejdzie jeżeli nie będzie miał zagwarantowanego o wiele lepszego składu. A nie będzie. Tak wiec 2010 off-season saga, episode: James możemy uznać za zakończony.

 

Ja to widzę nieco inaczej. Zakładając przedłużenie Shaqa (w przeciwnym wypadku powstaje dziura pod koszem), Cavs idą na PO 2011 ze S5, w której oglądamy C 39 lat, PF 35 lat oraz SG 36 lat. Cavs będzie więc czekała poważna przebudowa i wymiana 3 graczy z SL. Jeśli więc LBJ będzie miał możliwość przejścia do ekipy, gdzie będą fundamenty pod stworzenie drużyny na lata, powinien się przynajmniej bardzo poważnie zastanowić.

Jeśli potwierdzi się, że Salmons odchodzi z Bulls, to Rose, Kirk, Deng i Noah, to moim zdaniem więcej niż dziadki z Cavs.

Jeśli Knicks będą mogli podpisać 2 graczy za max, to Bosh, Gallo, Chandler i może T-Mac również wyglądają lepiej od domu starców i absolutnej niepewności w perspektywie kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś przyfarci na takich drużynach jak Wiz teraz co to chcą wyczyścić cały skład, ale i tak słowa uznania dla Danego, bo w końcu ktoś musi zrobić jakiś ruch żeby coś wyszło, nie tylko o szczęście tu się rozchodzi.

 

ps. Co do telfera to wiele może z niego być, jak by mu w głowę ktoś przywalił, w lesie to sporo zwierzyny by się pewnie najadło, to już jedna opcja ;) a tak serio to skoro się przez tyle klubów przewinął to wątpliwe żeby się nikt na nim nie poznał do tego stopnia, talent talentem ale jak ktoś jest głupi to i tak nic z tego nie wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ogólnie bardzo ciekawy temat i tak spytam - dlaczego? obie strony (tzn. kluby biorące udział w wymianie) mają z tego korzyści, a do tego my jako kibice również, bo dzięki temu silne drużyny stają się jeszcze nieco mocniejsze, a więc poziom rywalizacji jest większy.

jaka korzysc z tego maja kibice? kibice maja korzysc, gdy wyrownuje sie stawka i jest wiecej dobrych druzyn. tutaj przepasc pomiedzy najlepszymi a slabszymi wzrasta.

 

druzyna z najlepszym bilansem w lidze, dostaje za free (bo Z wraca zaraz) jamisona i telfaira.

 

o jakim poziomie rywalizacji ty piszesz? ze teraz zamiast +10, cavs beda wygrywac srednio +15?

 

rozumiem wlodarzy washingtonu ale oni bezposrednio czerpia juz korzysc z samego transferu, bo oszczedzaja. oddajac Z dochodzi do sytuacji, w ktorej nie ma sensu to wszystko, bo wychodzi na to, ze wizards nic oprocz oszczednosci nie zyskali. po stronie wiz masz 0 graczy a po stronie cavs 3.

 

juz wczesniej "powracali" tacy gracze jak brent barry czy kurt thomas(?). imo powinien byc zapis, mowiacy o tym, iz zawodnik nie powinien moc wracac, do klubu, ktory go wydal, bo doprowadza sie do takich sytuacji jak ta z Z i cavs. zreszta nie tylko ja widzialem tu problem.

 

salary i inne badziewia mialy sluzyc wyrownywaniu szans w tej lidze na mistrzostwo. tymczasem dzieje sie tak, ze salary sluzy biednym utrzymywaniu sie na poziomie wyplacalnosci a bogaci... sie wzbogacaja.

 

no i dochodzi do tego aspekt moralny. phil (czy mitch) pytany byl kiedys o to i powiedzial, ze taka praktyka nie jest fair i nie zamierza w ten sposob dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Wszystko zweryfikuje boisko, bo jak w tym sezonie kilka razy widziałem Jamisona to nie wyglądał najlepiej. Doszło do sytuacji gdzie C's mają na PFie 5 graczy, których określę jednym słowem- przeciętność. Oni mają walczyć z Garnettem i Gasolem? oO

 

Na Ryśka i J-smoova to moze starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętność ? Mając tak potężną rotację, tyle możliwości , wyłączenie Garnetta i Gasola to tylko kwestia mocniejszego pogłówkowania. 5 na 1 tak to wygląda. Ten się nie sprawdza - dawać następnego. 48 min ciągłej presji. Być może 5 przeciętniaków w obronie może więcej zdziałać niż DPOTY. Cavs nie mieli jak iść na jakość poszli na ilość. Czy to się sprawdzi, to dopiero się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodzieje! :mrgreen:

 

PS.

Czepiam się, a Gooden ma automatyczny buyout.

 

Ferry odwalił kawał dobrej roboty. Nie wiem czy ten Hickson jest tak zajebisty, że kilka klubów go chciało, ale Jamison + Telfair za 30 pick i Big Z z możliwym wykupem. Mega robota.

widzę, że nadal nie możesz przeboleć, że nie miałeś pojęcia o kulisach wymiany Gasola...

i po raz kolejny nie miałeś racji - Gooden wylądował jednak w Clippers, bo dokładnie w takim kontekście to pisałem.

 

Przykre są tylko posty takich osób jak Luki i Mal, które albo chwalą Ferrego, albo piszą że boisko zweryfikuje trade, gdzie przy wymianie Gasola był tylo 1 głos - kradzież.

No ale to tylko pokazuje, że jeśli chcesz być tru haterem Lakers musisz być hipokrytą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to ogólnie bardzo ciekawy temat i tak spytam - dlaczego? obie strony (tzn. kluby biorące udział w wymianie) mają z tego korzyści, a do tego my jako kibice również, bo dzięki temu silne drużyny stają się jeszcze nieco mocniejsze, a więc poziom rywalizacji jest większy.

jaka korzysc z tego maja kibice? kibice maja korzysc, gdy wyrownuje sie stawka i jest wiecej dobrych druzyn. tutaj przepasc pomiedzy najlepszymi a slabszymi wzrasta.

ale słabsi i tak nigdy się nie liczą w walce o tytuł. a czym ty się bardziej pasjonujesz - spotkaniami w regular, czy seriami w PO? bo właśnie dzięki czemuś takiemu playoffowe drużyny stają się mocniejsze. a o to przecież chodzi... to nikomu nie szkodzi, ani lidze, ani kibicom.

 

 

o jakim poziomie rywalizacji ty piszesz? ze teraz zamiast +10, cavs beda wygrywac srednio +15?

o takim, że jeśli dojdzie do finału lakers - cavs, to nie będzie sweepu ze średnią przewagą lakers wynoszącą +20 pts na mecz.

 

dokladnie. z reguly dream teamy sie nie sprawdzaly i w tym wypatruje naszej nadziei

 

haha, badboys, nie żartuj sobie! jaki dream team?! chyba nie nazywasz tak cavs?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o jakim poziomie rywalizacji ty piszesz? ze teraz zamiast +10, cavs beda wygrywac srednio +15?

o takim, że jeśli dojdzie do finału lakers - cavs, to nie będzie sweepu ze średnią przewagą lakers wynoszącą +20 pts na mecz.

przecież Lakersi nie byli przeciwnikami dla Twojego bożka Lebrona :)

 

Ja bym chciał teraz przeczytać z ust fanów Cavs (wystarczy mi: Lorak, Kily, Lucc, hieronim, maredbor czy jeszcze jakiś inny redaktor cavs.e-nba.pl) analogiczne słowa do tych Vanowych - że jak teraz Lebron nie ugra mistrzostwa, to będzie to przede wszystkim jego wina.

 

Który z was ma jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o jakim poziomie rywalizacji ty piszesz? ze teraz zamiast +10, cavs beda wygrywac srednio +15?

o takim, że jeśli dojdzie do finału lakers - cavs, to nie będzie sweepu ze średnią przewagą lakers wynoszącą +20 pts na mecz.

przecież Lakersi nie byli przeciwnikami dla Twojego bożka Lebrona :)

?

 

Ja bym chciał teraz przeczytać z ust fanów Cavs (wystarczy mi: Lorak, Kily, Lucc, hieronim, maredbor czy jeszcze jakiś inny redaktor cavs.e-nba.pl) analogiczne słowa do tych Vanowych - że jak teraz Lebron nie ugra mistrzostwa, to będzie to przede wszystkim jego wina.

 

a dlaczego mam tak mówić? w przeciwieństwie do Vana nie uważam, że posiadam moc przewidywania przyszłości (więc jeśli coś się zdarzy, to już za wczasu nie wiem z czyjej winy) i przede wszystkim zdaję sobie sprawę, że to gra zespołowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jak wpadnie i co jebnie to tylko mozna pod stolik wejść...

Fajnie, że uważasz Jamisona za podobne wzmocnienie jakim był Gasol. Naprawdę fajnie masz na chacie :)

Po drugie od kiedy w PO rotuje się 12 zawodnikami? Do dziś myślałem, że w POs liczy się solidność i ciągłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

zajrzyj do podpisu Bastka skoro już sam nie pamiętasz co pisałeś :)

 

a dlaczego mam tak mówić? w przeciwieństwie do Vana nie uważam, że posiadam moc przewidywania przyszłości (więc jeśli coś się zdarzy, to już za wczasu nie wiem z czyjej winy) i przede wszystkim zdaję sobie sprawę, że to gra zespołowa.

może dlatego, że wreszcie (chociaż imo miał już wcześniej) ma wszystko, żeby zdobyć mistrzostwo.

Nadal czekam.

 

Ten jak wpadnie i co jebnie to tylko mozna pod stolik wejść...

Fajnie, że uważasz Jamisona za podobne wzmocnienie jakim był Gasol. Naprawdę fajnie masz na chacie :)

Po drugie od kiedy w PO rotuje się 12 zawodnikami? Do dziś myślałem, że w POs liczy się solidność i ciągłość.

śmieszne jest jak taki łepek jak ty każe innym czytać uważniej podczas gdy nie rozumie czytanego textu :mrgreen:

no i czekam na cytat gdzie napisałem, że Jamison to podobne wzmocnienie co Gasol oraz, że w PO rotuje się 12 zawodnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rotowania, pokaż mi gdzie napisałem, że Ty to napisałeś :roll:

Odniosłem się do stwierdzenia Mal'a i przytaknięcia bb2. Bo jeśli pod koszem rotuje się 6 zawodmnikami na Pf + Shaq + 3 z s5 + co najmniej dwóch niskich z ławki= 12 zawodników. Raczej niespotykana praktyka w PO gdzie rotacja ogranicza się do 8 graczy najczęściej.

 

Przykre są tylko posty takich osób jak Luki i Mal, które albo chwalą Ferrego, albo piszą że boisko zweryfikuje trade, gdzie przy wymianie Gasola był tylo 1 głos - kradzież.

Nigdzie nie chwaliłem Ferrego to raz. Dwa, uważam, że Cavs tym dilem się pogrążyli na ten rok i na kilka następnych. Trzy, zawsze będę uważał, że Lakers w tamtym momencie dostali top3 wysokich, czyli właściwie misia za krowie placki i mało mnie obchodzi, że dziś można stwierdzić, że dla obydwu drużyn deal był równie pożyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

zajrzyj do podpisu Bastka skoro już sam nie pamiętasz co pisałeś :)

pamiętam, ale widzę że poza Chytrym to forumowicze mają problem ze zrozumieniem ironii - bo to była parafraza słów Vana... że Bastillon, potrzebujący miliona emotikonów tego nie zrozumiał, to nic dziwnego, ale ty Pietras?!

 

 

badboys,

tak, lakers byli i są faworytem. po prostu ich wyniki są zaniżone (nie mówię tylko W-L, ale też o eff dif) z powodu braku Gasola na początku. w pełnym składzie są numerem jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak bedzie wygladac od pierwszego meczu gra Cavs z Jamisonem w skladzie. Teoretycznie wniesie do zespolu cos czego ten team nie mial, czyli czworke z 3pt range, ale trzeba to zobaczyc na oczy najpierw, zanim oceni sie czy cos z tego bedzie czy nie. Szkoda, ze Phoenix powiedzieli "NIE" Cavs, tak czulem ze wszystko zalezy od Suns czy beda chcieli wytrejdowac Amare czy tez nie, postanowili poczekac. Cleveland z kolei bedac pewni, ze nic z tego trejdu nie bedzie, postanowili pociagnac za inne sznurki i takim sposobem mamy Jamisona za praktycznie 1st round pick, bo BigZ raczej wroci po buyoutcie.

 

Jakies info czy Jamison dzis zagra przeciwko Denver?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, ale widzę że poza Chytrym to forumowicze mają problem ze zrozumieniem ironii - bo to była parafraza słów Vana... że Bastillon, potrzebujący miliona emotikonów tego nie zrozumiał, to nic dziwnego, ale ty Pietras?!

widzisz, mógłbym napisać dokładnie to samo, słowo w słowo :wink:

ja przynajmniej dałem uśmiechniętą emotkę na końcu a i tak nie wyczaiłeś =] jeszcze zrozumiałbym Basta, który potrzebuje miliona emotów, ale Ty Lo? :wink:

 

Co do rotowania, pokaż mi gdzie napisałem, że Ty to napisałeś :roll:

Odniosłem się do stwierdzenia Mal'a i przytaknięcia bb2. Bo jeśli pod koszem rotuje się 6 zawodmnikami na Pf + Shaq + 3 z s5 + co najmniej dwóch niskich z ławki= 12 zawodników. Raczej niespotykana praktyka w PO gdzie rotacja ogranicza się do 8 graczy najczęściej.

post był od początku skierowany do mnie, a w żadnej jego części nie zaznaczyłeś zmiany adresata czy nawet tematu nowym akapitem. Masz nauczkę, żeby zaznaczać przeskoki w temacie.

 

Przykre są tylko posty takich osób jak Luki i Mal, które albo chwalą Ferrego, albo piszą że boisko zweryfikuje trade, gdzie przy wymianie Gasola był tylo 1 głos - kradzież.

Nigdzie nie chwaliłem Ferrego to raz. Dwa, uważam, że Cavs tym dilem się pogrążyli na ten rok i na kilka następnych. Trzy, zawsze będę uważał, że Lakers w tamtym momencie dostali top3 wysokich, czyli właściwie misia za krowie placki i mało mnie obchodzi, że dziś można stwierdzić, że dla obydwu drużyn deal był równie pożyteczny.

Dlatego napisałem coś ALBO coś, gdzie pierwsze coś odnosiło się do Mala, a drugie coś do ciebie.

dwa, Cavs się tym dealem pogrążyli? dostali borderline All Stara nie tracąc NIKOGO (zakładając, że Z wróci), kompletnie nikogo, tylko ten 30 numer w drafcie. Jakim cudem mogą się osłabić? w najgorszym razie mogę zbenchować Jamisona i być drużyną jak przed wymianą, więc mogą być tylko lepsi...

trzy, wybierasz sobie fakty jaki ci pasują - Pau Gasol nie był wtedy top3 wysokich tylko miękkim eurosem, cipą która nie umie wygrać nawet meczu w PO, Marc był prospektem, Critt był mniejszym prospektem, a DOPIERO TERAZ wiadomo, że Pau się rozwinął, zmężniał i nie jest soft, ale również wiadomo że Marc realizuje swój talent, więc bądź łaskaw nie przebierać faktów i dobierać ich pod własne tezy bo to już nawet nie jest śmieszne...

i po 4 Gasol Trade może być rozważany jako "kradzież" nie dlatego że wymieniono super hiper gracza (bo wymieniano lepszych) tylko dlatego, że w drugą stronę poszło niewiele (wg niektórych "kumatych" dosłowne NIC :lol: ). W takim przypadku trade Wizz-Cavs jest jeszcze większą kradzieżą, bo Cavs oddali mniej niż Lakers.

Jak chcesz możesz połączyć wartości z obu stron wymian i porównać stosunki tych 2 wymian.

0 / [talent Jamisona] = 0

[talent Marca] / [talent Pau] > 0 ZAWSZE, może być dowolnie małe, ale jest zawsze większe od zera, zawsze!

 

ale nawet przez myśl mi nie przyjdzie, że haterzy mogą pomyśleć, że to była kradzież, to był dobry deal, dla Wizz też bo schodzą z salary, ale jakby to Lakers taki trade zrobili to by była kradzież :lol: hipokryci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, ale widzę że poza Chytrym to forumowicze mają problem ze zrozumieniem ironii - bo to była parafraza słów Vana... że Bastillon, potrzebujący miliona emotikonów tego nie zrozumiał, to nic dziwnego, ale ty Pietras?!

widzisz, mógłbym napisać dokładnie to samo, słowo w słowo :wink:

.

haha, mógłbyś, fakt, już po wysłaniu posta pomyślałem, że tak właśnie odpiszesz i będzie mi głupio.

ale pytanie czy ty rzeczywiście nawiązywałeś w taki sposób do tamtych wypowiedzi? bo jeśli tak, to po co fragment o "bożku Lebronie", skoro ani Van, ani ja nic takiego nie pisaliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.