Skocz do zawartości

Camby w Blazers.


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak Camby pójdzie śladem Odena i tez sie połamie. On to lubi pauzować

 

W sumie Blazers nic nie tracą bo jego kontrakt i tak spada po sezonie, podobnie jak obydwu panom z drugiej strony trejdu. Portland przy obecnym składzie nie mają o co grać, a wiec ryzykują. Nic więcej w tym sezonie im nie pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wymiana dla blazers ale nie dlatego ze camby jest dobrym obrońcom, bo nie jest. tzn jak patrzymy na cyferki - bloki, przechwyty i def reb to camby jest wporzo, ale poza tym jest mierny. ale blazers nie mają nikogo na C wiec tutaj każdy upgrejd jest ok, tym bardziej ze oddali dwa krowie placki.

Czyli Camby jest defensywnie wporzo, zbiera i blokuje wciąż na wysokim ligowym poziomie a jednocześnie nie jest dobrym obrońcą i w ogóle miernota. Sam sobie zaprzeczasz. Pewnie w ten sam deseń Jordan (nie DeAndre ;) ) nie był dobry ofensywnie, bo z jednej strony siedziało jak chciało i skąd chciało, ale trójka już słabiej :roll:

 

Camby to bardzo dobry obrońca. Kropka. Znam wybitniejszych, ale w niczym nie umniejsza to talentu defensywnego Cambyego.

 

Sam trejd bardzo korzystny dla Blazers. Trochę nie mogłem uwierzyć w to co przeczytałem i w pierwszej chwili szukałem brakującej 3 osoby, która leci do LA. Z jednej strony zdrowy Camby to 5x lepsze rozwiązanie niż Oden i szczerze mówiąc paczka urosła niezmierna w Portland. WCF jest bardzo prawdopodobne, chociaż nie wierzę w to - jest jeszcze za wcześnie, mimo wszystko. Z drugiej strony - jak ktoś już wyżej napisał - LAC sami kopią pod sobą dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Camby jest defensywnie wporzo, zbiera i blokuje wciąż na wysokim ligowym poziomie a jednocześnie nie jest dobrym obrońcą i w ogóle miernota.

z powodu swojej fizyczności camby jest słabym obrońcą 1 vs 1. blokuje z pomocy. zbiera bo fakt ,ma do tego talent i długie łapy. miernotą nie jest ale nie jest zwierzem defensywnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki: to bardziej część głębszej myśli - ktoś ostatnio mówił coś o klątwie. Coś w tym jest. To zawsze będzie klub drugiej kategorii, nie tylko w LA. Czy Sterling w dalszym ciągu tam zamiata? Ostatni raz sprawdzałem pod koniec lat 90tych...

 

Koelner: jest zasadnicza różnica między prostym stwierdzeniem, że Camby nie jest dobrym obrońcą a szukaniem słabych punktów w tym co prezentuje. Wydaje mi się, że to gość, u którego zawsze szuka się problemów: jak nie łamliwy to defensywnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner: jest zasadnicza różnica między prostym stwierdzeniem, że Camby nie jest dobrym obrońcą a szukaniem słabych punktów w tym co prezentuje. Wydaje mi się, że to gość, u którego zawsze szuka się problemów: jak nie łamliwy to defensywnie inny.

norma wśród poszczególnych użytkowników.

 

Kiedyś już była rozmowa między Bastkiem i lorakiem pt "czego w ogóle dotyczy APM". Bastek nie umiał tego dokładnie wyjaśnić. Może Ty dasz radę (w końcu sam tymi statsami zarzuciłeś)? Bo ja szczerze mówiąc nie mam nie mam pojęcia i tylko spekuluję. Dane z APM bywają dziwne, tzn ci sami zawodnicy w innych ekipach/systemach raz są fajni a raz nie.

jeśli ktoś jest molem internetowym i nigdy nie czuł piłki i tak naprawdę nie wie o co w niej chodzi to sięga po statystyki ,które z definicji nie mogą kłamać. no bo jak mam nie uwierzyć ,że 1/1 za 3 Curry nie świadczy o tym ,że jakby rzucał więcej to miałby na pewno gorsze % ale na to nie ma dowodu i domysły ,swoje spostrzeżenie można sobie przy ich x userach wsadzić w nos.

bo dyskusja tutaj nie polega na nauce ,wymianie zdań ,spostrzeżeń tylko udowodnieniu ,że jest się fajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.