Skocz do zawartości

Camby w Blazers.


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

RicBucher Source says Clippers have dealt Marcus Camby for Travis Outlaw and Steve Blake. Details and deeper confirmation to follow on the mothership.

Bardzo dobry trejd dla Blazers, oddali scruba z pozycji na której mają graczy lepszych (Blake) i gościa, który nie zagrał jeszcze żadnego meczu w tym sezonie, a pozyskali potrzebną im pomoc pod koszem i to na wygasającym kontrakcie.

 

Clipps chyba chcą, by Outlaw zastąpił im Thornthona, bo on podobno pierwszy na wylocie razem z Telfairem.

 

Btw może nareszcie swoją porządną szansą dostanie DeAndre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers just being Clippers.

 

Wytrejdowali spadający kontrakt za inne spadające kontrakty i kasę, więc pewnie przyniesie im to z 1-2 miliony oszczędności i oddali niezłego podkoszowca, który chciał z nimi podpisać w lecie nowy kontrakt, najwidoczniej po to, żeby pomóc Blazers, którzy oddają przeciętnego PG i Outlawa ze złamaną nogą. Good ol' Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że to będzie Gortat.. jakimś cudem. Zwłaszcza że Blake by im się przydał.

 

Deal dla Blazers świetny, dostali to czego potrzebowali. Oby im się nie połamało, po Cambym bym się w sumie tego nawet spodziewał. Clippers nic nie zyskali, i nie wierzę to wszystko co można było wyrwać od Cambymana. OKC go nie chcieli ? Żeby spróbować na coś z nim wygrać (przecież nie rozbiją chemii, na C gra Krstic :/) ,i tak mu sie konczy kotrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten trejd chyba jeszcze nie jest oficjalnie zaakceptowany. Jednak gdyby to doszło do skutku to brawo dla Blazers. Dostali to czego chcieli, z Cambego bedą mieli wiecej pozytku niz z Odena (po sezonie jego kontrakt i tak spada wiec mają wybór- albo dalej sie cackać z Gregiem albo przedłużyć weterana), dostają kolejnego obronce i nareszcie ten skład nawet przy tych kontuzjach jakos wygląda. Teraz trzeba to wszystko poukładać i nie Mavs ani Nuggs a własnie PTB mogą mieć największe szanse na WCF.

 

No a Clipss to nie wiem, chyba zrobili miejsce dla Griffina. Pewnie i tak z Blakem i Outlawem pozegnają sie po sezonie. Moze celują w pierwszy numer draftu bo ugrać to i tak juz nic nie ugrają w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze dla Blazers to byłby trade tylko na ten sezon. Camby zapchałby dziure po Odenie a potem albo jakiś mały kontrakt albo do widzenia. Nie sądzę zeby PTB zrezygnowali tak łatwo z usług Grega.

Jeśli chodzi o Clippers to wcale nie muszą pozbywać się Travisa w lecie. Podobno nie pasuje im Thorton i chętnie by go zastąpili właśnie Outlaw'em. To podobni gracze, ale Outlaw ma lepszy rzut i pokazał już, że potrafi być clutch. Ja bym stawiał na Travisa. Blake do wywalenia, wiadomo. Mimo wszystko LAC nadal są w niezłej dupie, a jak dojdzie do tej wymiany to nic się nie zmieni, może nawet będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The trade that would send Marcus Camby to the Blazers for Steve Blake and Travis Outlaw is expected to be finalized on Tuesday, while Camby doesn't appear to be happy with the trade.

Więc myślę, że to kwestia paru godzin zanim to sfinalizują.

 

Dziwi mnie tylko, że Camby jest niezadowolony. Jak go trejdowali do Clipps swego czasu też płakał, a teraz nagle wielka miłość i chęć przedłuzenia kontraktu z LAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko, że Camby jest niezadowolony. Jak go trejdowali do Clipps swego czasu też płakał, a teraz nagle wielka miłość i chęć przedłuzenia kontraktu z LAC.

A mnie jego postawa nie dziwi. Facet ma swoje lata na karku, mieszkal sobie w LA, liczyl na przedluzenie umowy i pare milionow pewnych przez kolejne 2-3 lata(?), a w Blazers nie ma on zadnej przyszlosci po tym sezonie. Przy zdrowym Odenie i Przybilly nie przedluza z nim umowy i facet bedzie musial latem szukac pracodawcy i pewnie dostanie mniej niz przy extension. A tam gre o tytul to podejrzewam, ze ma gleboko w dup.. jak 3/4 koszykarzy w tej lidze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jego postawa nie dziwi. Facet ma swoje lata na karku, mieszkal sobie w LA, liczyl na przedluzenie umowy i pare milionow pewnych przez kolejne 2-3 lata(?)

Tylko wierzysz w to, że Clipps, biorąc pod uwagę posiadania w składzie Grffina, Kamana i Jordana chcieliby z nim przedłużać umowę? Tzn czy on sam w to wierzył, bo jak wierzył, to niezły z niego kretyn.

 

Biorąc pod uwagę, że Clippers wytrejdowali go, pomimo tego, że Griffin się leczy, a sam Camby ma wygasający kontrakt, świadczy to tylko o tym, że na pewno by go nie przedłuzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważacie, że ten deal jest zły dla Clipps? Wg mnie nie zmienia dużo bo i tak w tym sezonie bez Blake'a nie wchodzą do PO's. Za to za rok mogą mieć wysoki pick w drafcie, kompletność pod koszem(2x all star?^^), młodego i dobrego Erica Gordona, Davis jeszcze przez 2 sezony będzie pewnie na dobrym poziomie grał.

Będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, ze camby jest cholernie przeceniany.

jasne potrafi robic 20 zbiorek. jasne potrafi blokowac. ale ja przez ostatnich pare lat nie widzialem by camby robil roznice. na papierze jeszcze jeszcze ale na boisku...? na boisku w ogole tego nie widac. to taki papierowy smok. na 1 rzut oka grozny ale ja nie przypominam sobie by zrobil roznice. podobnie bylo w nuggets gdzie swego czasu zostal nawet obronca roku. a zostal tylko dlatego, ze gracze nuggets wpuszczali pod kosz kogo popadlo. camby dzieki temu mial wiecej mozliwosci do blokow i z tego korzystal. nie jest to jednak gosc, ktory zrobi roznice. widac to po defensywie brylek odkad camby'ego juz tam nie ma. choc na to wiekszy wplyw mialo pozyskanie billupsa niz odejscie marcusa.

 

ja do camby'ego nic nie mam ale zbawieniem w portland by nie byl. w ogole nie rozumiem tego ruchu. na miejscu gm'a ptb jesli juz decydowalbym sie na deal to na taki, dzieki ktoremu sprowadze gwiazde do portland bo kogos takiego najbardziej brakuje. choc moze sie myle. byc moze jak dorosna troche niektorzy, to zrobia taki krok dzieki camby'emu jak hawks dzieki crawfordowi. problem polega jednak na tym, ze zdrowi blazers nie potrzebuja camby'ego. a sxiaganie go na pol roku jest do dupy.

 

no ale moze ja sie nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeceniany? Wg mnie nie, przynajmniej tego nie widzę. Ma te 7 mln, ale znamy bardziej przepałconych graczy. Jedzie w sumie na reputacji DPOTY, ale jak go widziałem to wciąż jest obrona na wysokim poziomie. I w Portland może zrobić różnicę bo w końcu będą mieli centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega jednak na tym, ze zdrowi blazers nie potrzebuja camby'ego. a sxiaganie go na pol roku jest do dupy.

Ale Blazers nie są zdrowi w tym momencie i grają Juwanem Howardem po 35 minut na centrze. Ściąganie Cambyego właśnie przez to ma zajebisty sens, bo jaki sens ma trzymanie w składzie Blake'a, gdy na obwodzie masz Dre, Baylessa, Roya i Rudyego i jaki sens ma trzymanie w składzie kontuzjowanego Outlawa?

 

Camby niedość, że jest dużo lepszy niż Juwan Howard, to jeszcze nie powoduje, by Blazers tracili jakiekolwiek ważne i potrzebne ogniwo podczas walki w po i nie powoduje, by zapchali sobie salary na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby spada po tym sezonie?

 

Jeżeli tak to proste, jak skład z Cambym będzie topem zachodu to pewnie go podpiszą, jeżeli nie to mogą uderzać po Bosha?

 

Nie mam czasu tego zweryfikować salary wise, ale dla mnie to tak wygląda, a z Boshem będą w c*** przejebani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.