Skocz do zawartości

czy Celtics powinni trejdowac na deadline ?


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zdania, ze ani c's ani lakers nie zrobia wiekszego transferu przed deadline. w sensie nie rusza glownej rotacji.

rozumiem, ze ray nie gra tego co gral, ale oni wciaz sa w staniew czerwcu siegnac po mistrzostwo. wlaczenie do gry nowej dwojki moglo by im zajac wiecej czasu niz tyle ile maja do czerwca... a juz polmetek sezonu za nami przeciez.

 

tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetsań katować swój nastoletni mózg chemikaliami wyzwalanymi przez kompulsywną masturbację.

Bastek Ty sluchaj starszych:P

 

Każdy temat sprowadza się do bryndzlowania się ?zajebistością? Nasha, tylko po co Nash w Celtach ? Maszynka z Rondo już raz mistrza zdobyła, nie ma żadnych podstaw ku temu by przy niej mieszać, bo mozna tylko zjebac cos co jednak dobrze funkcjonuje, grunt żeby wszyscy się doleczyli i na PO byli zdrowi, żadnych trejdów nie potrzebują.

 

Temat do zamknięcia.

Jak do zamkniecia , tyle fanu jest czytajac te posty:P

Na poczatku mnie to denerwowalo , ale teraz nawet te

a Nash contenderem na TOP1 PG

mnie juz tylko smieszy...

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash>Rondo w każdym aspekcie gry oprócz zbierania i defensywnych skillów, co = temu, że Celtics stają się lepsi o wieeele

 

Widzę, że hate na Basta doszedł już do takiego poziomu gdzie nawet oczywiste oczywistości są obracane w jakiś sposób przeciw niemu

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna nr 5 staje się nie do pokonania, a Suns lecą na 25 zwycięstw w sezonie? To ja dziękuje za takie oczywiste oczywistości.

Nie i nie, po czym to wnioskujesz? :shock:

 

rozumiem ,że Nash to upgrade na sezon ,dwa bo jest lepszy ale czemu do k**** nędzy kolejny temat jest o nashu.

z tym to już do Bataliona, ale nie będę nie odpisywał na takie niedorzeczności jak Rondo w Celtics > Nash w Celtics here and now, rozumiem, że obrzydził wam Nasha, ale k**** come on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash>Rondo w każdym aspekcie gry oprócz zbierania i defensywnych skillów, co = temu, że Celtics stają się lepsi o wieeele

 

Widzę, że hate na Basta doszedł już do takiego poziomu gdzie nawet oczywiste oczywistości są obracane w jakiś sposób przeciw niemu

 

;]

Jaki hateryzm? Moge byc chamski i pisac tak juz zdarte zdanie o nauce czytania ze zrozumieniem i wyslaniu Ciebie do gimnazjum (choc moze jestes w gimnazjum to przepraszam). W moim poscie nie bylo nic o porownaniu Nasha i Rondla czy tez "hate'u" Bastillona.

 

Choc gratuluje Kubbasku ze nie uzyles 10 słow angieslkich by zabarwic swa bardzo merytoryczna wypowiedz.

 

btw, tak jestem taki za te slynne FBX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash>Rondo w każdym aspekcie gry oprócz zbierania i defensywnych skillów, co = temu, że Celtics stają się lepsi o wieeele

 

Widzę, że hate na Basta doszedł już do takiego poziomu gdzie nawet oczywiste oczywistości są obracane w jakiś sposób przeciw niemu

 

;]

Jaki hateryzm? Moge byc chamski i pisac tak juz zdarte zdanie o nauce czytania ze zrozumieniem i wyslaniu Ciebie do gimnazjum (choc moze jestes w gimnazjum to przepraszam). W moim poscie nie bylo nic o porownaniu Nasha i Rondla czy tez "hate'u" Bastillona.

 

Choc gratuluje Kubbasku ze nie uzyles 10 słow angieslkich by zabarwic swa bardzo merytoryczna wypowiedz.

 

btw, tak jestem taki za te slynne FBX.

aha to mój post był do Ciebie konkretnie? Dobrze wiedzieć, musisz się nauczyć pewnej rzeczy, jak ktoś pisze pod twoim postem to nie oznacza, że do Ciebie, funny co nie?

 

Teksty o gimnazjum raczej pokazują twoje problemy z ukończeniem owego poziomu edukacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna nr 5 staje się nie do pokonania, a Suns lecą na 25 zwycięstw w sezonie? To ja dziękuje za takie oczywiste oczywistości.

Nie i nie, po czym to wnioskujesz? :shock:
Po tym:

powiem tak: nie ma chyba drugiej takiej rzeczy w tym swiecie na ta chwile ktora chcialbym tak bardzo jak trade Nasha za Rondo. Suns stali by sie zespolem na poziomie 25W, Celtics byliby wlasciwie nie do pokonania.

Zrozumiałem to tak, że bronisz właśnie tych tez, nazywając je oczywistymi oczywistościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez gdy Celtics zdobywali mistrzostwo to Rondo byl pionkiem ktory byl zastapiony latwo przez Eddie House'a. to jest akurat bardzo slaby argument jesli masz zamiar w to brnac.

 

jakbys mial sprowadzic do Lakers Duncana za Bynuma to tez wolalbys nie mieszac w maszynce ? to nie ma nic wspolnego z mieszaniem - Nash jest po prostu o wiele lepszy od Rondo ktory jest przecietniakiem, a Nash contenderem na TOP1 PG (w tym sezonie TOP1 unquestioned bo CP kontuzjowany). masz mozliwosc poprawy - bierzesz ja. tym bardziej ze Suns przeciez mogliby przyjac ta propozycje, bo mogliby sie szybko zrebuildowac (przynajmniej tak by mysleli).

Nash za Rondo - taki upgrejd to fajnie wygląda na papierze, albo w NBA 2k10 ... a w rzeczywistości ?

- chemia - teraz jest, po co ją psuć, coś mieszać, lepsze jest wrogiem dobrego,

- Nash jest biały - ubuntu ?

- kwestia zgrania - to jest nowy PG, a mamy środek sezonu,

- nie ma żadnej gwarancji że upgrejd pomimo trejdu w ogóle nastąpi, że się to zazębi, że Nash da rade w innym systemie,

- celtowie nie potrzebują panic trejdów tylko zdrowia.

 

A z Duncanem to nie ma porównania, Timmy to wielokrotny mistrz, wie jak wygrywać, gracz kompletny po obu stronach parkietu, praktycznie bez słabych punktów, Nash to przy nim mały pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash za Rondo - taki upgrejd to fajnie wygląda na papierze, albo w NBA 2k10 ... a w rzeczywistości ?

- chemia - teraz jest, po co ją psuć, coś mieszać, lepsze jest wrogiem dobrego,

 

Skoro lepsze jest wrogiem dobrego, to wskazywałoby, że lepiej zrobić ten trejd.

 

 

Wymiana Nash za Rondo jest niewykonalna ze względów finansowych, chyba żeby skonstruować jakiś blockubster. A ja Rondo w Suns nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nash za Rondo - taki upgrejd to fajnie wygląda na papierze, albo w NBA 2k10 ... a w rzeczywistości ?

- chemia - teraz jest, po co ją psuć, coś mieszać, lepsze jest wrogiem dobrego,

 

Skoro lepsze jest wrogiem dobrego, to wskazywałoby, że lepiej zrobić ten trejd.

Niekoniecznie, nie zrozumiałeś mojej intencji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek i te jego porównania :lol: Duncan za Bynuma i jakaś analogia do Nash za Rondo :?

 

Duncan czyli przeciwieństwo Nasha bo po pierwsze zwycięzca po drugie świetny defensywnie.

 

Dla mnie potencjalna wymiana Nasha za Rondo to byłaby głupota ze strony Celtics, po co sprowadzać do zespołu czarną dziurę w defensywie w miejsce jakby nie było jednego z lepszych obrońców na tej pozycji dlatego, że jeden ma rzut, a drugi nie ? gdyby jeszcze w drużynie nie było innych shooterów, ale są Allen i Pierce więc nawet rozgrywajek z rzutem jak Rondo ujdzie. Nie mówiąc już o takich szczegółach jak mieszanie w chemii drużyny, sprowadzenie kolejnego emeryta do drużyny, w której ich nie brakuje do tego takiego, który już nie raz udowadniał, że zespołu do tytułu to on poprowadzić nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo chemii/ubuntu itp, to wcale to tak różowo podobno nie wygląda:

 

Rajon Rondo has recently suggested that there may be chemistry issues in the Boston locker room.

 

"I can’t really elaborate on it too much, but I think we’ve just got to be a team with no agendas," Rondo said.

Tak btw fikcyjna i oderwana od rzeczywistości wymiana Nasha za Rondo jest kompletnie chybionym pomysłem z tego powodu, gdyż Ainge nie próbuje wzorować się na piłkarskim AC Milan. I co, sprzedadzą Rondo za Nasha, w s5 mają czterech dziadków, którzy lada moment mogą iść na emeryturę, plus z czasem łapią co raz więcej kontuzji. Ten sezon kończy się na półfinale wschodu, bo gdzie jest gwarancja, że będzie coś więcej i Celtics kończą jak w 2004-2007, w głębokiej dupie. Tak to chociaż mają dwóch graczy młodych i zdolnych, plus są oni jednymi z lepszych obrońców na swoich pozycjach, co samo w sobie jest skarbem (Rondo i Perk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.