Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Ciekawe, czy ktoś sie jara tak jak ja, że za 2,5 godziny poznamy uczestników. ;]

Nie.

 

Chociaż akurat konkurs wsadów to najlepsza część tego weekendu mecz gwiazd mnie nie bawi trójki jak trójki i tylko we wsadach można oglądnąć coś ciekawego. Co nie zmienia faktu że nie jest to warte jak dla mnie oglądania na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Lebron nie założył stronki LetLebronDunk.com, się nie wypromował to go nie wybrali... a przecież taaaaak chciał 8) pewnie konkurs by leciał z 30s poslizgiem żeby ewentualne missdunki wycinać szybko :twisted:

 

mam nadzieję że Sianon nie wystąpi z gołym tyłkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było prawie pewne że odpuści... Jakby był taki zajebisty to startowałby w tych konkursach już znacznie wcześniej. Może trema, może strach przed ewentualną porażką a może jego start w konkursie był od początku tylko sprytnym chwytem marketingowym. Nie wiem i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. To co mnie interesuje to fakt, że zapowiada się nam kolejny nudny SDC z cyrkiem i przebierankami zamiast solidnego technicznego konkursu, jakie miały już miejsce w tej dekadzie i którymi można było naprawdę się jarać. Ale cóż, werbowanie małego zielonego ludzika po raz kolejny gwarantuje tylko to, że będzie show. A to jak wiadomo u Cubana podstawa. Chciałbym żeby Gerald skopał dupę zielonemu, ale on raczej nie jest typem gościa lubiącego przebieranki... Chyba że się mylę i wtedy będę zajebiście rozczarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z tego, co pamietam to obiecal a jak obiecal to moglby slowa dotrzymac :roll:

Z drugiej strony bardzo często pojawiała się jego osoba jeżeli mówiono o konkursie pytany tez był o to często i nie ma się co dziwić ze mu się podczas ostatniego udzieliło i uległ. Przemyślał na spokojnie i może doszedł do wniosku że to jednak nie dla niego. Sam też uważam że jeżeli chciałby to już dawno wystąpiłby w tym konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA ujawniła dzisiaj kto weźmie udział w tegorocznym Konkursie Wsadów podczas Weekendu Gwiazd NBA w Dallas. Fani nie zobaczą w nim LeBrona Jamesa ani Dwighta Howarda, lecz Nate'a Robinsona z New York Knicks, Geralda Wallace'a z Charlotte Bobcats i Shannona Browna z Los Angeles Lakers. Jako czwartego fani wybiorą SMS-owo podczas piątkowego Rookie Challenge & Youth Jam albo DeMara DeRozana z Toronto Raptors albo Erica Gordona z Los Angeles Clippers. Tytułu sprzed roku bronić będzie Robinson.

 

jestem ciekaw co teraz wymyślą. pomysły?

 

shannon brown w locie zdejmie spodenki (już wszyscy widzieli jego gołe dupsko

wallace sam siebie zablokuje w locie i jeszcze wsadzi

robinson wybije się na trampolinie zza linii za 3 pkt

derozan przebierze się za dinozaura

gordon się obrazi i pójdzie do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z tego, co pamietam to obiecal a jak obiecal to moglby slowa dotrzymac :roll:

Z drugiej strony bardzo często pojawiała się jego osoba jeżeli mówiono o konkursie pytany tez był o to często i nie ma się co dziwić ze mu się podczas ostatniego udzieliło i uległ. Przemyślał na spokojnie i może doszedł do wniosku że to jednak nie dla niego. Sam też uważam że jeżeli chciałby to już dawno wystąpiłby w tym konkursie.

a to co wczesniej nie przemysliwal tego ? jakis hurraoptymizm mu sie wlaczyl, czy co ? imo boi sie przegranej i tyle, w sumie nie wiem czemu ma przeciez zajebiste warunki, zeby krecic fajne dunk, ogolnie lubie Lebrona, nawet bardzo ale wkurzyl mnie tym, liczylem ze go w koncu zobacze w SDC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lebrona to nie mam zdania.

z 1 strony ma takie warunki, ze moglby oz palcem w dupie wygrac. z 2 strony po czesci go rozumiem. oczywiscie nie pamietam by komus zaszkodzil konkurs wsadow ale gracze czesto jako wymowke podaja to, ze boja sie kontuzji. i moze tutaj lebron nie chce nieporzebnej energii tracic choc z 3 strony jest na yle mlody i w ogole. pownien tu pojsc droga dwighta. dh pokazal klase, wystapili 2-3 razy(?) raz wygral, nie obronil i powiedzial sop. james powinien minimum raz w karierze sprobowac.

 

to ikona ligi. nawet ray allen startowal. mj,kobe maja statuetke za sdc, nawet dwight ma. pewnie kiedys mu to ktos wypomni choc to tylko konkurs wsadow...

 

po czesci go rozumiem, ze on jedyne o czym mysli to wygrac tytul

ale to nie zmienia faktu, ze powinien wystapic. chyba ze naprawde jedyne co potrafi to wybic sie na maxa i zajebac ile sil.

 

licze tu na gforce'a. oczywiscie sercem jestem za siannonem ale zdaje sobie sprawe z tego, ze on tu troche znalazl sie na wyrost. a moxe sie myle...

 

nate... pwnie wladze ligi zaluja, ze nie wypada zaprosic obroncy tytulu. nate chyba juz wszystko pokazal i miejmy nadzieje, ze on tez jest tego samego zdania.

 

pozostalej dwojki nawet nie widzialem, wiec ciezko mi sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.