Skocz do zawartości

Żar lata 2010


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Butler miał słabszy drugi sezon od Beasleya, a pod koniec swojego pierwszego sezonu grał jako 100% lider Heat bo Eddie Jonesa wykluczyła taka sama kontuzja przez jaką Heat(Wade) nie zdobyli mistrzostwa w 2007r.

 

To jakim stał się zawodnikiem później to juz inna bajka- dla Was Jendras był wart mniej niż Kwame Brown bo do Carona jeszcze Atkinsa jak dobrze pamiętam Bullets dorzuciliście :evil:

 

Felton to gracz, który powinien podpisać za okolice MLE - wszystko powyzej to sukces jego agenta.

 

Czyli co? Żadnych pomysłów?

 

45 łin i Bucks polegli dziś, czyli nadal nie wiemy czy gramy z Hawks, czy z Celtics. Podoba mi się to, co z ławki nam dają UD (Riley wypowiadał się ostatnio o tym co Heat planują w wakacje i mówił, że zrobią wszystko by Haslema zatrzymać) i Dorell (jako energizer z ławki jest fantastyczny)

Bobcats też zostają na 7 miejscu więc jedną serię już znamy - Magic- Bobcats na bank.

 

Beasley niech se dojrzewa, a my jeszcze przez pare lat na Udonisie możemy polegać. Jemu jest bez różnicy, czy gra z ławki, czy w pierwszej piątce. Dziś szóste kolejne double-double - jego rekord, rekord Heat z ławki w tym elemrncie już jakiś czas temu pobił (zdaje się Seikalego wyprzedził).

 

Nawiasem mówiąc jak oglądam ostatnimi czasy Stoudemirea, to mi się przypomniał ten jego fantastyczny sezon sprzed kontuzji kiedy siał spustoszenie w obrębie 5m kwadratowych wokół siebie i nikt nie zastanawiał się nad jego obroną - tak dominował. W duecie z Wadem mogliby faktycznie niszczyć. Wtedy nawet Joel Anthony mógłby być naszym podstawowym centrem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Butler miał słabszy drugi sezon od Beasleya, a pod koniec swojego pierwszego sezonu grał jako 100% lider Heat bo Eddie Jonesa wykluczyła taka sama kontuzja przez jaką Heat(Wade) nie zdobyli mistrzostwa w 2007r.

zechcesz rozwinac ten fragment ? bardzo chetnie poslucham. osobiscie nie wierze, ze ze zdrowym Wadem mogliby urwac Spurs wiecej niz 1 mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim stał się zawodnikiem później to juz inna bajka- dla Was Jendras był wart mniej niż Kwame Brown bo do Carona jeszcze Atkinsa jak dobrze pamiętam Bullets dorzuciliście

 

A co to ma do rzeczy? Zarówno Butler, jak i Felton to w tej chwili lepsi zawodnicy i Miami byłoby silniejszym zespołem z kimkolwiek z tej dwójki zamiast Beasley'a. Do teamu z Wade'm i Amare lub Boshem też lepiej pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO tuż tuż. Miami grają na luzie biorąc pod uwagę bardzo słabą obronę w ostatnich spotkaniach. Wade znowu skontuzjował nadgarstek ale jakoś dał radę zagrać 2 połówkę z Knicks oraz cały mecz z Philly. JO odpuszcza, będzie gotowy na PO. A poza tym nic nowego - Chalmers cegli, Beasley cegli trochę mniej, UD jak zwykle solidny i kluczowy w końcówkach a Dorell gra po prostu dobrze. Prawdopodobnie trafimy na Boston i szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać po tej serii. Nie mamy absolutnie odpowiedzi na Rondo i być może KG. Po tym co ostatnio widziałem to Garnett grał na poziomie Udonisa ale z jego długimi łapskami i dobrym jumperkiem może napsuć nam sporo krwi. Problemem jest także fakt, że Wade będzie musiał biegać za Rayem ale skoro nadążał za Ripem w dobrych czasach dla Pistons to i ze starym Allenem nie powinno być źle. Forma Bostonu jest dużą zagadką - potrafią przegrać u siebie z Bullets by wcześniej (co prawda na farcie) pokonać Cavs. Powinni być mimo wszystko gotowi na PO. I powinni pokonać Heat bez najmniejszych problemów. Chyba, że rzeczywiście są kompletnie bez formy - wtedy liczyłbym na 7 meczową serię z dużą dramaturgią.

 

Co do sprawy B-Easyego - Butler i Felton zdecydowanie bardziej pasują do Miami. I mam nadzieję, że po szczęśliwym podpisaniu Amar'e/Bosha uda się nam wytrejdować B-Easyego za solidnego PG/SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley to jest taki Odom , mega potencjal, tweener ale k**** nijak nie moze zaczac dobrze grac i nijak go widze w przyszlosci zespolu.

Jesli Odomowi zajelo to do 2009 ze byl w koncu postrzegany jako jeden z lepszych zawodnikow ligi i matchup nightmare tak nie wiem czy warto jest czekac na Beasleya, biorac pod uwage to co jest na rynku to nijak on pasuje do planow 2010

gdzie

a) Wade

B) Boozer/Amare/Bosh i wszystko to na Pf i zadnego Centra na horyzoncie, Beasleya na lawce nie widze, obrony z Bosh Beasley combo tez nie

c) Riley jest idiota, zmarnowal dwa prime lata Wade'a, nie pozyskal SJaxa Carona i Haywooda za darmo i nie wzial pod uwage jednej istotnej rzeczy - jesli Bosh/Amare beda chcieli przyjechac na floryde to beda to mogli zrobic za pomoca s'n't (Beasley)- jedynie Utah by na takie cos nie poszla i juz dzis sie o tym mowi w Toroncie ;]

d) nawet jak plan 2010 mega wypali tzn pozyskamy Bosha/wroci QRich/JO/Haslem/PG/Dorrell to czeka nas rok nauczek i probowania co oznacza kolejny rok mniej prime time'u Wade'a i mozliwosci na finaly bo w 2011 tam sie na bank nie znajda chyba ze Lebron z wadem polacza sily

 

 

co do playoffs to Celtics juz prawie na bank maja seryjke z nami, biorac pod uwage jak nam z nimi idzie to bedzie kolejny TMac czy tez kolejny Garnett - out like

 

co do samego Wade'a to nie widze jak gosc ma opuscic Heat - z jednej strony granie w jednym klubie cala kariere to jest cos o czym marzy kazdy i uwazam to za osiagniecie na rowni z mistrzostwem bo to naprawde jest osiagniecie

Wade jest ostatnio kawalerem, stuka panienki na lewo i prawo z South Beach, dobrze sie bawi, ma fajny telefonik , co drugi mecz jest spuchniety od wody, ogolnie przepierdala kariere w hujowym klubie i nie wiem czy to tylko podejscie w stylu '' a huj i tak nic w tym roku nie zdobedziemy to przynajmniej postaram sie wyruchac wiecej panienek niz Wilt '' czy tez to juz jest na stale i ''kariera'' szeroko pojeta poszla z dymem, jest pierscien jest kasa , jest slawny ma staty , jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz o sezonie 03/04. A co się tyczy 07 to chodziło Ci o 05 ;)

Tak

Caron poczatek sezonu stracił przez kontuzje, a do tego tylko 9pkt zdobywał w sezonie. Zresztą dużo nie brakowało, a udałoby nam się wcisnąc Lakers zamiast niego Malika Allena.

 

A co to ma do rzeczy? Zarówno Butler, jak i Felton to w tej chwili lepsi zawodnicy i Miami byłoby silniejszym zespołem z kimkolwiek z tej dwójki zamiast Beasley'a. Do teamu z Wade'm i Amare lub Boshem też lepiej pasują.

Jendras

To czemu Bynuma za Kidda nie puściliście. Wg Twojej teorii Lakers tak powinni zrobić. Nadal nie macie nikogo na jedynce, a Bynum jak zawsze jest kontuzjowany.

Butler to temat zamknięty, bo i nawet nie ma jak go z Mavs wyciągnąć, wiec zostawiamy to jako gdybologię.

Felton to gracz typu MLE, wszystko powyżej to sukces jego agenta. Pasuje do Heat ale nie kosztem Beasleya

 

Nadal mi nikt żadnych przykładów nie podał, kogo za Beasleya możnaby sprowadzić. Pisanie kogoś - jest bez sensu bo nic nie wnosi do dyskusji. Nazwiska Butlera i Feltona rzuciłem jako pierwsze z brzegu jakie mi do głowy przyszły. A ze pasuje do Heat to wiem, bo właśnie dlatego ich wymieniłem.

 

Beasley to jest taki Odom , mega potencjal, tweener ale k**** nijak nie moze zaczac dobrze grac i nijak go widze w przyszlosci zespolu.

Jesli Odomowi zajelo to do 2009 ze byl w koncu postrzegany jako jeden z lepszych zawodnikow ligi i matchup nightmare tak nie wiem czy warto jest czekac na Beasleya, biorac pod uwage to co jest na rynku to nijak on pasuje do planow 2010

gdzie

a) Wade

B) Boozer/Amare/Bosh i wszystko to na Pf i zadnego Centra na horyzoncie, Beasleya na lawce nie widze, obrony z Bosh Beasley combo tez nie

c) Riley jest idiota, zmarnowal dwa prime lata Wade'a, nie pozyskal SJaxa Carona i Haywooda za darmo i nie wzial pod uwage jednej istotnej rzeczy - jesli Bosh/Amare beda chcieli przyjechac na floryde to beda to mogli zrobic za pomoca s'n't (Beasley)- jedynie Utah by na takie cos nie poszla i juz dzis sie o tym mowi w Toroncie ;]

d) nawet jak plan 2010 mega wypali tzn pozyskamy Bosha/wroci QRich/JO/Haslem/PG/Dorrell to czeka nas rok nauczek i probowania co oznacza kolejny rok mniej prime time'u Wade'a i mozliwosci na finaly bo w 2011 tam sie na bank nie znajda chyba ze Lebron z wadem polacza sily

 

Co Wy się tak uparliście, zeby go sprzedać. Stoudamire, czy Nowitzki tez orłami w obronie nie są i jakoś do nich nikt sie nie przypierdziela.

Ściągamy wysokiego na centra - nic nie szkodzi, ze Bosh czy Stat to nie centrzy z prawdziwego zdarzenia. Wtedy dodajemy tylko rolesów i mamy drużynę która jest pretendentem do tytułu. I nie musimy czekać zadnego roku. Do walki o misia włączamy się juz od początku nowego sezonu. Jestem pewien, że jak Wade i przykładowo Bosh znajdą sie w jednej drużynie, to łatwiej bedzie przyciągnąć kogoś za niewielkie pieniądze. Zawsze znajdzie się taki Gary Payton, dla którego będzie to jedna z ostatnich szans, żeby coś wygrać, czy inny Matt Barnes lub Marquis Daniels, który grając w drużynie z aspiracjami bedzie chciał wywalczyc sobie swoją postawą wyższy kontrakt. Wtedy już bedziemy mogli przejąc (nawet w trakcie sezonu) jakiś kilkuletni kontrakt np z Jonesa, Cooka, czy jakieś drafty. Uzupełnianie składu to juz problem na później.

 

Szkoda 15 picka od tych patałachów z Toronto - jeszcze w lutym czy marcu nazywanych "piąta ekipą Wschodu"

Bosh na bank przenosi się do innej drużyny.

Końcówkę sezonu mieliśmy 18 - 4. Tylko, ze większość meczy graliśmy z łatwymi przeciwnikami. Cały sezon pisałem, ze najtrudniejszy kalendarz mieliśmy zimą, a później juz z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak 3:4 dla Miami

AlonzoM. widzialem ze jestes czasami niepoprawnym optymista , widzialem tylko z 7 czy 8 razy miami caly mecz ale za to widzialem ze 30 razy Boston w tym sezonie i to IMO wystarcza zeby stwierdzic ze miami ma duze szanse na 2nd round.

IMO difference maker QR , jak beda mu sie dzialy 3 to moze sie dziac!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak 3:4 dla Miami

AlonzoM. widzialem ze jestes czasami niepoprawnym optymista , widzialem tylko z 7 czy 8 razy miami caly mecz ale za to widzialem ze 30 razy Boston w tym sezonie i to IMO wystarcza zeby stwierdzic ze miami ma duze szanse na 2nd round.

IMO difference maker QR , jak beda mu sie dzialy 3 to moze sie dziac!

 

Pozdro

Zabrzmiało jak komplement :)

 

Celtics są dla mnie niewiadoma. Wątpię, zeby odpuścili. Ich ławka mnie nie przekonuje. My jakiejs rewelacji też nie mamy, jednak Spo to ładnie poukładał, wiec wszystko zależy od tego, czy Celtics faktycznie sa teraz w stanie włączyć ten piaty bieg, czy to taka ściema była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo nie zauważyłeś jednej niepokojącej rzeczy w grze Wade'a? Chodzi mi mianowicie o to, że w 3,4 kwarcie zupełnie potrafi zniknąć- szczególnie jak gramy z mocnymi drużynami. I tu pojawia się pytanie czy on zapomniał jak się przejmuje mecz czy to tak w regulerze było tylko kilka razy a w PO znów będzie tak jak powinno.

 

Co o tym myślisz? No i czy mi się tak tylko wydaje czy innym też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade gra w tym sezonie 2min. krócej niż w poprzednim - celowo naturalnie.

Idea była taka, żeby większy wkład mieli jego koledzy z drużyny. czasami w ogóle w drugich kwartach i na poczatku czwartych grali na Beasleya, czy innego gracza, któremu akurat szło, a Wade nawet przebywając na boisku w jakims stopniu "odpoczywał". To wszystko ma zaprocentowac w playoffs. coraz bardziej doceniam Spoelstre, który świetnie wyciąga wnioski czytając grę przeciwnika. W playoffs tego rodzaju 'przestojów' powinno być zdecydowanie mniej.

 

edit.

 

tak mi teraz do głowy na szybko przyszło bez przegladania

do oddania są Tay Prince, czy tez Iguodala

drafty, kontrakty Cooka, czy Jonesa, czy ewentualnie trzeci klub powinny starczyc, jak kluby 9które chciałyby się pozbyć graczy z wysokimi i długimi jak u Iggiego kontraktami) nastawia sie na czyszczenie budzetów, jak to miało miejsce chociazby w Bullets. i błagam nie piszcie, ze se jaja robie że za Jamesa Jonesa, czy Cooka, tylko obaczcie sobie za co poszli SJax, Jamison, czy swojego czasu Gasol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ma na przyszły sezon(zakładając, że Wade weźmie dla siebie najkorzystniejszą rzecz, czyli player option) będzie miało 25 mln salary i... 4 graczy w rosterze.

 

Zostaje lekko ponad 30 mln. To jest spokojnie max + wartościowy center + drafty + jakieś pionasy. Kurde czekam na to lato ja na nic innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki

 

Wade bedzie chciał na bank podpisać nowy kontrakt maxymalnie długi za maxa

 

ponadto

 

Powinno starczyć tym sposobem kasy na Bosha/Stoudemirea i przedłuzenie umów z Haslemem i Wrightem

 

Mamy 18pick oraz 3 w II rundzie - 41, 42 i 48 (czy jakoś tak). możliwe, ze te picki oraz kontrakty Jonesa czy/i Cooka wykorzystamy do jakichs wymian.

 

3mln więcej niz się spodziewaliśmy to znakomity prezent od Mordechaja Schlaufbauma alias Davida Sterna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo napisał:

Luki

 

Wade bedzie chciał na bank podpisać nowy kontrakt maxymalnie długi za maxa

 

ponadto

 

Powinno starczyć tym sposobem kasy na Bosha/Stoudemirea i przedłuzenie umów z Haslemem i Wrightem

 

Mamy 18pick oraz 3 w II rundzie - 41, 42 i 48 (czy jakoś tak). możliwe, ze te picki oraz kontrakty Jonesa czy/i Cooka wykorzystamy do jakichs wymian.

 

3mln więcej niz się spodziewaliśmy to znakomity prezent od Mordechaja Schlaufbauma alias Davida Sterna

Usystematyzujmy. Na początek będziemy mięli 4 graczy(bo JJ na pewno poleci): Wade, B-easy, Cook, Chalmlers.

Anthonego, naszego super backup centra pewnie uda się podpisać za grosze. Haslem i Wright nie zrobią tego Heat i podpiszą extension. Nie przepłącone extension ;)

 

Ja tam był spróbował podpisać pierwszego centra, musowo dobrego obrońcę(Haywood/Camby). I teraz pytanie czy mające B-easiego i Haslema opłaca się brać Bosha albo stata. Przyznam szczerze alonzo, że przez Twoją propagandę już sam uwierzyłem w talent Michałka i wierzę, że w końcu wybuchnie :P

 

Bardziej bym się skupił na sprowadzeniu klasowego PG z dobrą obroną(Felton jak znalazł) i jakiegoś SF.

 

Bo powiem szczerze, mając np. Bosha,Michała,Haywooda, Haslema, Anthonego nie wierzę aby wszyscy byli szczęśliwi tym ile dostają minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy miec Luki podkoszowego od zdobywania punktów. wydaje mi sie to najistotniejszym wzmocnieniem.

czyli Bosh lub Stat, a jak nie wypali to nawet ten Boozer niech bedzie.

Na defensywnego centra pokroju Haywooda czy Cambyego raczej nie starczy minut jak przedłużymy UD (okolice MLE, a jestem wrecz pewien, że z melona nam opusci jak bedzie taka potrzeba, bo jemu zalezy na tym, zeby w Heat całą kariere grać).

 

jak zostanie jakas kasa, to na rozgrywajacego.

Felton będzie MLE chciał

Lowry moze 3-4 jak obiecamy mu miejsce w pierwszej piatce, ale Rakiety mogą go nie puścic, chyba, ze z nimi jakiegoś deala zrobimy

Blake podobnie 3-4mln.

 

Anthony ma player option, ale albo zostanie automatycznie, albo w drugiej połowie lipca lub sierpniu przebijamy kazda oferte. myśle, ze góra 2-2,5 moze mu ktos zaproponowac. to nie bedzie problem.

 

nie jestem pewien, czy zrywamy kontrakt z Jonesem. co by o nim nie mówic, to solidny strzelec z ławki. Jak Q odejdzie to z trójkowiczy ostają sie tylko Jones i Cook

Dorell dopiero w tym sezonie zaczął rzucać za trzy.

 

podpiszemy tez jakiegos weterana za 2mln - moze Q się zdecyduje, a jak nie to opcji jest tu bardzo dużo.

 

JO na bank odchodzi, chyba ze sprzedamy go na zasadzie s&t

 

najwazniejsze to podpisanie Wadea i drugiego wysokiego

wszystko inne bedzie uzależnione od tego, kto będzie tym naszym drugim podpisanym za maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu Bynuma za Kidda nie puściliście.

 

Zupełnie inna sytuacja, zupełnie inni zawodnicy. Nie będę się nad tym rozwodził, po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Butler i Felton to "nie ten kaliber" co Beasley, bo obaj są w tej chwili od niego lepsi.

 

 

jak zostanie jakas kasa, to na rozgrywajacego.

Felton będzie MLE chciał

Lowry moze 3-4 jak obiecamy mu miejsce w pierwszej piatce, ale Rakiety mogą go nie puścic, chyba, ze z nimi jakiegoś deala zrobimy

Blake podobnie 3-4mln

Felton dostanie więcej. Lowry solidny, ale nie pasuje, bo nie ma rzutu. Blake całkiem niezły za rozsądną cenę, ale bardzo możliwe, że będą się o niego starać Lakersi.

 

 

tak mi teraz do głowy na szybko przyszło bez przegladania

do oddania są Tay Prince, czy tez Iguodala

drafty, kontrakty Cooka, czy Jonesa, czy ewentualnie trzeci klub powinny starczyc, jak kluby 9które chciałyby się pozbyć graczy z wysokimi i długimi jak u Iggiego kontraktami) nastawia sie na czyszczenie budzetów, jak to miało miejsce chociazby w Bullets. i błagam nie piszcie, ze se jaja robie że za Jamesa Jonesa, czy Cooka, tylko obaczcie sobie za co poszli SJax, Jamison, czy swojego czasu Gasol.

 

Jaja to może nie, ale sytuacja jest trochę inna. Sixers byli gotowi oddać Iguodalę, ale w pakiecie z Dalempertem lub Brandem. Nikt nie chciał. Jeśli nawet zdecydują się oddać swojego lidera za darmo, to nie będą w zamian chcieć Jamesa Jonesa, tylko czysty cap relief. Prince ponoć być do wzięcia przed deadline, ale teraz jest w ostatnim roku kontraktu, więc będzie trudniej.

 

 

Co do FA, to nie wiem czemu tak nisko oceniacie Boozera, zwłaszcza w porównaniu z Amare. Ok, nie jest tak dobrym scorerem, ale jako druga opcja w zupełności wystarczy, ponadto znacznie lepiej zbiera i podaje. Poza tym trzeba by jeszcze znaleźć kogoś pod kosz, bo duet Amare-Haslem to zdecydowanie za mało w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.