Skocz do zawartości

Żar lata 2010


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

The National Basketball Association today announced that the Salary Cap for the 2010-11 season will be $58.044 million. The tax level for the 2010-11 season has been set at $70.307 million. Any team whose team salary exceeds that figure will pay a $1 tax for each $1 by which it exceeds $70.307 million.

 

The 2009-10 Salary Cap was $57.70 million and the tax level was $69.92 million.

 

Czyżby Heat miało miejsce na kolejnego maxa bez spylania Beasleya i Chalmersa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak:

Jeśli podpiszemy Lebrona i Bosha za maksa to Wade zagra za trochę mniej(około 1,5 mln w pierwszym sezonie). Ewentualnie wszyscy się zgodzą na minimalną redukcję płac. Może być też tak, że jednak Raps będą naciskac na s'n't i wtedy czyścimy około 6 mln z salary. W takiej sytuacji moglibyśmy oprócz podpisywania minim(minimów?) podpisać jakiegoś dobrego rolesa. Reszta to rookies i minimalne kontrakty(Bell i Jason Williams podpiszą na 100% z Heat imo).

 

Wszystko fajnie ale takie duo średnio mi się widzi. Po pierwsze ani James ani Wade nie będą efektywni jak zazwyczaj bo będą musieli rozgrywanie podzielić między siebie. Po drugie zapewne James chciałby być królem Miami co by mnie niemożebnie wkurwiło(Miami ma już króla).

 

Tak więc LBJ liczę, że jednak zdecydujesz się grać w Nowym Jorku, zdobędziesz 3peat MVP i wszyscy będą zadowoleni. A Miami prócz swoich dwóch gwiazd podpisze Haywooda + kogoś z czwórki(Haslem,Wright,Miller,Felton[albo nawet i dwóch - w przypadku s'n't z Raps])

 

Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi podpiszą Lebrona to zostaną totalnie bez kasy na cokolwiek innego.

Jak trzej przyjaciele z boiska trafią do Miami to sorry, ale co to bez kasy bedzie kogokolwiek obchodziło ? Znajda sie tacy którzy bedą tam chieli grac z minimum, jakieś rookasy, wterani itd. potem wystarczy pare trejdów i ekipa się w dłuższej pespektywie obuduje, beda conajwyżej płacic luxa, ale i tak przy takiej pace wyjda na plus.

 

Ja mam tylko jedna wątpliwość, czy im starczy jedna piłka, kto będzie liderem ? Czy im przy ewentualnym niepowodzeniu nie odwali jakaś palma ... co z chemią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi podpiszą Lebrona to zostaną totalnie bez kasy na cokolwiek innego.

Jak trzej przyjaciele z boiska trafią do Miami to sorry, ale co to bez kasy bedzie kogokolwiek obchodziło ? Znajda sie tacy którzy bedą tam chieli grac z minimum, jakieś rookasy, wterani itd. potem wystarczy pare trejdów i ekipa się w dłuższej pespektywie obuduje, beda conajwyżej płacic luxa, ale i tak przy takiej pace wyjda na plus.

 

Ja mam tylko jedna wątpliwość, czy im starczy jedna piłka, kto będzie liderem ? Czy im przy ewentualnym niepowodzeniu nie odwali jakaś palma ... co z chemią ...

W Bostonie tez takie pytania byly 3 lata temu i jakos dali rade. Ale poczekajmy do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam spotkało się już 3 weteranów, którzy pragnęli tylko tytułu gotowi podzielić się rolami i zaszczytami. Chodziło o wspólny cel - tytuł. Do tego w składzie mieli już gości z draftu (Rondo, Perkins) i w sezonie dokoptowali resztę układanki (PJ). Tutaj mamy 3 graczy wchodzących w swoje prime, chcących tworzyć historię. Celtowie byli już historią, brakowało tylko pierścieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak :shock:

 

Riley to geniusz

temat o tym, czy Cavs kupujacy wszystko co sie rusza dla LeBrona, czy Heat cierpliwie czekający na to lato robia lepiej jest juz bez sensu. I co teraz ai3 powiesz? Lepiej było Haywooda, czy Dalamberta? Carona Butlera, czy Richarda Jeffersona?

 

Heat są absolutnym królem polowania na FA 2010.

 

Mamy cała trójkę - Dwyana, Bosha i LBJa (juz mi nie wypada pisać o nim El Bow :roll: ).

Jak bedziemy zdobywali pierwsze z naszych pięciu mistrzostw pod rząd już w najblizszym sezonie to ego żadnego z nich nie bedzie mialo znaczenia. wyobraźcie sobie - piłka przy zaciętej końcówce może trafic w jednym meczu do Bosha, w innym do Wadea, a w jeszcze innych do LeBrona. A może byc też tak, że se Maroi Chalmers sieknie za trzy bo go wszyscy odpuszczą :wink:

 

Szkoda Beasleya, ale inaczej w tej sytuacji chyba sie nie dało. Dostajemy II runde Minnesoty z przyszłego draftu i przyszła pierwszą rundę. Powodzenia Michael w Minnesocie, która wreszcie zyskała świetnego strzelca.

 

Na jego miejsce ściągamy jeszcze Mikea millera - chyba, że ten wybierze większa kasę od NY, to wtedy uderzamy po Kylea Korvera lub Rasuela Butlera.

 

Mam nadzieję, że uda się jakos tak zakombinować, żeby zatrzymać Udonisa.

 

Reszta to debiutanci - Pittman, Varnado, Da Butler, Beverley, Dozier, Torrence, Scheyer może Hasebrouck

Ostaja sie mam nadzieje Chalmers i Anthony (nasi Perkins i Rondo :P )

 

no i cała pleyada weteranów - Bell, JWill, moze Magloire i paru jeszcze sie zgłosi.

 

 

Fani Heat z wyjątkiem jednego sezonu mieli zawsze pod górke, nie to co fani Lakers czy Spurs. wreszcie troche sprawiedliwości :D

 

no i pewnie nowi fani Heat beda teraz pojawiać sie jak grzyby po deszcze. :wink:

i dobrze, bedzie z kim gadac o h :D eat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraźcie sobie - piłka przy zaciętej końcówce może trafic w jednym meczu do Bosha, w innym do Wadea, a w jeszcze innych do LeBrona.

:lol:

 

Przeciwnicy będą dążyć do takiego rozwiązania jak najczęściej ;)

 

To co teraz spodziewam się Shaqa za minimum i powrotu Zoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger a powiedz mi, kto trafił trójke w finale NCAA doprowadzając do dogrywki i kto poprowadzil Kansas w tej dogrywcew do zwycięstwa?

 

Chalmers będzie grał bez presji. Jak spierdzierli to jest trzech kolesi, którzy to naprawią. Proste.

Z Chalmersa w Heat (ma nosić nr15 z tego co pamiętam, bo jego dotychczasowa szóstka wedruje do LBJa) chcą zrobić takiego Dereka Fishera. mam nadzieję, że w żadnym trade go nie puszczą bo teraz Super Mario bedzie niezwykle potrzebny.

 

acha:

Jul 09, 2010 2:06 AM EST

 

Mike Miller will be signing with the Heat, according to an interview The Daily Republic in South Dakota conducted with the free agent's father.

 

Miller reportedly had an offer when free agency began from the Lakers, but it had an expiration attached.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger a powiedz mi, kto trafił trójke w finale NCAA doprowadzając do dogrywki i kto poprowadzil Kansas w tej dogrywcew do zwycięstwa?

Ale ja do Chalmersa nic nie mam, śmiać mi się po prostu zachciało jak wyobraziłem sobie końcówkę meczu i piłka idzie do wielkiego gtg Chrisa Bosha :D

 

Bosh to frajer, piał ostatnio tyle o tym, że chce by Batmanem w nowym zespole, a teraz będzie robił za Alfreda przy Batmanie i Robinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no i pewnie nowi fani Heat beda teraz pojawiać sie jak grzyby po deszcze. :wink:

i dobrze, bedzie z kim gadac o h :D eat

obecny, swoja droga siema wszystkim

Witamy :D

 

Roger

Spójrz sobie na Gasola w Lakers - jako lider nic nie osiągnął w Memphis. W Lakers przy Kobem to zupełnie inny zawodnik. z Boshem może być podpbnie, a przecież jest jeszcze LBJ. Przeciwnik nie bedzie w stanie podwoic Wadea i Jamesa równocześnie, do tego na łuku jeszcze beda stac Mike Miller i Super mario i zostaje ten bosh w okolicy trumny.. rzeźnia normalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo, powiem to nareszcie:

 

<PIONA!>

W końcu. Uffff...Kolejna piona po wygraniu tytułu.

 

EDIT:

 

Ciekawe co Riley jeszcze wymyśli pod kosz. Mam nadzieję, że podpisze Haslema, ale frontcourt Haslem-Bosh będzie zbyt miękki i tego kogo będzie krył Bosh będzie trzeba za każdym razem podwajać.

 

EDIT2:

 

Weterani, którymi zainteresowani są Heat:

Raja Bell, Larry Hughes, Flip Murray, Zydrunas Ilgauskas, Devean George, Brian Skinner, Damien Wilkins, Trenton Hassell, Jarvis Hayes, Jason Williams, Keyon Dooling, Eddie House, Etan Thomas and Ime Udoka

No i oczywiście Miller.

 

Najbardziej podobają mi się: Bell, House, Murray, Z, Williams, Thomas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.